Tepoměr - záznam + zobrazení

6 nepřečtených
 • Kelib

  Ahoj

  V telefonu používám runkeeper pro zaznamenání trasy + tepu. Když jsem přes zimu chodil Nordic Walking, tak mi moc nevadilo, že neznám svou aktuální tepovku, stačil mi zpětně záznam pro zajímavost.

  Co se ale dneska dívám na záznam z projížďku na kole, často jsem jel na frekvenci kolem 170, vůbec mi to ale tak nepřišlo, a myslel jsem že mám pro mně optimálních 130–140.

  Můžu sice vyhrabat starej Sigma tepák, pak ale přijdu o záznam. Existuje nějaké řešení, kromě koupě Garminu / Polaru? Telefon na řidítkách nechci. Potřebuju prostě buď nějakej bazmek, kterej by převedl analog ze Sigmy na BT, kterej přečte telefon, nebo naopak hodinky, co by uměly zobrazit info z BT hrudního pásu (pak ale nevím, jestli může být pás připojenej ke dvěma zařízením).

  Jak toto řešíte vy?

  0 0
  • liskin  

   Wahoo RFLKT nebo Magellan Echo umí, co chceš. Poměr cena/výkon ale dost zlej. (Mám RFLKT, bral jsem z druhý ruky za 1500, i tak mě sere že jsem si nepřiplatil za Garmin 520.)

   0 0
  • jonti  

   nez budes neco takove resit, tak by sis mel precist neco vic o tepech. Protoze optimalnich 130–140 je nesmysl, nekdy je treba se i rozjet.

   0 0
   • Kelib  

    Díky, o tepech jsem toho myslím načetl celkem dost :) To že 130–140 není optimální pro tebe neznamená, že v této zátěži nechci jezdit já :)

    0 0
    • Kouba_2005  

     To je zbytečný. Jak kdybys nevěděl, že tady se ve vláknech řeší všechno ostatní kromě dotazu zakladatele.

     0 0
    • jonti  

     k dotazu, o nicem takovem nevim, navic by to pravdepodobne moc spolehlive nefungovalo.

     0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.