• Batistutta

Můžu koupit toho Superiora xc 829 2015 nového za 12500,– ,chci se zeptat,jestli ano či ne ? Jsem limitovaný maximum 20 000,– včetně vybavení na kolo do začátku,tudíž limit pro kolo samotné je tak 17 000,– . Jelikož se mi naskytla tahle možnost a přijde mi ta cena slušná,tak bych na to hned koupil vzduchovou vidlici (mám nad 100kg) a tak nějak doufám,že bych měl slušné kolo a vejdu se cenově,ale samozřejmě radši se zeptám zkušených ? Případně bych i poprosil o radu,jakou tu vidlici do 5000,– ,pokud to kolo bude teda na bežné turistické ježdění v pohodě ?

0 0
    • puka  

Nemá cenu kupovat novou vidlici. Tato stačí. Až se rozhrká nebo nebude stačit, tak pak začni pokukovat po druhých.

0 0
    • Batistutta  

Tak já si taky myslím,že pro začátek to bude na to občasný ježdění stačit,akorát trochu nevím velikost rámu. Byl jsem si vyzkoušet toho Superiora a na krámě měli akorát velikost 20´a bylo to v pohodě,18´ tam nebyla,abych to vyzkoušel. Pak jsem zkoušel ještě Apache v 19´ a taky v pohodě,přišlo mi to stejný,jak ten Sup ve 20´. Nevím jak moc hraje velkou roli ta velikost rámu,měřím 179cm,na co to má vlastně největší vliv,když by byl velký nebo malý rám ?

0 0
      • puka  

Tam bych řekl, že záleží na vzdálenosti od sedla k řídítkům, maximální výška sedlovky, šance naražení kulek, váha, výška těžiště, možná ještě výška řídítek.

Možná ještě jestli se budeš kopat do v-brzd. (To se semtam stává mě.. :D )

0 0
      • puka  

.. a pozor na to – každý výrobce má jinou geometrii.

0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.