• kucka7

    Přenechám startovné na dlouhou. Chytil jsem střevní virózu a nedám to. Za 700,– . Pripadna domluva na tel 604655704

    0 0
    • kucka7  

      Přenecháno.

      0 0
    • tk99  

      Nabízím taky startovné na dlouhé trase, bohužel s antibiotiky to nepůjde jet. Kdyby měl někdo zájem, je možná domluva na kulhycb@gmail.com nebo 737039435. Dík

      0 0
    • capo  

      Jaké jsou aktuální terénní podmínky? Nějaké obecné doporučení kudy jet Hvězdu, pokud se to tam nějak vyjezdilo v posledních letech? :)

      0 0
      • snas89  

        Jo. To ti hrozne pomuze resit hvezdu od stolu:)))

        0 0
        • capo  

          No jel jsem ji před pár lety (2010 a 2011) a jen mě zajímá jestli se něco nezměnilo…

          0 0
          • snas89  

            A co čekáš? Jasně že se to změnilo.

            0 0
            • capo  

              V tom případě čekám že někdo třeba řekne „nejjednodušší je to jezdit celý zleva“ nebo tak něco, co bude podle pravdy.

              0 0
      • tom xtr  

        Projeli jsem všechno zásadní před 14 dny a všude sucho – až příliš. Počítám v SO to nebude jiný.

        0 0
        • vt  

          predpoved je zatim trochu mokra (patek-sobota) tak uvidime

          0 0
        • tom xtr  

          Takže nakonec na suchu, jen místy vlhko, celkem ideál. Teda kromě toho klasického brodu / přehrady za Bělým.

          0 0
    • Blunderbuss  

      Až na ten start super.

      0 0
      • BOBEK  

        Kolik vám to naměřilo (na dlouhé) převýšení ? Na padesátým mně odešel comp, což mě trochu znervózňovalo (pro chybějící srovnání na zafixovaných mezičasech). Podle propozic to mělo mít větší převýšení než obvykle ? Co tam pak bylo navíc ?

        0 0
        • straky  

          3255m, ale trochu jsem zakufroval.

          0 0
        • tom xtr  

          Podle Garmina 3352m, trasa (krom kousku od startu) úplně stejná jako vloni.

          0 0
          • BOBEK  

            Díky ! Taky jsem tam žádnou jinou změnu nezaznamenal… I proto mě překvapilo, že místo obvyklých 3350m bylo v propozicích/star­tovních číslech 3950m. No nic. Každopádně jsem se cítil jak po 5k :-)

            0 0
            • kankrlicek  

              Musím pochválit! Pěkně sis to dal. Škoda, že jsme na sebe nemávli. Příště. :)

              0 0
              • BOBEK  

                Od 50tého kilometru už jsem neměl pocit že závodím, ale přešel jsem na mód „dojedu to nějak“. Pyšný jsem na sebe zrovna nebyl, chyběla mi ale zpětná vazba z compu, takže jsem nevěděl, jak na tom vlastně jsem. Což hlavě nepomohlo, jak už to tak chodí… Ale kolemjedoucí jsem se snažil povzbuzovat, že teď už to bude jenom lepší, po větru a z kopce, tak se mi to tam snad nějak sečetlo :-)))) Když vyjde počas, příště se tam potkáme !

                0 0
    • volyn  

      Ciwe tez na mne neco leze jen vidim ten profil, a to a i nejsem prihlaseny

      0 0
    • favorit.  

      neviděli jste někdo někde nějaký fotky ze závodu? Když tam tolik lidí fotilo?

      0 0
      • Raf  

        poke foto, Barbora Klap, foto kocian

        0 0
      • Ter-exx  

        Na foto ze Sudet to chce poněkud lepší časy(krom Kociána)…hobici netáhnou

        0 0
        • favorit.  

          to by mě nesměly, jak jsem dneska zjistil, v půlce tak moc zbrzdit záda. Pak okolo mě už lidi jenom projížděli… :(

          0 0
      • polida  

        https://polida.rajce.idnes.cz/…Sudety_2018/

        Ti co jste dojeli do 8h, plus minus, a v cili a u startu i ti pozdejsi…pronas­ledovali jsme brachu, jinak bych pockala na vsechny :-D ,nekteri tam jste vickrat, fotky z vice mist. "Foto Polida' :-)

        0 0
        • xtonda  

          Místo na fotkách 8837 – 9282 je mi povědomé, je to tady v tomto úseku https://mapy.cz/s/32Mjv ?

          Jako trasu MTB závodu to beru, ale kdo tam proboha natáhl cykloturistickou trasu? Si tam někdo naplánuje výlet (a ještě v opačném směru) a pak se nestačí divit. :-)

          0 0
          • jonti  

            Je to cyklostezka, ne cykloturisticka trasa. Ze je tam tezsi teren a bude nutne vest kolo je tam mozna oznaceno doplnkovou ceduli, v terenu je s tim treba pocitat.

            0 0
            • xtonda  

              Cyklostezka, tedy komunikace označená značkou C8a http://www.zakruta.cz/…ro-cyklisty/ to tedy opravdu není.

              Je tam klasické cykloturistické značení KČT https://www.kct.cz/…cykloznaceni

              žádné dodatky, že to bude krpál sem čekal, ale takový terén ne, je spousta míst, kde se v daleko snazším terénu cyklo odchyluje od pěšo a vede jinudy aby byla méně náročná, tohle je fakt úlet.

              0 0
              • tom xtr  

                Broumovsko je holt drsnej kraj – tam vypadají cyklostezky trochu jinak :)

                0 0
          • polida  

            jj,je to „u Václava“…jsem ani netušila,že je tam cyklotrasa :-D ..ale tak zpevněné to je :-D :-D

            0 0
        • Kublaj  

          Fotky jsou super ;) Na Václavovi jsem ani nepostřehl, že tam někdo fotí :D Btw za sprostě radostný výjev, že jsem to konečně sjel se velmi omlouvám :/ :D

          0 0
          • polida  

            dík :-) …já jsem vždycky „maskovaná“ :-D …a ani nevím,kdo by se na Václavovi rozhlížel po fotografovi :-D

            0 0
        • favorit.  

          dal jsem si fotku na insta, jestli neva! Dík :)))

          0 0
        • tom xtr  

          Jako vždy krásný fotky – dík. :)

          0 0
          • tom xtr  

            Tak ten oranžovo-bílý borec v kotoulu na Václavovi se ti obzvláště poved :) Doufám to ustál ve zdraví.

            0 0
            • polida  

              Dik :-) ,ustal, jsou tam fotky jak se sbira, a pak? Snad ok…

              0 0
              • Rakosnik  

                Dojel, a ve stredu se tvaril, ze je v pohode. Ale kotoul super, to jo.

                0 0
    • matbiker  

      Na Vaclavovi jsem musel jet celkem pomalu a kricet jedeeeem jedeeem, protoze se mi tam motalo asi tak 10 pesaku. Videl jsem tam cca 5 fotografu.Byl jsem v takovem papouskovem dresu. A predjel jsem v tom useku tak 20 lidi minimalne…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.