• Smazaný účet

    Sezóna pro některé pomaličku končí, tak jaký je váš nájezd? Podařilo se vám splnit si své cíle?

    0 0
    • novas752  

      Kopat

      0 0
    • MTBIKER doporučuje

      Elite Quick-Motion válce Skladem 2 ks

      Elite Quick-Motion válce

      7 899 Kč MOC 11 299 Kč

      Tacx Antares válce Do 3 dní 1 kus

      Tacx Antares válce

      4 799 Kč MOC 4 949 Kč

    • Jezevec70  

      Jak sezóna končí? Sezóna přece končí až 31.12. :-)

      1 0
      • Smazaný účet  

        Sezóna pro některé fakt pomalu končí. V diskuzích to vždy někde zazní, že někteří už v tom sychravém říjnu nejezdí …

        0 0
        • esmo  

          Doejzdím max říjen a pak konec. Prostě mě to v té zimě nebaví. Mám rád na kolo vedro.

          2 0
          • Smazaný účet  

            Dávám radši běhy v zimě + trenažér 2× týdně hodinku o velké intenzitě. Dřív jsem jezdil i v –8, na tohle už dneska fakt z vysoka …:-)

            Pařáky mi budou taky chybět a nevadí mi. Hlavně, že jede člověk na lehko a nemusí se o nic starat …

            1 0
          • novas752  

            To mě naopak teď konečně přichází to pracé počasí. 10–15° úplbý ideál, v teplotách nad 20 na biku trpim.

            0 0
    • esmo  

      Chtěl jsem si koupit válce, ale mechanik mi říkal, že by mě to stejně nebavilo. Tak se asi budu válet a přemýšlet o tom, že bych měl cvičit.

      5 0
    • kedi  

      Za mně tam chybí kombinace venku a trenažér.

      2 0
    • Tomcat  

      Sezóna končí 31.12.2021…

      0 0
    • Delkim  

      poslední závod příští úterý a hurá už se jenom vozit pro radost :)

      letos díky novému bajku chci jezdit víc přes podzim/zimu venku než jenom klasicky trenažér

      0 0
    • MiKED  

      Letos jsem toho víc než na kole najezdil s kočárkem. A na trenažéru víc než venku.

      1 0
      • oberleutnant Weiss  

        S kočárkem na trenažéru?-)

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • MiKED  

          S průpravou se musí začít odmala. :) Jinak – „kolo“ bylo jedno z prvních slov, která se naučila.

          0 0
    • Radek Broz  

      Plán na zimu je jezdit v teple.

      0 0
    • roud  

      Ještě víc jak tři měsíce se bude jezdit a od ledna zase od nuly :)

      0 0
    • mantis  

      Dokud je sucho, tak je to krása, zima nezima.

      0 0
    • Jamin  

      Ta pravá sezóna teprve teď začla.

      0 0
    • Polopol  

      Já letos po X letech překonam 10 000 km. Loni asi 8000, předtím roky kolem 2 až 3 tisíc. Hrozně mě baví ten progress, kdy napriklad kopec, který jsem jezdil na nejlehčí teď jedu na velký převodník. Výsledkove jsem taky spokojen, všechny mtb padesátky a maratony kolem třicítky. Byl jsem schopný jet padesátku o hodinu pomaleji než teď… Takže motivaci mám maximální a i přes boj s časem chci v zimě pokračovat v nastolenem trendu a ještě to trochu posunout.

      Docela mě baví I můj old-school styl, na řídítkach mám maximálně světlo, neřeším watty, tepy, rychlost, avg rychlost nic. Čistě pocitovka a funguje to.

      2 0
      • Smazaný účet  

        Já si své cyklistické začátky pamatuju. Den, kdy jsem to začal myslet vážně a trasy, které jsem tehdy jezdil. A každý rok to ve stejný den jezdím, z nostalgie. Teď už ten progres není pochopitelně takový a minimálně rozpoznatelný, dosáhl jsem svého maxima a už to půjde dolů, ale když porovnám s tehdejší dobou, tak mi to udělá vždycky radost kam jsem se dostal. A to jsem nebyl žádný povaleč, sportuju celý život, ale to kolo tomu dalo úplně jiný rozměr a nejvíc mi dalo to, že jsem začal jezdit někdy v roce 2016 s Garminem a vyhodnocovat si to. Začal jsem v tom mít systém, dostalo to řád a jezdil jsem pravidelně.

        Dneska je to pro mě úplně automatická věc – volná chvíle = kolo. Vůbec nad tím nepřemýšlím a není dne, kdy bych si řekl „Mně se nechce“ …

        0 0
    • Jáchym 1  

      Jak již psali jiní,součet dělám až 31.12.

      Teď snad budu mít konečně čas něco ,,narubat,,

      Když nebude počasí úplně katastrofický,tak bych ještě dva tácky mohl namotat.

      0 0
    • Bruca  

      Ty jo, letos jsem kolo ještě nevytahnul, to už se mi tak 10 let nestalo :D

      Ale aspoň nějaké kilometry na kolobezce jsem stihnul.

      Holt teď víc chodím pěšky, no :D

      0 0
    • Alojs01  

      Jezdim jen do urcite teploty, to ale v Praze poslednich 5 zim znamena, ze od prosince do brezna nejezdim max 2 tydny kvuli zime a 2 tydny kvuli breckam…:-)

      0 0
    • Mart7  

      Jak nejezdit?!

      Konečně začíná období zaměřené na trénink techniky, které vrcholí sněhem a ledovkou.

      1 0
    • hrota  

      Letošní sezóna, jestli se tomu tak dá říkat, je celkem katastrofa :D. Z plánovaných 4000km tak nějak sešlo a budu rád, jestli se dostanu aspoň na 3000…

      Vždycky mne baví, když kolega co jezdí květen-září nadává, že letos slabota, jen 6kkm :D

      0 0
      • HonzaP9  

        To jsi na tom ještě dobře, já mám z plánovaných čtyř tisíc zatím slabý jeden. Na jaře se nějak nedařilo se vykopat z domova a léto zkazil zlomený kotník… Tak snad teď to trochu doženu, obvykle jezdím tak do konce listopadu.

        0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Sezóna nikdy nekončí. Tím bych to uzavřel.

      0 0
    • learita  

      Trochu předčasné otázky:-)

      0 0
    • Adalbert  

      Já už kola zazimoval někdy v srpnu… jak otevřeli zimáky, tréninky, turnaje, hudebky, kroužky apod, tak můžu leda v deset večer vyběhnout… a přitom takové pěkné bajky jsem do rodiny pořídil… abych nekecal, mladý má ještě slíbený BP. Ale třeba zase nějaký lokdauník ještě přijde a zase vyjedu.

      0 0
    • iron.hide  

      Chcel som sa ozenit a mat dieta, no miesto toho mam uz tento rok 8000 km, cisto na mtb

      2 0
      • Smazaný účet  

        Jsme na tom úplně stejně, já mám od 27.2. 8396km na MTB. Zažil jsem i lepší roky, ale zase velká většina těch kilometrů jsou tréninkové a žádné projížďky a čumenda …

        0 0
    • Smazaný účet  

      Neradostný rok, nedaří se mi psychicky srovnat, koupil jsem kolo, které jsem vlastně nechtěl (chtěl jsem citlivé lehké kolo), zbytečně do něho stále sypu, do každé jízdy se musím strašně nutit, čumím furt na YT, pak jsem nasrán, že nesjedu nic.

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • mirorek2  

        citlivé může být i těžší, odlehčování tam podle mě nemá smysl

        zkusil bych naopak přitvrdit, gumy, pružina atd :-) pak už sjedeš všecko

        0 0
        • Smazaný účet  

          Jde o to, že kluzná pouzdra jsou sice teoreticky bezúdržbové, ale chodu nových ložisek těžko dosáhnou.

          0 0
          • mirorek2  

            Jo tak, no tak to je blbé. Škoda, že se nedají byměnit za ložiska… Ale s pérem by to mohlo celkem chodit, ne?

            0 0
            • Smazaný účet  

              Ono je to kolo pro někoho, kdo trochu technicky jezdí a skáče :)

              0 0
              • mirorek2  

                Tak nasadit platformy a trochu začít jezdit a pilovat techniku :-) na to není nikdy pozdě, pak budeš mít motivaci se i posouvat…

                Ale chápu, že lehkonohé XC co valí za pedálem z toho fakt neuděláš

                0 0
          • novas752  

            Teoreticky. V praxi kamarád mění kluzný pouzdra ve Scottovi 4× častěji než já ložiska.

            0 0
            • Smazaný účet  

              On má nějaký Scott pouzdra? A všude?

              0 0
              • novas752  

                Genius v uchycení hlavy Trunion tlumiče. Má to furt vymlácený. Jiná kola tam mají normální ložiska a drží to v pohodě.

                0 0
          • raw 4  

            Lehce tě sleduji a těch kol jsi vystřídal trochu víc, za poslední roky, co? Ani s jedním jsi nebyl spokojený?

            0 0
    • rdx  

      26× na everestu. snad jeste nejaky dam :)

      3 0
    • wego1991  

      Vedlejší MTB cíl sem si dal ujet 3000 km a zbývá mi 453 km – to nevím jestli ještě najedu. Ale jako hlavní cíl sem si dal za letošek v aktivitách nastoupat 10× Everest a k dnešnímu dni už mám 129 618 m a myslím, že přes 150k se do konce roku přehoupnu.

      0 0
    • TK75  

      Tenhle rok byl můj nejhorší… nejspíš jako následek kovidu jsem měl problém s rovnováhou…to jsem sice dál jezdil na kole, ale bylo to naprd a proloženo chůzí vedle kola.Díky lékům se to po pár měsících srovnalo, ale fakt jsem se bál, že už nebudu jezdit.

      Ale to už je za mnou a zapomenuto, jede to zase jako dřív…tak si to užívám.Pochopitelně jezdí se celoročně :-)

      0 0
    • popokatepetl  

      Rok od roku je to horší. Letos zatím jen 6000km… jezdil jsem kolem 10tisíc. Na kochačku po lese to stačí, závody si občas objedu bez ambicí, neutratím tolik za kola.

      0 0
    • Pikaču  

      Sezona skončila v létě po pádu a zlomenině stydké kosti. Cca 400 hod zatim.

      Teď už jenom pro zábavu

      0 0
    • plzakj  

      Kdyz uz nejde kolo, tak vyndavam bezky :)

      Jinak jako prevenci proti desti jsem radsi prikoupil i trenazer.

      0 0
    • t29  

      Sezona mi skončila v květnu, ale už rehabilituju a nová sezona snad začne v listopadu.

      0 0
    • Kysky  

      Pro mě sezóna zdaleka nekončí, rozhodně ji neukončí počasí. Jinak já mám cíl splněn – plán byl 5000km, aktuálně už 8000, takže naprostá spokojenost :-)

      0 0
    • jiriga  

      ani nahodou, skoro pred rokem se narodil treti prcek, respektive prckova a cas neni ani nahodou:-)…loni jsem jeste najel cca 6,8k , ale letos budu rad , kdyz dam 3k…rad bych pristi rok projel Oetztaler Radmaraton, coz je 238km a 550m, ale netusim, jestli bych se vubec zvladl nejak pripravit:-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.