• 8rob1

  Zdravím všechny, můžete mně prosím sdělit Vaše názory na tohle kolo?

  http://jizdni-kolo-bazar.sbazar.cz/…7018902.html

  Jedná se mně pouze o občasné letní vyjížďky cca 20–30km, takže se mně nechce investovat do kola nějaké větší částky. Dal jsem si strop cca 7.000Kč a tahle cena v inzerátu mně připadá dost neuvěřitelná.

  0 0
  • Azmir  

   Obyčejné tescové kolo a nic extra na tom nevidím, v téhle ceně to bude všechno ± stejné, jako jedinou možnost bych viděl aby ti například scalar složil něco na aliviu a pevné vidli, do toho se mu ale asi chtít nebude.

   0 0
  • DaSnail  

   na nenáročné jazdenie za 4k nové so zárukou to neni uplne špatné.

   samolepky asi nebudú pod lakom, strhneš ich a nebude ani moc ošklivé.

   0 0
  • 8rob1  

   Je mně úplně jasný, že za ty peníze to na žádný 120km výlety nebude. Jde mně fakt jen o to, aby to vydrželo občasnou projížďku a nic tam nevrzalo nebo nepraskalo.

   Původně jsem měl vybrané tohle a nemůžu se teď nějak rozhodnout.

   http://www.axitbikes.eu/index.php…

   0 0
   • xshreck  

    120km ujedeš na všem :) i na tom co je u mě v profilu … tj kolo za 3500 z hypky :D akorát tam odešlo snad všechno co mohlo.

    0 0
    • 8rob1  

     Tak to je jasná věc. Spíš mně jde o to, jestli má smysl připlácet 3tis. například za toho Authora nebo stačí tohle – akorát bez nálepky Author.

     Je mně úplně jasný, že tahle cenová kategorie je spíš k smíchu, ale fakt se mně nechce dát za kolo na občasný vyjížďky 10tis. a víc. Snažím se proto jenom o to, sehnat za co nejmíň peněz to nejmenší zlo.

     0 0
     • xshreck  

      To kolo z odkazu není uplně no nejhorší za ty prachy.

      Uplně low všechno, 7sp stačí. Když se něco posere, za pár kaček dáš nové. Já bych do toho i šel. Za authora bych nepřiplácel, ty 3 tis využij radši do budoucna na případnou opravu :)

      0 0
   • felix.org  

    Na pár kilometrů týdně to určitě stačit bude, ale dřív nebo později tam určitě něco vrzat začne…

    0 0
  • winter78  

   Špičkové určite nie je, ale za tú cenu je myslím celkom v pohode. Navyše má celkom pekný dizajn. Na tie letné výjazdy bude určite vhodné.

   V tejto cenovej kategórii je treba dať si hlavne pozor na plastové komponenty (napr. plastové pedále,plastové brzdové páčky a plastové brzdové čeľuste), pretože tie toho naozaj veľa nevydržia aj pri bežnom nenáročnom jazdení.

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.