• kaplik

    Zdravim bikeri, nasel by se nekdo s kym bych mohl realne probrat upgrade stareho kola?

    Aktualne jezdim http://kolo.cz/…esa-gsd-2006, kde mi ram vyhovuje, tak proto bych do toho kola rad neco investoval v pomeru cena a uzitna hodnota.

    Vymenou prosli pouze:

    • riditka (vymena za PELL'S)
    • mechaniky vymeneny za BR-M486, kotouce zustali original
    • plaste kvuli sirce prezuty na Geax Saguaro

    Verim, ze behem roku 2012, se tohle kolo stane „az“ mojim druhym bikem i presto bych do nej rad neco investoval, po precteni BF jsem vybral:

    Vidlice od TT (Suntour Epicon), mockrat mleto na BF:)

    Kliky SLX FC-M660 (rikam si, ze SLXka by na nem nemuseli jeste vypadat divne:))

    Kola Red Metal 5, 1000× mleto na BF:)

    Zatim jsem nepsal Hnojovi, ani Majkee, rad bych znal nazor vsech:):):)

    Jak rikam, neresim az tak cenu, ale real u tohoto kola a stojim na zemi, diky za reakce!

    0 0
    • HELLBOY22  

      Koľko vážiš? Možno by sa dalo pouvažovať aj nad Magickými zápletmi od Hnoja ak teda nemáš nejakú veľkú hmotnosť.

      0 0
      • kaplik  

        Aktualne letos po operaci zlucniku, jsem s KG dost pohl … 176/72 a to je po svatkach:)

        0 0
    • Azmir  

      Pokud do toho chceš investovat tak asi celkem dobrý výběr, ale kliky bych volil spíš deore, funkci to udělá stejnou a na takovém kole tě těch pár gramů nezabije a raději bych investoval něco třeba do karbonové sedlovky aspoň kvůli nějakému pohodlí.

      0 0
      • kaplik  

        Zeptam se na rovinu, ma smysl vzhledem k osazeni a stari tohle kolo upgradovat?

        0 0
        • hony007  

          Ne, raději si přidej na to nový.

          0 0
        • Azmir  

          Je mi jasné že z upgradu je šílená radost, to zcela chápu, ale pokud víš že budeš mít stejně kolo nové tak to raději těch 10000 přidám na to nové než jako investici do starého a přiznejme si že tahle částka se ti na novém projeví dost hodně. Nevím kolik bude stát tvé budoucí kolo a jaké to bude, taže nechcu spekulovat, ale raději bych se té investici vyhnul.

          0 0
          • kaplik  

            Asi tak, druhe kolo nebude urcite hned, ale vim jedno, ze bych ho chtel resit az budu mit na stole cca 60 papiru, chtel bych uz investovat do budoucna a do kvality!

            0 0
            • Azmir  

              Za ty prachy předpokládám fulla, nejlépe v carbonu tak na XT/X9¨, ještě ho sehnat :)))

              0 0
              • kaplik  

                Otazka, jak to dopadne … v pondeli se stehuju za praci z Moravy do Prahy a to rozhodne:) Pochazim od Sumperka a zatim jsem jezdil po Jesenikach na vyse uvedenem … carbon asi urcite, ale spis klasiku na XT, je fakt, ze na fullu jsem nikdy nesedel a nazory se ruzni a sam jsem zvedav taky co mi prinese prazska mise:):):)

                0 0
                • Azmir  

                  Tak v praze ti stačí i cyklokroska tam žádné hory nejsou :o)))

                  0 0
                  • kaplik  

                    Budu delat vsechno proto, abych vikendy travil doma na Morave, Jeseniky miluju:)

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse