• biker1988

    zdarec

    nevíte náhodou ke by se dalo najít co nejvíce info o letošním Sport Life v Brně?pokud by jste věděli napište a nebo pošlete link.díky moc.

    bikerům zdar

    0 0
      • Pavel100  

        to by bylo moc práce…znáš to:-) … než kluk napsal tu větu už to mohl vědět;-)

        0 0
    • cagalam  

      www.sport-life.cz :-)

      0 0
    • littlebiker  

      A všichni sa sejdem u stánku čemby a u té příležitosti sa možete zrovna aj upsat:)

      0 0
    • endex.luke  

      Taky se tam musím zastavit, sem se na to loni nějak vykašlal, tak tentokrát to nenechám jen tak:)mám to z domu kousek…

      0 0
    • Lister  

      Tak ale když už tu je thread s takovým hezkým názvem, tak kdo jede??

      Já si to asi letos nenechám ujít, tím spíš že mám volňásky takže veškeré náklady budou jen na dopravu. Minulý rok jsem byl poprvé a mimo čumendu jsem slušně nakoupil. Takže už šetřím, páč loni mi peníze dokonce i chyběli. Ještě nevím den, loni to byla neděle, letos zkusím asi sobotu.

      0 0
      • jIrI___  

        Podívat se půjdu, stejně jako minulý rok. Byl jsem loni v pátek a ani tam nebylo moc lidí, takže paráda. Sice doprovodný program byl oproti vikendu celkem ošizený, ale to mi vyváží právě to minimum lidí :-)

        0 0
        • marekmaue  

          jedu! jedu jako každej rok, ale tenhle rok v sobotu:) moc se těšim… 

          už mám oddělaný na zápisný k ČEMBA:)

          0 0
          • speedy gonzales  

            respect…tak to ti holky zase oddelalaji nejakou odmenu;-)

            0 0
            • Luka  

              slibujes neco co nemuzes splnit ptacku zpevacku! ;)

              0 0
            • Jituschka  

              Účtenku?

              0 0
            • mastihuba  

              nezasvěcenýmu by se mohlo zdát že ty svoje ovečky co budou na stánku nemáš uplně pod kontrolou :)

              0 0
              • speedy gonzales  

                a ty znas nekoho kdo ma zenskou/zenske pod kontrolou?:-)

                0 0
                • mastihuba  

                  ne :(

                  0 0
                • Vegan  

                  JA osobne se tedy domnivam, ze zenskou pod kontrolou mam a to mam stizene podminky pac na zacatku to byla aktivni femynistka, ale vono ji to preslo :P. Clovek ty zenske musi trosku ridit jinak napachaj vic skody jak uzitku :D.

                  0 0
                  • goofy  

                    FemYnistka? To jako ze byla hodne tvrda, jo? :-D

                    0 0
                  • TinkTink  

                    :-D

                    0 0
                  • TinkTink  

                    ROFL

                    0 0
                  • TinkTink  

                    :-DDDD

                     

                    ROFL

                     

                    Hahahahahahahahaha

                     

                    ! :-D

                    0 0
                    • Vegan  

                      No co se smejes vsecko vim i tebe jsem dnes odhalil :)

                       

                      A konec koncu doma to funguje tak ze vsecko jakobi delam ja. Reknem si co je treba, Ja to zmanaguju a ona udela :D. Takze jak vydis beze me by se tam nic neobeslo :D

                      0 0
                      • TinkTink  

                        :-D hej…mazec :-D

                        0 0
                        • Martula  

                          Vidíš to, vidíš to … :D

                          0 0
                          • TinkTink  

                            Vidim vidim, ale v realu jsem to prave nejak nezaznamenal :-D

                            0 0
                            • Vegan  

                              to je tim ze si nas jeste neprijel navstivit a furt se vymlouvas :D

                              0 0
                              • Sandrushe  

                                no pekne se tu bavite na muj ucet jeden ukecanej druhej vysmatej to je teda sebranka :D

                                0 0
                                • Vegan  

                                  Ti dam ukecanej.

                                   

                                  Clovek ti vycleni trosku casu mezi umejvanim nadobi a podlahy a ty tu hned placas kraviny.

                                  Tak sup sup zpet do prace.

                                  0 0
                                  • Sandrushe  

                                    koukas moc na televizi a pak mas vidiny a zda se ti, ze u ty kuchynsky linky stojim ja, a pritom tam stojis zrovna ty :D

                                    0 0
                                    • Vegan  

                                      No kdybych koukal na telku nemuzu stat u kuchynske linky, ale pravdou je, ze rad varim a take lip tak radeji varim ja, aby to bylo k jidlu a tebe mam na spinavou praci :), ale jinak casteji koukam do monitoru nez do televize i kdyz to vyjde na stejno. :D

                                      0 0
                                      • zdenek  

                                        To je hned vidět, že umíš vařit. Já bych za takový keci měl doma hladomornu. :-)

                                        0 0
                                        • Vegan  

                                          Musis na tom vytrvale pracovat a zenskou si vycvicit ne dovolit aby to bylo naopak :)

                                          0 0
                              • TinkTink  

                                Pres zimu časůůůů… :-D

                                0 0
          • jIrI___  

            Taky jsem uvažoval o upsání se Čembě, ale nakonec jsem z toho sešel :-)

            0 0
      • cyklomaniask  

        .. ja uz mam tiez baksis bokom, chcem nove sedlo na cestaka, tak moja prdel dostane v Brne zabrat, kym „vojede“ vsetky sedla na vystavisku :))))

        0 0
    • dieegoo  

      Letos bohužel nejedu, termín se kryje s lyžovačkou v alpách :/

      0 0
    • Howgh  

      budu se vyskytovat na stánku „cykloknihy“ v so i neděli ;

      kromě toho Martin Stiller organizuje slezinu cyklocestovatelů

      http://www.cyklocestovani.cz/index.php?…

      0 0
      • pegas  

        s pritulkou urco zavitam:-]

        0 0
      • Corbett  

        Budou tam k prodeji tvé knížky. Jednu jsem přelouskl před měsícem u moře, tak abych měl co číst, když je venku takový nečas.

        0 0
        • Howgh  

          teď  jsou k mání všechny 4. u nakladatele i u mě – se spešl věnováním od autora..

           
          0 0
          • Corbett  

            A co to Brno, tam nebudou k mání?

            Stejně tam jedu, tak bych si určitě nějakou tvou knížku vzal.  Rád bych si přečetl tvé zážitky z Indie.

            0 0
            • Howgh  

              jasňačka že i v Brně. viz můj příspěvek do diskuse  o 5 příspěvků výš.

              0 0
    • Schoscha  

      Jedu.

      Po vyplněnní feormuláře je vstupenka za 60,– místo 100,– Kč.

      Žádná hitparáda, ale aspoň zbude na párek. :-)

      http://www.bvv.cz/…/JSMD-7KFTAZ?…

       
      0 0
    • Buf  

      V neděli se chystá promítání filmů z bikových akcí česko – zahraniční spolupráce. Bude tam premiéra filmu z Author šela maratonu, fil Malevilu, asi i z MS v Villabase, atd. Program se bude ještě upřesňovat.

      0 0
    • pajan  

      HM… Se máte… A já zase nemám na autobus :-( 

      0 0
      • jIrI___  

        By se ti chtělo kodrcat z praglu až do Brna kvůli jednodenni akci? :-)

        0 0
        • pajan  

          Pro cyklistiku vše…

          0 0
          • tiru  

            doma natrénuje mega km za dobu co ostatní budou čumákovat na kola :)))

            0 0
          • Hnoj  

            Když chceš vidět kola a všecky skutečný novinky, jeď na EuroBike, SportLife je skutečně akce okresního formátu… :-/

            0 0
            • pajan  

              Asi když nemám na cestu do Brna jak mám jet Fried… jak se to dál píše nevim… To víš že bych jel ale jaksi na to nejsou finance… Příští rok si z brigády dám něco na stranu…

              0 0
            • Splinter  

              jj okres ČR ;-)

              0 0
    • sportovni_biker  

      Tak já jedu taky, teda pokud budu mít peníze na benzín :-D

      0 0
    • marapara  

      Tož asi pojedu v sobotu. Vlakem, IDS to jistí :)

      0 0
    • defenger  

      Břeclavští „bajkeři“ jedou také… (s prázdnými batohy tam, s plnými zpět :-))

      0 0
    • Howgh  

      návod na zlevněnou vstupenku z časopisu Cykloturistika :

      0 0
    • Stanley_vy  

      Koukal jsem teď na pozvánku, co se rozdávala ke startovnému na Zaskaru v Jedovnicích a napadá mě, jestli stačí pro získání volné vstupenky pouze vyplnit osobní údaje nebo musí být potvrzena  i nějakým vystavovatelem, když už je to ta po „pozvánka“. :)

      0 0
      • marapara  

        Předpokládám, že dostaneš vstupenku oproti předložení vyplněné pozvánky a že nemusíš mít potvrzení od nějakého vystavovatele. Není tam ani specifikované od kterého, třeba GT. To je pozvánka všeobecně na výstavu, ne ke konkrétnímu vystavovateli.

        0 0
        • Stanley_vy  

          Díky, myslel jsem si to. Jen mě napadlo, díky té kolonce vystavovatel, jestli to zase není jen nějaký „rádoby dárek“. :)

          0 0
    • jecnak  

      Nabizim dopravu v patek rano z Prahy do Brna a pozde vecer (cca 10–11 z Brna) zpet za prispeni na benzin. 2 mista volna. Mail mam v profilu.

      0 0
    • Martinson  

      Je Sportlife pro veřejnost už od začátku, nebo jsou první dny pro obchodníky?

      0 0
      • jecnak  

        Provozní doba    6. – 9. 11. 2008

        Pro vystavovatele denně 7.30 – 19.00 hod první den od 7.00 hod

        Pro návštěvníky denně 9.00 – 18.00 hod poslední den do 16.00 hod

        0 0
        • hatti  

          Pozvánka

           

          Pořadatel české 24hodinovky a festivalu horských kol BIKETEK v Liberci – ASA Turnov si Vás dovoluje pozvat na návštěvu prezentačního stánku na sportovním veletrhu Sport–life v Brně. Přijďte se podívat na náš stánek, shlédnout videa a fotografie z minulých ročníků nebo se  jen zastavit na kus řeči, usednout do pohodlné pohovky a ochutnat Rohozeckou 11.

          Součástí našeho stánku bude prezentace firem Lawi a Hatty.

          Pokud se Vám bude u nás líbit, můžeme Vám rovněž nabídnout naši kolekci oblečení (včetně MTB dresu), samolepek z 24hrs edition a také podrobné informace o chystaných novinkách, které chystáme na příští rok závodu 24hours-mtb a festivalu BIKETEK.

          Hala F/012, 6.-9.11.2008 

          www.24hours-mtb.com

          0 0
      • Howgh  

        první dva dny vždycky bývá vyšší vstupné. Nikdo neprověřuje jestli jseš podnikatel nebo prostý občan.

        0 0
        • zdenek  

          Poslední roky jezdím v pátek a vyššího vstupného jsem si nevšiml.

          0 0
      • Martinson  

        Díky, váháme jestli tam nejet ve všední den, že by to nebylo takový maso.

        0 0
        • jIrI___  

          Minulý rok jsem byl ve čtvrtek, rok předtím v sobotu. Letos jdu zase soukromě ve čtvrtek, v pátek pak ještě „pracovně“. Každopádně tam bylo ve všední dny mnohem míň lidí, člověk nemusel bojovat aby se podíval na nějaké kolo zblízka a když se u něj chvilku zdržel, pak neměl pocit, že se za ním tvoří řada. Ale zas na druhou strau budeš ochuzen o různé doprovodné akce, které bys viděl o víkendu.

          0 0
    • Jura2  

      Nemáte někdo volnou vstupenku na ten veletrh? Zlevněné vstupné (registraci již mám) ale přece snad někdo má volňásek a nehodlá na veletrh jet. Na závodech v Jedovnicích se volňásky rozdávali.  Kdyby snad někdo – rád bych toho využil. Díky     email Jura2@email.cz 

      0 0
      • arcco  

        Mít kolo na XT-XTR a škemrat o volnou vstupenku…Tristní.

        Být student, chápal bych to.

         
        0 0
        • Smazaný účet  

          dobře ty :)

          0 0
        • Howgh  

          já to chápu aji takhle. Nicméně – prodám volňásek za 59.

          (Hodil bych to do tématu o Jedovnici. Tam si to přečtou ti správní.)

          0 0
      • destr  

        Přijd si na strojárnu zaběhat schody a dostaneš ho taky ;-)

        0 0
        • jIrI___  

          Jdeš si vyběhnout pár pater? :-)

          0 0
        • bikerskrnov  

          Přesně tak, když už nic tak alespoň ten lístek.

          0 0
        • Jura2  

          Tak mě přihlas. Před 35lety jsem je běhal bez problémů zkusím to i dnes.

          0 0
        • Krocan  

          je to i pro nezletily?:-)

          ze bych si taky zabehal:-P…kdyztak hod odkaz jestli je neco na webu

          0 0
          • destr  

            http://www.cesa.vutbr.cz/…hody2008.pdf

             

            ale není to žádná prdel, když sem to doběhl loni, tak sem myslel že se pobliju. Jinak ale nevím, jestli to není jenom pro studenty VUT.

            0 0
            • Jura2  

              seš měkej. Vy mladí houby vydržíte. Vojnu na Vás, ta by zvás udělala chlapy.

              0 0
            • Běžec  

              V tom 18. patře je mi na blití každej rok :-) A není to jenom pro VUT.

              0 0
            • JSt  

              vpohode :-D. loni jsem to bezel trikrat (a nebyl jsem sam). dve sou stafety a jednou za sebe. letos si asi strihnu jen ty jednotlivce, nic se nema prehanet :-)).

              0 0
              • destr  

                Štafetu sem pak ještě běžel taky, 5 nebo 6 pater je nic.

                0 0
                • JSt  

                  jo, a proto jsme to bezeli ve trojici cely ;-). psal jsem trikrat ne jednou a dvakrat tretinu ;-).

                  0 0
              • mastihuba  

                pokud tam netaháte nahoru paletu papíru, tak to snad ani nestojí za řeč :)

                0 0
                • JSt  

                  paletu papiru ne, ale jednou jsme tahli kolo a jednou s batohama ;-).

                  0 0
          • jIrI___  

            Je to i pro veřejnost, klidně můžeš přijít ;-). Přečti si to na tom odkazu od destra.

            0 0
            • Krocan  

              precetl sem si, ale nebyl bych tam od zacatku pac mam do 15:20 skolu a navic jeste nevim jestli nebude v utery trenal takze to asi padne:-(

              0 0
              • destr  

                Jakej trenál voe?

                0 0
                • Krocan  

                  to jeste nevim jesli pojedeme na bikach nebo jak to bude:-)

                  0 0
              • Martula  

                Ježíš chlape, s Olejníčkem natrénuješ … jindy!!!

                Vyběhni si schody.. a alespoň budeš reprezentovat školu, tak to tě omluví rádi, ne?

                0 0
                • Krocan  

                  jestli znas vedeni nasi skoly tak je ti jasny ze ne takze predpokladam ze neznas:-)

                  0 0
                  • Martula  

                    Tak vaši Tě pro jednou omluví!

                    Pokud tvůj prospěch nesahá pod bod mrazu… Zkus se zeptat… Za to nic nedáš. Na obou stranách.

                    0 0
                • Krocan  

                  BTW: nemas mit 2 tejdny klidu?:-D

                  0 0
                  • Martula  

                    Já nic nepoběžím… já obhajuju tvé cíle…

                    0 0
                    • destr  

                      Proč ne?

                      0 0
                      • Martula  

                        Jsem v procesu rehabky a léčení úponu… za necelých 14 dní mám jet do Polska na soustřeďko, takže pomalu nabíhám do běžného procesu…

                        0 0
                    • Krocan  

                      a vcera si urcite dodrzela klid ze?:-D…sem te videl ve slatine jak sis to hrnula na biku smerem dom:-)

                      0 0
                • destr  

                  Proč ze školy, dyt psal, že koční v 15:20, a v 17 běží teprve první, poslední tak v půl sedmé ;-)

                  0 0
                  • Martula  

                    Ajo, promiň, to já přehlédla.. :)

                    Tak to už potom trenál hadra, potrénuje na schodech a poplazí se domů, nebo druhý den do školy, pokud to dá naplno :)

                    0 0
                    • destr  

                      Tak pokud to dá naplno, tak tak v 9. patře mu půjde už jenom o to, dostat se jakymkoli zpusobem nahoru a neumřit.

                      0 0
                      • destr  

                        No a umřit bude chtit tak v 12. :-D

                        0 0
                        • jIrI___  

                          Ale pak ten výhled z 18. patra za to stojí, ne? :-D

                          0 0
                          • destr  

                            Tak k tomu sem se nikdy nedostal :-D

                            0 0
                          • Smazaný účet  

                            taky jsem se vždycky chtěl podívat, ale je to udělaný tak, že uprostřed okna nejsou. To by člověk musel do nějaké kanceláře.

                            0 0
                            • jIrI___  

                              Já jsem se kdysi byl podívat na město z kabinetu profesorky matiky :-))

                              0 0
              • Splinter  

                jak vypadá ten tvůj trenál?:) docela mě to zajímá:)

                0 0
                • Krocan  

                  mno sraz je na velodromu a od tam se jede někam do terénu bajkovat, pak se zase vrací na velodrom(kdo má cestu jinam tak se odpojí) a dom

                  0 0
    • Fenous  

      Pokud ma nekdo zajem, mam 2 volny vstupenky, k vyzvednuti na Praze 6, Citibank, Evropska 178, kousek od Dzbanu.

      0 0
    • Howgh  

      tohle by se taky mohlo hodit…

      0 0
      • Howgh  

        ps :  budou v pavilonu  F

        0 0
        • Luka  

          jake cislo stanku? my jsme 51 :)

          0 0
          • Radek Broz  

            Jste v normální hale, nebo zase zalezlý někde naprosto bokem, kam trefim aý druhej den po té, co si to najdu v katalogu?:)

            0 0
            • Luka  

              proste pavilon F, stanek 51… ja ani nevim, kde to je, a kdybych si to nenasla na bvv.cz, tak to doted nevim :) ale planek tam neni :) (podrobnej)

              0 0
          • Howgh  

            jako kdo „my“ ? (jestli to máš v profilu, tak sory, mně se to strašně blbo otvírá.)

            ty cykloknihy – nevím kde tam budou. To se zjistí u informátorů u vchodu, ale tím člověk ztratí cenné setiny vteřiny a vystavuje se nebezpečí, že nevyhraje to pětikilo, to je fakt.

            0 0
    • trew.x  

      Jen tak pro zajimavost… pokud na TETO adrese vyplnite formular a vytisknete pdf ktery vam nasledne prijde do mailu, je cena vstupenky pouze 60Kc.

      0 0
    • goofy  

      Ty jo.. To zase uteklo jak voda! Prave zjistuju, ze uz to je ted od cvrtku… Mno jelikoz musim byt na vikend doma, tak jdu s fotakem ve cvrtek :-)

      0 0
      • dieegoo  

        Tak se mozna potkame :)

        0 0
        • goofy  

          Ruma sebou? :-D

          0 0
          • dieegoo  

            Jahodovýho jupíka :]

            0 0
            • goofy  

              Ruma s jahodovym jupikem jsem jeste nepil… To bude pro mne novinka ;-)

              0 0
              • dieegoo  

                Takovou kombinaci bych zkoušel jen v bezprostřední blízkosti ToiTojek :)

                0 0
                • goofy  

                  Na vystavisti jsou kulturni.. Maji tam normalni hajzliky… Minule jsem na schodech k nim malem srazil nejakou pani jak jsem jel na Sixu :-)

                  0 0
                  • dieegoo  

                    No uvidime, treba se potkame :) Musim jeste prozkoumat, jestli se urcite stihnu vratit vcas domu, vecer odjizdime na lyzovacku, nerad bych ji kuli sportlifu prosvihnul.

                    0 0
                    • goofy  

                      Jasne. Ja jeste uzivam posledni vikendy na kole, nez budou ty tuny snehu na horach a budu uzivat metry prasanu :-)))

                      0 0
    • marapara  

      Tak jsem si myslel, ze pojedu v sobotu a bohužel budu muset opravovat střechu. Takže SL 08 se pro mě nekoná, i když mám volnou vstupenku ze Zaskar Challenge už vyplněnou.

      0 0
    • lizar  

      Zdarec lidi. Jedna technická poznámka. Když se podívám na plánek tak parkovacích míst kolem výstaviště by mělo být dost. Letos poprvé chci jet autem až k výstavišti ale nevím kde nejlépe zaparkovat a zda li tam v 9 ráno v sobotu zaparkuji. Případně zda li dáváte auto někam jinam. Parkovné chtějí 120Kč na celou dobu. Ještě mě napadlá Váňkovka k parkování. Budu rád za každou odpoveď. Díky

      0 0
      • jIrI___  

        U vystaviste je tusim velke poschodove parkoviste nebo pak jeste normalni venkovni, ale minuly rok se za nej celke dost platilo (tusim 100,– nebo 150,–)

        0 0
      • Kubiczech  

        Ja auto minuly rok nechaval ve Vankovce a neplatil nic. Ale nevim, jestli je tam vikendove „zdarmastani“ pravidlem.

        0 0
    • jecnak  

      Nevyskytuje se ve VELU nebo jinem casopise vstupenka zdarma?

      0 0
      • treatt  

        V poslednim Velu, co vyslo, ani ve specialu Technika nic nebylo..

        0 0
      • fík  

        http://www.rebelbike.com/ Novinky 4.11.2008 Máte-li zájem o bezplatné zaslání Čestné pozvánky (vstupenky zdarma) na veletrh Sport Life 2008, pak nás neváhejte kontaktovat – hlavně pro ostatní, co znají jenom BF

        0 0
    • Comby  

      Ako to tam vyzerá v nedeľu? Dá sa pozrieť všetko alebo už niektorí vystavovatelia balia kufre? Chcem ísť v sobotu ale neviem či mi to vyjde.

      0 0
      • madcat  

        Dá, ale už je to takový pomrtvějšejší… nebalí se, ale už by to všichni nejrači dělali :-)

        0 0
    • Biker jak Pes  

      Trochu vtíravý dotaz. Byl by někdo ochotný, hlavně ti, kdo budou dávat fotky na net, udělat i pár snímků silničních kol ? :) Děkuji … :)

      0 0
      • jIrI___  

        Pozdě ;-). Ale zítra tam zkysnu až do sobotního rána, takže bych ti nějaké silnice vyfotil :-). Pokud ovšem budu mit cas…

        0 0
      • jecnak  

        Neboj, budu se jim venovat stejne jako bikum. Co presne te zajima?

        0 0
        • Biker jak Pes  

          No, vzhedem k tomu, že nemám tušení, kdo všechno tam bude vystavovat, tak mi to je celkem jedno :) V technice se moc, nebo spíš vůbec, nevyznám. Ale rád se na nějaké novinky podívám. Prostě co budeš mít, rád se podívám … :)) Nejsem náročný …

          Bohužel, letos mi to nevyšlo a strašně jsem chtěl jet, hlavně kvůli knize od Markéty Navrátilové … :P

          0 0
          • Gorgov  

            zaměřil bych se pár fajnovejch titanovejc silniček na lightweightech:)

            0 0
            • Biker jak Pes  

              Teď jsem se díval na Roadcycling a dívám, že tam je Pinarello Prince, pár fotek tohohle stroje by mě opravdu potěšilo … :))

              0 0
              • Gorgov  

                no, to o cem sem psal je ale uplne jina parada:)

                0 0
                • Biker jak Pes  

                  JJ, odpověď nebyla přímo na tebe, ale jenom tak do větru … :) I když nejsem moc příznivec Lightweightů, bych měl strach na tom jezdit … :D

                  0 0
                  • Gorgov  

                    no ja bych strach urcite nemel, ty kola jsou extremne pevny a kdyz rachnes rafek, servis funguje prikladne.

                    0 0
                    • Biker jak Pes  

                      Asi jo no, ještě jsem neměl možnost vyzkoušet je. Pouze je vídávám u jednoho borce na závodech. Vypadají strašně křehce …

                      0 0
                      • kubad  

                        křehké nejsou vůbec – parádní kola, tuhé a lehké, základní verze bez jakéhokoli váhového omezení – můj sen :-)

                        0 0
                        • Biker jak Pes  

                          jen ta cena …

                          0 0
                        • roud  

                          mno o ty tuhosti bych možná polemizoval koukal sem na netu na test (videjko) tuhosti kol měřili tam jakoby výkyv do boku a co předváděli ty lightweity v záběru nebylo moc přesvědčivý ale těžko soudit nvm co to bylo za konkrétní model ani v jakym byly stavu…

                          0 0
                          • přišlapávač  

                            zajímavý video o Mavic Cosmic Ultimate

                            0 0
                          • kubad  

                            nepolemizuj  a najdi si testy

                            0 0
                            • roud  

                              myslim že na tohle sem ti odpověděl už v tom na co reaguješ…

                              0 0
                              • kubad  

                                no ja ten test četl jinak a nesouhlasím s tím co píšeš :-(

                                0 0
                                • roud  

                                  tož je možné že sme každej četli něco jinýho blbý je že já už nvm kdepak sem to viděl :O( otázkou je potom co je realita až si je koupíš rád se svezu ;O]

                                  0 0
                                  • kubad  

                                    no realita je že sou tuhe , a to co se tak kroutilo byly kola Lew.

                                    a ty si mega kazisvět :-) to si moc rozmyslím

                                    0 0
                                    • roud  

                                      To že sem zničil WCSka neznamná že sem kazisvět xD xD xD A teď vážně neuvažuješ o nich ?

                                      0 0
                                      • kubad  

                                        o těch L ? možná až na nějaké za rozumnou cenu narazím.

                                        0 0
                                        • roud  

                                          to už je to poslední co ti chybí na silničce k dokonalosti :O)

                                          0 0
                              • Biker jak Pes  

                                Kdyby nebyly tuhé, tak je nevozí profesionálové, kteří si ve stoupáních povolují čelisti na brzdách z důvodu špatné tuhosti jakýchkoliv kol při jízdě ze sedla… :)

                                0 0
                                • roud  

                                  mno řek bych že oni je vozí hlavně kvůli nízké váze a podívej se třeba na tdf docela často je tam vidět jak jim je narychlo vyměňujou za normální kola čím to teda je ? ? ?

                                  0 0
                                  • Biker jak Pes  

                                    Ježíširkriste, nečerti se hned. :) Mi je opravdu jedno, jak na tom ty kola jsou, stejně je v životě nebudu mít .. :P

                                    0 0
                                    • roud  

                                      heh ja se nečertim jen odpovídám mě je jedno jak na tom sou stejnak si je dalších deset let asi nekoupím .O)

                                      0 0
                                  • treatt  

                                    No, tohle se delalo, ale v soucasne dobe uz moc ne :) Casy uphill only zalezitosti pro profiky jsou uz asi davno pryc, doba ponekud pokrocila :)

                                    0 0
                                  • jecnak  

                                    Treba tim, ze se na nich docela blbe brzdi. Ono to s tou tuhosti neni zas tak zly:

                                    Predni kolo

                                    Zadni kolo

                                    0 0
      • Pedro RB  

        Něco ze sinice už je (a myslím že ještě hodně toho bude) tady

        0 0
      • goofy  

        Hehe.. ja nemam vicemene ani zadne horska kola.. ja mam jenom takove ty skakaci :-)))

        0 0
      • Smazaný účet  

        ja budu fotit jen hostesky. Snad tam teda nejaky budou…

        0 0
    • petryk  

      Jestli někdo chcete zítra ráno vzít směr Brno z Olomouce a oklí, dejte vědět, 2 – 3 místa se najdou + asi zbyde i pár volných vstupenek ;)

      0 0
      • Lister  

        nemáš náhodou červeného Fusiona?? Do Brna jsem dojížděl někdy kolem 9:30 a jednoho jsem na dálnici míjel a ten řidič se ti trochu podobal.......

        0 0
    • Hynas  

      Tak samo, zítra jedeme z Ostravy a Opavy…a mám dvě místa v autě, uspoříme naftu, ozvěte se.

      0 0
    • Pebe  

      fotky ze Sportlifu

      0 0
    • Feroman  

      mohli byste pls nekdo nafotit Gianty 09, jestli tam jsou?

      0 0
    • Smazaný účet  

      co to bylo za video na stánku Cinelli, jak tam jezdili ti maníci po san francisku na singlespeedech s beranama? Nemáte to někdo?

      0 0
    • jIrI___  

      Kdyby někdo chtěl mrknout na fotky hrůzné kvality z pátěční VIP Life Party, tak je najde tady. Třeba se tam někdo poznáte, pár Čembistů a Garyho Fishera jsem na ni zahlídl :-))

      0 0
    • vv  

      Doporučili byste návštěvu ještě zítra v něděli poslední den konání, dřív jsem se tam nedostal.

      Díky

      0 0
    • siafu  

      fotky

      SportLife 08 2008/

      0 0
    • pegas  

      tak letos spokojenost…cela sobota prochozena, sup a ghost mile prekvapili…spinning s klukama s jednounohou snaprosto ohromujici…

      PS…timto se omlouvam Habibovi a Luce ze sem na ne tak bafl u stanku Speslu:-)

      0 0
      • Habib  

        I my jsme byli mile prekvapeni bafnutim :))

        0 0
        • pegas  

          ..nekdy se budu tesit na delsi, nejlepe bajkove setkani:-)

          0 0
      • Lister  

        tam byl někde stánek spešlu – viděl jsem pouze stůl s položenými katalogy, ale kola jsem nezaregistroval??

        0 0
        • Sandrushe  

          jestli to nebyl nahodou stanek NEXT YEAR WITH SPECIALIZED :D

          0 0
          • Lister  

            jo to je ono, jiného jsem si nevšiml, ale jak píšu níže, kola mě letos celkově brala málo.....

            0 0
        • pegas  

          pavilon F pokud se nepletu…kola,ha­dry,boty,ruka­vice tam urcite meli..

          0 0
    • Krocan  

      toz taky neco pridavam…omluvte kvalitu, je to foceny mobilem

      SL 08

      0 0
    • peeet  

      Letos sem jel hlavně kvůli tretrám a helmám…s tím, že možná i něco koupím. Nechápu, proč ještě nikdo nepochopil, že to taky dost lidí od veletrhu očekává…od toho se to taky podle mě jmenuje veleTRH. Tretry v 99% ve velikosti 42, možnost vyzkoušel alespoň jeden model mojí velikosti naprosto nulová. Těžko si pak takové boty na slepo objednám, když většinou nejsou v kameňáku skladem, případně nejdou objednat bez zálohy a netuším, jaká velikost mi sedne. Například Gaerne…a jiné. K čemu to pak je? Prohlídnout si je můžu i na netu. U helem to bylo lepší…jen nepochopím logiku BBB a Scotu… z 20ti helem jednoho modelu bylo 20 velikosti M..To jsou „obchodníci“…Když člověk potřebuje L, tak si žádnou nevyzkouší a logicky si vybere u konkurence jako já u Lazeru…takhle se obchod nedělá…bych řek

      0 0
      • Smazaný účet  

        to je pravda, vůbec nechápu proč tam většina stánkařů nic neprodává. Například Axon – každý rok se divím, kolik mají věcí, a některé i docela pěkné, ale když už něco někde mají tak je to pár batohů nebo treter. Komplet sortiment jsem snad nikde neviděl. To samé i ostatní stánky.

        0 0
        • Smazaný účet  

          a ještě je škoda, že víc značek nepůjčuje svá kola. Copak je velkej problém ohradit kousek parkoviště, dát tam třeba pár překážek a každý výrobce ba tam zapůjčil třeba 2–3 kola? alespoň na porovnání chodu systémů.

          Alespoň že jsem si mohl vyzkoušet Trance a 4E Virus.

          0 0
          • Krocan  

            ja sem si vyzkousel jednoho trance a vsechny 4every a reknu ti ze ta vidle na virusu pri brzdeni zajizdi jak prase a kdyz se clovek snazi jen tak na ni poskakovat tak se chova nehorazne trhave…

            0 0
            • Smazaný účet  

              me ten virus uplne zklamal, to zadní odpružení jako by tam nebylo. Já jsem teda zvyklej na houpačku. Ale myslím, že nerovnosti pobírá i tatova odpružená sedlovka líp než ten virus. (jinak hmotnost dobrá)

              0 0
        • sfinga  

          pánové, dovolte abych Vám připoměl, že je Sport life, popř. Bike Brno je výstava kol, komponentů a doplňků na novou sezonu 2009, ne žádný velkosklad s prodejem všeho zboží. Co by tam pak jednotlivý vystavovatelé ukazovali, když by to prodávali? A kolik si myslíte, že stojí práce a úsilí přemýstit takové množství věcí jen na výstavu.. Zkuste jim to ale třeba příští rok navrhnout, ať nejezdí jedním tranzitem, ale minimálně 5, že by jste si tam chtěli něco koupit, když už jedete do toho Brna. Jistě zvás budou skátat radostí.

          A mimo jiné, výstava také není zkušební kabinka, na výstavu se vždy berou velikosti 42 nebo 42,5. Lidí na stánku je nutné minimun, tudíž jednotlivý vystavovatele nebudou u každého stát a nabízet mu několik párů bot. Tohle se praktikuje v obchodě, né na výstavě!!!!

          0 0
          • peeet  

            OK, taky názor…chápu že to není lehké, ale pověz mi…je problém vzít alespoň jednu přilbu od každé velikosti když jich tam je 20 stejné velikosti jen jiné barvy…alespoň jednu sadu velikostí bot na vyzkoušení (kopyto výrobce bývá shodné u více modelů)… Neříkám, že má stát na veletrhu (výstavě) celý obchod se skladem, ale když by mně šlo o prezentaci mé firmy a produktů, určitě bych to nedělal tak, jak to praktikují výše zmínění výrobci (distributoři). Tedy v případě, že bych měl zájem něco vydělat.

            0 0
            • JSt  

              aha. tys to asi stale nepochopil. je to vystava. nikomu nejde o to, aby sis neco zkousel. aby sis daval na hlavu vsecky helmy, zkousel vsecky kola, boty, obleceni. smyslem je jen ukazat, co maji firmy v nabidce.

              0 0
              • peeet  

                Pochopil sem to až moc dobře…pochopil sem, že vlastně nikomu o nic nejde. Když lidi něco potřebujou, tak si to prostě někde objednaj bez zkoušení  – peněz maj dost. Prodejci maj asi taky peněz dost, když to nechtěj prodat…takže pohoda, proč se namáhat. To co maj firmy v nabídce si přečtu na netu. BTW…ty rád nakupuješ naslepo?

                0 0
                • JSt  

                  myslis, jestli rad nakupuju zajice v pytli? :-)) ale to jsme zase trosku nekde jinde…

                  dyt dnes neni az takovy problem si cokoliv vyzkouset v obchode. a vidim, ze jsi z tabora, tak je pro tebe jednodussi si udelat vylet do prahy po obchodech nez cestovat do brna na vystavu ;-).

                  0 0
                  • peeet  

                    Podle mě to u některých značek problém je. V praze studuju a obchody mám prolezlý…zkus ale někde najít třeba tretry od Gaerne. Na veletrh nejezdim výhradně kvůli nákupům, u komponenetů není takový problém s výběrem..pot­řebuju sedlovku průměr 27,2 ..kouknu na net, najdu rozměr…vyberu výrobce a objednám…když chvátám, jdu do krámu. Když chci tretry, tak zjistim, že mi je sice může kdokoliv v krámu objednat…jenže za zálohu atd. Např v cykloškoda mi bylo řečeno, že když mi tretry od nich nebudou, tak je můžu klidně vyměnit za cokoliv jiného…a to u bot za cca 5000 nepotěší…po­dotýkám, že o vrácení peněz nebylo v mailu ani slovo a ochod jaksi neexistuje, nebo sem ho na tej adrese v brně přehlédl. Zajíce v pytli na mysli nemám :) Spíš to co říkám…problém s velikostí.

                    0 0
                    • JSt  

                      vidis, ja mel za to, ze gaerne dovazi pells. ted jsem to u nich na strankach nenasel. asi s nema skoncili…

                      0 0
                    • zdenek  

                      Nešlo by to zrovna u těch bot řešit vrácením ve 14 denní lhůtě bez udání důvodu? Pokud se v nich projdeš jenom doma a nebudou sedět, tak jsou pořád v původním stavu.

                      0 0
                • mates555  

                  A kruh se uzavřel…:-)

                  Pořád čtu objednám objednám…proč by ti to někdo dával zkoušet na výstavě,když se tam na to chce podívat spousta lidí…kdyby do děch bot strčilo haxny za den 100 lidí jak by ty body večer vypadali…ale to je jiná věc…

                  to je takovej problém jít do obchodu a tam si boty vyzkoušet(třeba levnější model)a pak si to obědnat?? záloha je na obchodníkovi…třeba u nás se neberou zálohy ani na kola s rizikem že to třeba zbyde…co naděláš…

                  Tobě jde o to si někde boty vyzkoušet a pak slídit tejden po netu kde bys je sehnal nejlevnějc…to chápu(když n to máš žaludek..)…ale za tohle si hold v kameňáku „připlatíš“ a nemusíš se třepat že když ti přijdou boty za 5000 a ty si ji nasadíš nebudeš si muset řezat palec…

                  Aneb e-shopy ano…pouze pro lidi co na 100% ví co chtějí a nemají posléze problém řešit servis (pochopitelně né u bot…) a podobný věci samostatně…

                  0 0
                  • peeet  

                    Máš pravdu, ale přečti si, co jsem psal o gaerne. Nikde jsem nenapsal, že mi jde jen o to si to vyzkoušet a objednat to někde z netu za levno…jo, dělám to tak u spousty komponenetů a nemám z toho nervy…U bot, který ti nikdo nenabídne k vyzkoušení, sem vděčněj že mi je někdo prodá alespoň za „jeho“ cenu, když mi budou sedět nejlíp.

                    0 0
            • Biker jak Pes  

              Navíc ve většině případů to jsou nové modely, které se třeba nevyrábí …

              0 0
      • m-i-k-i-n1  

        nezbývá nic jiného, než souhlasit

        0 0
      • JSt  

        bvv – brnenske veletrhy a vystavy. on ten sportlajf je spis ta vystava nez veletrh ;-).

        0 0
      • siafu  

        rukavice u Chiby mely myslim jen v M, no ja potrebuju tak S, takze ano, libily by se mi, ale nevim, kde je asi tak vyzkouset, naslepo objednavat fakt nehodlam… to samy u Bellu, dve helmy Sweep a obe dve v L, jeste ze u Pellsu meli Cratoni Achillon v S/M

        0 0
    • tibro  

      Taky něco přidám

      0 0
    • Tom.my1  

      Moje fotky ze SL zde

      0 0
    • Lister  

      Tak nevím – celkově spíš zklamání, přislo mi to menší než loni. Nejpozitivnější části byly lodě – moc hezké pokoukání – a z kol testovací dráha na e-biky – tam jsem ztrávil času dost, to mě bavilo.

      Hezký stánek měl Ghost, ale bohužel z dámských FS tam bylo snad jen jedno kolo. Chtěl jsem nanželku posadit na odpovídající velikost, ale nebylo tak si aspoň sedla na tu střední abych zjistil, to co jsem už tušil – že to pro ni bude velké. Ale pán se opravdu hodně snažil nás přesvědčit, že to je OK :-)

      Měl jsem pocit, že tam dost značek chybí nebo jsem je možná jen přehlídl. Paradoxně jsem víc času věnoval ostatním částem veletrhu a u kol byl času nejméně.

      Některé značky překvapily a moc se mi líbilo, že na hodně kolech byla nádherná krvavá lesklá červená – spíše rudá. Tahle barva dle mého názoru kolům sluší a třeba silnička od Ridleyho v tomhle designu byla pro mě fakt zážitek. Jinak všude se to lesklo – matné barvy se asi nenosí. Z českých mě zaujal 4ever a Amulet. Ostatní jsem vlastně jen minul – Apache mě nezaujal, Supa a Authora jsem záměrně vynechal. Hezký stánek měl Šírer – aspoň jsem si osahal novou kampu a mám o čem uvažovat :-)

      0 0
      • Sandrushe  

        jj lode byly pekny, hlavne HANSE jachty ve stanku Maritime :-P

        0 0
      • treatt  

        Mi ta Campa normalne NAS***A!!! Clocek si postavi kolo, ma pocit, jak to ma vymazleny a ze nekolik dlouhych let uz nebude po nicem touzit, protoze si to splnil a oni vyjednou s jedenactkou s tema nadherne tvarovanejma pakama! Smejdi, tohle se nedela!!!

        0 0
        • Pebe  

          vždyť jsou ty páky úplně hnusně tvarovaný, se to nedá normálně držet, z toho jsem teda hodně zklamanej. Naopak nová Dura se tvarově lehce přiblížila Sramu a drží se super, a ta elektrická sada je taky hodně dobrá, takový pozitivní pocit jsem nečekal. Až na tu cenu teda :-D

          0 0
          • Lister  

            hmm…asi je každý individuál…mě se ty páky totiž drží lépe než ty letošní. A 11ka je fajn, aspoň bych mohl mít dobře odstupňovanou kazetu s rozsahem 11–26(27) – akorát pochybuju, že takovou budou vyrábět :-)

            0 0
            • Pebe  

              no právě, už teď odstupňování největších možných 23–25–26.29 je tragédie :-(

              Mě se nejlíp pocitově drží Sram, pak „stará“ Campa, nová Dura, atd…

              0 0
              • Fana.A  

                Zklamalo mě, že tam nebyl Cube. Mám spadeno na AMS a chtěl jem si ho okouknout. Líbilo se mě hydrulický řazení na Scottu.A pěknej byl taky HaiBike. Nevíte jestli to sem někdo vozí ?

                0 0
                • Lister  

                  Dostal jsem katalog a kontakt na distributora, tak předpokládám, že ho sem vozí – musím říct, že se mi taky líbily, ale kdybych si měl vybrat čemu dát s těch prakticky totožných značek – Cube, Ghost, Haibike – přednost, tak by to byl asi Ghost. Zase na druhou stranu ceny měli parádní, to kolo na obrázku je za 33tis myslím docela parádní :-)

                  0 0
                  • Fana.A  

                    Můj favorit je Cube, ikdyž Ghost byl taky pěknej. Spíš nevím jestli u Cube AMS PRO, nebo AMS 125 R1.

                    0 0
                    • siafu  

                      to mym favoritem je tento ram od Meridy, prej by se mel dovazet i v uprave na V-brake, coz by bylo uplne super, cena 19 tis. Kc

                      0 0
                      • prodi  

                        to jsou ty starší modely, popravdě nechápu, proč je vytáhli

                         
                        0 0
                        • siafu  

                          taky nevim, ale 30 tis. za ram fakt nedam, navic dostupnej ve vel. 16 je tak Orbea, Cube a Merida a ani jeden nema cepy na vecka… az ted snad ta Merida, jinak na kotouce jeste nejakou dobu prechazet doopravdy nechci

                          0 0
                          • Splinter  

                            a co bude za nejakou dobu jinak?

                            0 0
                            • Krocan  

                              s tim jak ubyva veci na Vcka a pribyva na kotouce tak si asi siafu chce uzit vecka nez je prestanou delat uplne:-P

                              0 0
                            • siafu  

                              no tak nevim, ramy na vecka se v pozadovane geometrii blbe shani uz ted, natoz za pet, sedm let… takze pak mi asi nezbyde nic jinyho nez to prestavet na kotouce :/

                              0 0
                              • přišlapávač  

                                věř tomu, že to zase není taková tragedie ;-) taky jsem si tím prošel.

                                0 0
                                • JSt  

                                  v pripade jane je to strasna tragedie, pac 240 by musela jit do duchodu ;-).

                                  0 0
    • Sandrushe  

      fotogalerie ze SL 08 zde nebo zde (jsou totozne, pouze jine prohlizeni :) )

      0 0
    • pitos  

      Letošní SP pohoda…bike jsem nemusel vybírat takže jsem si jen užíval.

      Nejvíce jsem byl nadšený z převodovky Hammerschmidt od Truvativu,nejenže jsem si ji mohl pořádně prohlédnout tak i „projet“ na Nicolaiovi.Super věcička až na tu cenu…doufám že zatím a že tyto nejslabší místa kola(kliky,ka­zeta,řetěz,šal­tr…) budou v nejbližší době nahrazeny.

      Také radost z využívání telskop. sedlovek na sériových kolech.Dále perfektní rám Specialized SX trail…jo a ceny nových Fox vidlic jsou super.Sladění Funn komponentů s biky Norco mě moc pěkně překvapilo.

       
      0 0
      • pepek  

        No já sem si jen zatočil rukou a i na tom výstavním modelu  to má hroznej odpor

        0 0
        • pitos  

          ten samostatně vystavený byl nějaký divný:)

          0 0
          • pepek  

            No.....ale jestli to má být blbuvzdorně utěsněný, tak tam ten odpor musí být. Pasivní odpor – nepřítel cyklisty :-)

            0 0
            • pitos  

              Napíšu to teda takto…prvně jsem také zkoušel jen otáčet na té stěně a zdálo se mi to nějaké divné,mělo to podivný zvuk.Po sednutí kousek vedle na Nicolaie a projetí se na tom trenažeru to bylo ok,kdybych to něvěděl tak možná ani nepoznám že točím hammerschmidtem,pře­řazování perfektní.Kdyby to bylo trochu levnější tak si to klidně pořídím,já takové věci rozhodně vítám,klasické řazení mě začíná už docela štvát.

              0 0
              • Radek Broz  

                Podle mě ale pořád jen polovičatý řešení – ten největší krám – přehazovačka – je tam pořád. Sice to jde namontovat takřka na všechno, ale za kompletní převodovkou to dost zaostává.

                0 0
                • Jaromír  

                  souhlas. chtělo by to dotáhnout Gboxx + řemen. už aby to bylo …

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    Řemen by byl sice fajn, ale pořád si ho nedovedu moc představit v tom marastu, ve kterym občas jezdim – řetězem to nějak propadá…

                    0 0
                    • Jaromír  

                      čert ví co by to dělalo. já myslím že by to nemělo být tak hrozné. viděl sem i řemenici s mezerou mezi zubama. ale vem si to žádné mazání, nýtování, vytahování, ojíždění …

                      0 0
                      • pepek  

                        Máš gymnazium, že? Víš jak by musel být ten řemen široký a tlustý? Dost na to, abys na něj nabral celý krtinec aji s krtkem.

                        0 0
                      • JSt  

                        krdan, jedine kardan ;-)

                        0 0
                        • pepek  

                          Kardan není zrovna váhově výhodný, Siafu by to ani nedala na váhu :-) A zase : ty pasivní ODPORY !

                          0 0
                • Andrzej  

                  me teda trosku vic vadi presmyk nez prehazovacka. pokud by se to osvedcilo (treba za rok) tak bych to za rozumnych podminek koupil…

                  0 0
                  • Lister  

                    V kombinaci s Rohlofem by to mohlo být super – třeba 30 převodů po 1 „zubu“ :-), akorát aspoň nějakého napínáku se člověk nezbaví nikdy – zvlášť u FS.....

                    0 0
                • pitos  

                  jj je to poloviční řešení ale cesta imho správná a určitě jen otázka času kdy to dotáhnou i v zadu.Hodně  bude záležet jak ten truvativ bude fungovat za provozu,těsnění nečistot,zátěž a podobně.Jestli budou testy ok tak o tom příší rok budu vážně uvažovat.

                  0 0
    • nick 1990  

      Nebezpečny ciklisti jsou i na VYDEA.cz

      0 0
    • bikerxc  

      Nemate nahodou nekdo fotku Fondriest RP3 v bile barve??

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.