Superior 829 2011 - zkušenosti?

9 nepřečtených
  • STxxEN

    Zdarec,

    mám možnost vzít za velmi dobrou cenu (18500,–) Supa 829 letošního modelu. Jak se na něj díváte? Je trochu přepracovaný oproti modelům dřívějším, nemáte někdo zkušenosti s vibracema při brzdění?

    Nebo nějakou jinou cenově stejně dostupnou 29tku (mám 198cm, takže na 26tky se ani nedívám)?

    0 0
    • Fisiii  

      Zdravím,

      mně se taky líbí a uvažuju, že do něj půjdu. Moc se v tom nevyznám, ale je to podle mě takový dobrý kompromis mezi těma horšíma kolama a lepšíma, které jsou již cenově vysoko. Navíc mezi 29tkama je to kolem těch 20 tis. asi všechno. Pochybuju, že by bylo něco s 29" kolama a hydraulickýma kotoučovkama třeba za 15 tis. Jestli jo, tak dejte vědět :-) Bojím se u toho Superiora 829 té pružinové vidlice…nevím jestli by nebyla lepší vzduchová. Asi určitě byla, ale hydrauliky a vzduchovou vidlu asi kolem 20. tis neseženu už vůbec. Jo, sehnal bych v loňských modelech, ale ty už nejsou nikde na skladu ve velikosti 21 :-(

      0 0
    • Wallace11  

      Pěkná cena měl bych také zájem!!!

      0 0
      • pee.tr  

        Já též. ;-) I když ty 29" jsem zatím nezkusil a furt mám pocit, že to musí bejt spíš na obtíž třeba v extrémním terénu do kopce. Navíc když se na takové bajky koukám, přijdou mi ta kola vůči rámu jak pěst a oko. Ale třeba se mýlím a jsem jen za staré školy. ;-)

        0 0
      • r580  

        prodám Superior 829 Yeti´s bi­ke,bazar-olomoucký kraj,16000,–

        0 0
    • umbro  

      V patek (22.4.2011) bych se mel stat majitelem tohohle kola, tak pak dam vedet prvni, prip. druhe a jine dojmy.

      0 0
    • r580  

      Mám Superior 829 na prodej,úplně nový 16OOO,–,kdyby byl zájem,je v edici Skoda Yeti´s bike.

      0 0
    • Edis  

      tak to je hodně dobrá cena, já dostal v obchodě pře net taky slevu na model 2011 ale tolik ne.

      0 0
    • STxxEN  

      Tak kdyby náhodou někdo uvažoval o jeho koupi, tak můžu vřele doporučit. nakonec jsem ho vzal za slíbených 18500,–, rám 23 a musím říct, že je to tank. sjezdy daleko rychlejší, výjezdy srovnatelné. Někdo si taky stěžoval na přední pilu, že by se měla dát vícezubá – já myslím, že je to holej nesmysl, pokud mám 1:1, tak už slízám z kola. Jedinné, co mě trochu zklamalo je vydlice – uzamikání je nah*vno, trošku na mě tuhá, zkusím ji nějak potunit, ale spíš budu šetřit na další. A trošku větší váha.

      Mám najeto 500km a povoluje se mi střed, rozřízl jsem plášť (na OkoloBrna), ale jinak spokojenost…

      za mě 8/10

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.