• mimic

  Ahoj,

  dříve jsem používal Endomondo, než ho násilně a nečekaně zrušili :( Takže jsem byl nucen ke změně. Zkoušel jsem mnoho GPS sport trackerů, ale nejvíce mi vyhovovala Strava. Nejenom pro cyklo, ale i na různý výlety (chůze), běh apod.

  Bohužel je primárně (zatím) pro cyklo a běh. Ostatní sporty podporuje taky, ale už nemají tak detailní info.

  Potom jsem zjistil, že Strava má openApi, který dává možnost vytvořit vlastní aplikaci, která bude propojená se Strava. Tak jsem takovou udělal s tím, že si tam dám takový informace, který mi ve Strava pro konkrétní sport chybí nebo nejsou dostupný vůbec.

  Proto jsem vytvořil aplikaci PerStats:- https://strava.ophite.cz/#… – na které občas a stále pracuju a potřeboval bych nějakou zpětnou vazbu. Např. jestli všechno funguje jak má nebo nějaké postřehy, které já nevidím. Nebo co tam chybí za info, který nemá Strava.com atd.

  Na uvedeném odkazu jsou dostupné public screeny, ale pro přihlášení je nutný Strava.com účet.

  Pokud se někdo takový najde a bude mít nutkání mi něco sdělit. Třeba že tohle je moc velký, tohle mi tady chybí, tohle má špatnou hodnotu atd., tak preferují pro tuhle komunikaci použít přímo klub ve Strava – https://www.strava.com/clubs/perstats

  Děkuji za zpětnou vazbu a přečtení.

  A přeji hodně kilometrů :)

  PS: Přidám obrázky, které najdete i na uvedeném odkazu na PerStats.

  0 0
  • mimic  

   Pro ty, kterým se to líbí a chtějí občas použít, tak změna URL na https://perstats.ophite.cz. Čekám na Strava, aby mi to schválili a přidali mezi jejich App.

   0 0
  • danis7  

   Vypadá to schopně, na první pohled podobně jako Elevate for strava

   0 0
   • mimic  

    Díky. Elevate neznám, ale co jsem koukal na obrázky, tak až takto detailní grafy nevím zda budu dělat, ale určitě jsou v plánu ty meziroční.

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.