Tretry Shimano M 315 - custom fit

9 nepřečtených
  • o.1

    Zdravim bikeforistov-mam moznost vyhodne kupit uvedene tretry, v zasade je tvar dobry ale

    velkost.43 sedi sice pekne ale citim dotyk na prstoch vpredu, takze mam obavy to kupit aby nahodou netlacili pri dlhsich jazdach. Velkost.44 sa mi zda zas uz moc volne, neviem ci to to tepelne tvarovanie spravi, hlavne na pate. Nema tu s tym niekto skusenost? Vdaka.

    (podla merania mam dlzku nohy asi 27,8cm co je udavana velkost vlozky c.43)

    0 0
    • Smazaný účet  

      Tak časem by se měli trošku prošlápnout.

      0 0
    • Jakobo  

      Zdar jak svina.

      Po 3 letech mi pomalu dosluhuji tretry Shimano M240 tak se divam po nastupcich. Podrazka je uz na hodne mistech prochozena az na nejaky cerny plast a odlepena od podesve, svrsek je mistama popraskany nebo se nektere casti rozlepuji. Nic se ale nepare, suchace drzi a vystelka uvnitr je porad jako nova. Celkove velka spokojenost, padli jak ulite a tuhost vyborna. Sel bych do nich zas, na kupkole se ke konci vyprodavaly za 2400 Kc, ale ted uz nejsou nikde.

      Tretry pouzivam denne do prace, dale na projizdky a obcas nejaky zavod.

      Co vidim, tak novy nastupce Shimano SH-XC90 http://www.kupkolo.cz/…erna_z92544/ stoji hodne pres 7000 a i pres karbonovou podrazku mi proti tem M240 porad prijdou jako nizsi model. Nastesti se da porad sehnat stary model M315, neni to zadna hitparada, na kupkole jsou za 4 a neco, ale po tech zkusenostech jsem ochoten tu cenu zaplatit. http://www.kupkolo.cz/…m315_z91206/

      Ma nekdo zkusenost s temi novymi modely od Shimana, jestli nejaky novy model kolem 4000 bude totez co ta 315? Teda ze se posunula technologie niz? Jinou znacku spis ne, jsem konzerva, kdyz neco funguje nemam duvod to menit.

      Jedine co udelam, ze soucasne koupim nejake Force za 15 stovek na ty cesty do prace, tim dostanou boty nejvic zabrat.

      Dekuju vsem za rady.

      0 0
      • Jakobo  

        Nikdo nema zkusenosti s tema 315? Pripadne neco ze soucasne produkce Shimana na urovni tech M240 (tuhost, kvalita zpracovani).

        0 0
        • matbiker  

          315 mám a mohu ti říct, že ti neuhnou ani o milimetr. Mám je na silnicu i na mtb, takže je mám vyzkoušené. Obyč boty nosím 45, hóódně vyjímečně 46 a ty Shimana mám 46W.

          Ten custom fit je jen na stélku…

          0 0
    • Smazaný účet  

      A co zkusit tu vetsi velikost 44 a dat tam vlozky. Treba pak budou sedet lip. Jinak ja mam sw svymi tretrami najezdeno momentalne asi 2000km a nezda se mi, ze by se mi casem „roztahly“

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.