• petebike

    Tak kdo si to dá ? Já to vidím jako poslední letošní závod, trať je to pěkná, takže kdo ještě ?

    0 0
    • prvniodkonce  

      Před-před-před-předposlední závod, ale naštěstí poslední kpž :-)

      0 0
    • smallbrother  

      jedu na BobrCup do Litovle, je to lepší tečka za sezónou. Jinak ale rychlej závod takhle na konec, to je dobrá motivace na příští rok. :)

      0 0
    • Werwolf  

      Pojedu ho pojedu, navíc ho musím jet, poněvatž se tam domluvím na členství v jednom cykloklubu.

      Tak hold budu muset něco předvést :-).

      0 0
      • sportovni_biker  

        Pochlub se s kterým :-)

        0 0
      • prvniodkonce  

        že by sk žamberk?

        0 0
        • Werwolf  

          Zkusím to u Bike team Kralupy, něco jsme domluvili na netu a zbytek dořeším v Trutnově.

          Hold, dalo to práci najít nějaký cykloklub, team.

          Sk Tessuti jezdí spíše junioři a kadeti.

          0 0
          • kámen úrazu1  

            Hehe, já myslela, že kontaktují jen ženský, bo ty když dojedou dlouhou trať KPŽ, přináší dost bodíků do Prestige Trophy. A vono ne, voni uhánějí i chlapy. :-) Já odmítla. Neplánuju jezdit Kolo o život a abych vozila jeich dres a přitom se s ostatními vídávala jen občas na nějakým závodě, to pro mě není. Ještě bych jim dělala ostudu. :-)

            0 0
          • sportovni_biker  

            Hej, tak s nimi to mám rozjednaný taky :-D

            0 0
            • přišlapávač  

              a co vám tam, kluci, nabízej?

              0 0
              • Beeda  

                krev, slyzy a pot!

                0 0
                • přišlapávač  

                  dobrý, to nehledam, já se jen tak ptam, skorem to vypadalo, že tam dávaj třeba banány zadarmo ;-)

                  0 0
              • sportovni_biker  

                Napovídali hezké věci. Někdy v zimě bude obecná schůze, tak tam se uvidí, jaká je realita :-D

                0 0
                • McBlacky  

                  kdyby napovídali rovnou hnusný a pravdivý tak na tu schůzy ani nepřijdeš… logiku to má ne :)

                  0 0
                  • sportovni_biker  

                    Samozřejmě, právě proto tam půjdu, i když na otočku z Jeseníku do Prahy se mi moc nechce :-)

                    0 0
            • kámen úrazu1  

              Je tu někdo z těch, co nepatří do žádnýho týmu, koho nekontaktovali? :-)

              0 0
              • přišlapávač  

                já ;-)

                0 0
              • JancA  

                mě nekontaktovali,ale tatu co dela treninky jo…takze do toho jdou pristi rok asi natvrdo:), Prestige Trophy masakr a honeni bodu:)

                0 0
                • sportovni_biker  

                  A jak to vypadá u Vás v Survivalu, žádný stránky, žádný info, přijedou na závod a vyhrávají :-)

                  0 0
                  • McBlacky  

                    no vidíš a i bez stránek a infa, to musej bejt sakra dobrý!

                    0 0
                  • JancA  

                    no jasný, my nemáme čas na to dělat stránky, když furt trénujeme:))))…no kluci trénujou:)a já sem tam čočkař do počtu:)

                    0 0
                • kámen úrazu1  

                  Jo. Nějak se to profesionalizuje, za pár let se budou v rámci KPŽ provádět dopingové testy. :-)

                  0 0
                  • JancA  

                    myslim ze uz by skoro bylo na case kdyby obcas naka kontrola prijela…ale ted kdyz zrusej nejspis na KPZ kat.elite,tak to potreba nebude..co by nam hobikum asi tak vzali,kdyz nemame licenci:)

                    0 0
                  • JancA  

                    myslim ze uz by skoro bylo na case kdyby obcas naka kontrola prijela…ale ted kdyz zrusej nejspis na KPZ kat.elite,tak to potreba nebude..co by nam hobikum asi tak vzali,kdyz nemame licenci:)

                    0 0
                    • petebike  

                      hm to bude hodne zajimavy jestli zrusej elitu…

                      0 0
                      • Meesha  

                        to je hovadina a nemuzou udelat nic horsiho nez tohle… Cockari se sice o par mist posunou, ale co z toho…

                        0 0
                        • petebike  

                          se posunou o hodne mist pod bednu, takze zadna motivace atd. proste elita tam jezdi pro moneys a hobici pro body,prestiz, tkhle to ztrati smysl…

                          0 0
                    • kámen úrazu1  

                      Myslíš, že berou i amatéři? I když, proč ne… těžce dostupný to asi nebude a pokud bere někdo závodění až moc vážně, neváží si zdraví, chce si něco dokázat i za cenu podvodu, fair play mu nic neříká…

                      0 0
    • JancA  

      budu podavat bidony, tak kdyby mel jeste nekdo zajem:)…,mam atb a tak letos bohuzel nemuzu jet.Loni to byla parada,stihla jsem si povidat,dat pivko na obcerstvovacce a v cili jeste zjistit,ze sem na bedne:)

      0 0
    • JancA  

      ten bod a je vtipnej:))))))

      0 0
    • antuch  

      já bych jel, kdyby to můj šéf nepořádal (Slavíček) a ja nemusel do práce… Takže budu tvrdnout v našem bikeshopu a budu na ten start akorát tak čumět…

      0 0
    • petebike  

      kdyby chtel nekdo hodit – ph-Trutnov-ph zejtra rano jedu…napiste…

      0 0
    • prvniodkonce  

      Toho bláta nakonec bylo :-D. Nepředpokládal jsem, že tam den předtim pršelo. Trať byla pěkná.

      0 0
    • petebike  

      tak byla to pekna tecka za sezonou 07, posledni zavody sem si uzil, ani jednou nesel k zemi, konkurence byla velika – pripominalo mi to MCR pomalu :-), bahna bylo docela dost ale slo to jeste :-), pocasko super…,

      ale co bylo nejluxusnejsi, to byla vecere, tri chody, k tomu tri Velky zeleny, a nejak se mi nechtelo domu :-)))

      0 0
    • petebike  

      pár fotek od JAnci..

      www.petebike.com/…50/index.htm

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.