• jakub

    Sem dneska videl nabidku na sudety : dlouhy 600,– Kč pojedete za ty prachy ??? ja max bez cisla – jsem zklamaaaaaaaan TOMASI ((((((-:

    0 0
    • RomanH  

      Ja to necha prihlasku az na posledni den pred zavodem a rozhodnu se dle pocasi. Pokud se rozhodnu jet, tak asi zaplatim, Sudety bych bez vynechani obcerstvovacek dojel maximalne vyletnim tempem. Startovne je dost vysoke, uz se to probiralu u Sela Maratonu, je to holt byznys – nechce, nejezdi. Ja obecne maratony a zavodeni na biku neprozivam, ale Drasal, Beskydy a Sudety patri mezi kultovky, ktere si obcas strihnu.

      0 0
    • blick  

      a na občerstvovačkách sežereš co budeš moct.....hnát bičem, takovýhle parazity stovka navíc po 10 letech není nic..,při tom množství občerstvovaček

      0 0
      • jakub  

        jo je sice hezky ze tam budou mit snad vsechno, ale za ty prachy se zucastnit, znicit bika a mozna este nedojet… vo nicem a letos to pocasi vypada, ze budou dalsi „legendarni“ sudety, ja sem se tesil, ze si to zkusim a nezkusim – nekradu

        0 0
      • TinkTink  

        Nevim proc by clovek mel vyzirat obcerstvovacky…sami jsme si objeli dve tretiny Sely…dali si ty nejlepsi casti a nesnedli ani „ň“…nevim proc bych mel neco jist…ale zabranit mi v tom nikdo nemuze (abych jel..ne abych jedl…to muzou..)..samoz­rejme mi nesmi branit v ceste po normalnich cestach…to nesmi…(pochopim, ze na Selovi prej chytali v hradu…ale to nevim…to sme nevideli…)

        Kdyby Sela stal 500,–, tak jsem ho jel…600,– je moc…stejne tak ostatni maratony…nekradu (zatim)

        0 0
    • Cryzyy  

      v porovnani s kvalitou jinych zavodu, ktere jsou za 400–500 celkem bezne mi to neprijde jako prehnane, ale souhlasim s tim, ze penez je to celkem dost… Ale castka prepocitana na hodinu na trati v porovnani treba s Jizerskou padesatkou vychazi docela dobre :)

      0 0
      • RomanH  

        To souhlasi. Ale treba porovnani s dopravou z Brna, s kempem a startovnym se dostavam na cenu XT prehazky z netu. Je to ale na kazdym, aby se rozhodl. Ja se rozhodnu hlavne podle pocasi i za cenu vyssiho startovneho.

        0 0
    • ddd - andy  

      Tak by me zajimalo kolik tech maratonu za rok objedete..

      0 0
      • blick  

        Šela,Maštale,12ho­dinovka,Drásal,Bes­kydy,Sudety + každý rok jeden navíc – letos pravděpodobně Jeseníky v Malý Morávce..

        0 0
      • Vojtíšek  

        1 u nás 1–2 v zahraničí

        • TAC (8 v 1 :-))
        0 0
      • fousac  

        loni 1, letos tak 5…

        • 1 mistni XC, coz v mem pripade je souboj o preziti na 8km.. :)
        0 0
      • HonzaV  

        Malevil, Drasala, Sudety + par regionalnich akci (Liberecko)

        0 0
      • kankrlicek  

        Šela, Maštale, HD Vysočinou, Manitou, Sudety

        0 0
      • biker007  

        z maratonu Krale, Drasala, Sudety. pak nejake ty 50-ky (Vimperk, Plzen) a par zavodu co sou pobliz. treba planuju Leadr Foxe na Zadove. kdyz k tomu pridam tak 6–8 XC zavodu tak je to na hranici financni unosnosti.. no jak se divam na stav uctu tak spise uz za tou hranici :))

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.