• blaf

    Zdravím,

    tuhle neděli Trans Brody http://www.transbrody.cz/.

    Jedete? Nejedete?

    Nevite jak vypada trat a jak bude vypadat, kdyz bude prset?

    Neznam to tam, ale chtel bych si to letos zajet.

    0 0
    • karliner  

      Nejedu.

      Když bude pršet, tak bude mokro a bláto.

      0 0
    • JendaP  

      Docela bych jel, ale záleží na počasí.

      0 0
      • JendaP  

        Tak nejedu. Sem dneska zjistil, že nejmladší má v neděli narozky. :-)

        Takže až Pražská 50.

        0 0
    • Smazaný účet  

      V neděli má být teplo. Na trase je spousta brodů, tak případné bahno umyješ. Trasa vede lesem a po lesních cestách, asfaltu je minimum, minulý týden to bylo naprosto v pohodě. Les toho hodně pojme. Dnes se chystám si to projet, tak zítra napíšu.

      Závod je to super, žádné „kolo o život“. Pořádné MTB.

      Měj se.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Na trase je bláta minimum, pár louží. Jel jsem to na slicku (XC1 od Tufa) a naprosto v pohodě.

      0 0
    • Martin_Transbrody  

      Ahoj, prset uz nebude a trat je pripravena. Letos bude poprve i pevne znaceni po cele trati. Doporucuji prijet na start vcas, protoze v 10hod se musi registrace ukoncit a podle dobreho pocasi ocekavame zajem.

      vse potrebne na www.transbrody.cz

      Martin

      0 0
    • Pijer  

      Gratulace Šárce a Blackymu k druhým, ale při účasti prvních v cíli Filipa Eberleho a Jitky Škernitzlové vlastně téměř prvním místům.

      0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Taky se připojuju s gratulací.

        To Blacky a Sharka: Mrzí mě, že jsem nejel, ale takhle narychlo a po afterparty jsem to nějak vzdal :( Příští rok si ale určitě transbrody naplánuju :)

        0 0
        • frof  

          Doporučuji. Moc pěkný závod. Jen více takových závodů v okolí.

          0 0
      • McBlacky  

        ve finále to dopadlo tak, že mě vyhlásili jako prvního. Filip dostal poděkování, rozhovor a bonus od pořadatelů za účast. Ve výsledcích byl jako kategorie VIP a já normálně jako muži do 35let.

        Šárka byla naopak vyhlášená jako druhá za Jitkou a obě měly ve výsledcích stejnou kategorii, ženy do 35let.

        Závod super, kromě poslední třetiny je to poctivý terén a každej za svoje. V tom vedru byly brody i úseky potokem velmi příjemné :)

        0 0
    • McBlacky  

      Report z Trans Brodů u nás na blogu

      http://mtb-blog.cz/…dy-11–9–2011

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.