SQ lab 611 2.1 Active - blatníček pod sedlo?

18 nepřečtených
  • Vyry

    Ahoj, dneska jsem nahodil nové sedlo a překvapeně zjistil, že pod sedlo nedám blatníček :) Vadí tam konstrukce s elastomerem. Řešil to někdo a existuje cesta, jak tam blatníček dostal alespoň trochu ve vorovné poloze?

    0 0
    • Pikaču  

      Záleží co mas za blatnicek. Jestli myslis takove ty asssaver tak já treba mudguard jsem musel lomcovat a nariznout abych ho dostal na selle italia obě sedla. Úplně to nevypadalo ale nejak to fungovalo.

      0 0
    • jirkaRS  

      Za tu cenu vzít 3 kusy a řezat a zkoušet :-)

      https://www.kupkolo.cz/…o-cz_z99891/

      0 0
      • pepek  

        Ten je úzký-na silničku. Širší mají za stovku. Ale tam jsou zase díry pro pásky, ve kterých to praská. (Dokonce i když tam tu pásku nedáš)

        0 0
        • jirkaRS  

          Vozím ho jak na MTB, tak i na silničce a je v pohodě. Pokud potřebuje potřebuje někdo širší, tak mají široký pod sedlo v Decathlonu.

          0 0
    • Čuli  

      Mám to takhle (snad fotky dostatečný :D), paskama chycené k lyžinam a sedlovce.

      Sedlo mám 6OX, ale to není zásadní rozdíl.

      Blatnicek je Sting.

      0 0
      • jirkaRS  

        Tak to je pořádná délka, jako týden před výplatou…

        0 0
      • Pavell  

        Ptam se uplne nezaludne, ale fakt to funguje ? Ja byvam solidne zahazenej i s blatniky primo nad koly.

        0 0
        • jirkaRS  

          Je to jen taková pojistka, sice jsi mokrý, ale svůj ass máš v suchu a když už promokneš tak nemáš mezi půlky drobné kamínky a bláto, pokud se teda z toho nepo… Prostě taková pojistka a je to taky dobrý, když se jede po dešti na švih a občas trefíš kaluž, tak máš zadek v suchu…

          0 0
        • Čuli  

          Je to fakt jen o zadku, suché a čisté sedátko/zadek.

          0 0
      • Vyry  

        To je pekny napad. Nestava se, ze volny konec planda nahoru a dolu? Premyslel jsem, ze bych ho vystuzil za elastomerem nejakym obloukem, aby drzel tvar. Vozim to na MTB v terenu.

        0 0
        • Čuli  

          Neplandá to nějak moc víc než na obyč sedle standardně přichycené, mám to na cyklokrosu, možná jen dám oboustrannou pásku ještě mezi blatník a elastomer a to bude úplně pevný.

          1 0
    • milan.v  

      … ližiny…

      0 0
      • Čuli  

        Lyžina je podle mobilu lepší.

        0 2
        • milan.v  

          :-D Jo, to jsi…

          0 0
          • Čuli  

            Nudnej život co?

            Snažil jsem se poradit a nepřečetl si to po sobě.

            To je ten důvod proč to tady jde do hajzlu a už se tady moc lidí s radami neangažuje, samej grammer nazi kterej se těší až rádoby někoho sundá a poučí a ukáže svoji chytrost u dotazu kterej se týká cyklo a ne gramatiky a k cyklo dotazu sám nenapíše ani nic.

            Zdar

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.