• Smazaný účet

    Kdo z Vás si blokuje v kalendáři datum pro návštěvu Sport life? Nebo to bude úpadek?

    Pokud už snad někdo má nějaké informace o tom co bude k vidění tak sem s nimi.

    10.-13.11. 2011 Brno

    http://www.bvv.cz/sport-life/

    Anketa: 1+1+1+1+1+1+1x0=?

    7
    0x
    0%
    6
    28x
    32%
    5
    0x
    0%
    12x
    14%
    0 0
    • madcat  

      Když bude čas pojedu se poďivat…

      0 0
      • Kubas.1  

        asi pojedu taky…šly by zase nějak ošéfovat lístky? ;-)

        0 0
        • jIrI___  

          Doufám, že zas budou ve Velu nebo podobných plátcích kódy na volné vstupenky :)

          0 0
        • madcat  

          Co vím tak vedení BVV volný registrace přes net zrušilo, takže už to nejspíš nepude. Už na PRODÍTĚ v dubnu jsem si musel u spolužáka, co na BVV dělá, vymodlit normální papírový lupeny. Zeptám se, ale podle mě to bude teď na Sport Life stejný, bohužel…

          0 0
          • Smazaný účet  

            sakra, já tam byl doteď pokaždé na lístek z vela :/

            0 0
          • Kubas.1  

            hmm…tak to je fuk, si nedělej zbytečný starosti ;-) holt to zaplatím jak všichni ostatní, a budu doufat, že ty prachy budou stát za to…

            0 0
            • obda  

              IMHO problem neni v placeni, ale v tom, ze se tam nedostanes v ty prvni dny pro „odbornou verejnost“.

              0 0
              • Smazaný účet  

                kdo chodí pravidelně i na autosalon, tak ten vývoj veletrhů mu je jasný…

                0 0
              • jIrI___  

                Tohle je *******. V ty „běžné dny“ tam bývalo vždycky lidí jak sraček a člověk si ty vystavené kousky nemohl ani pořádně prohlídnout.

                0 0
                • jIrI___  

                  Tak teď jsem to omrknul a je to v pohodě. Když se člověk registruje přes net, tak sice zaplatí 120 Kč vstupného, ale má povolený vstup i na ty dny pro odbornou veřejnost.

                  0 0
                • marco  

                  Na sport lifu je lidí opravdu jako sraček naštěstí na to abych se kouknul na kola nepotřebuji na něj okamžitě lézt jako to bývá u prohlížení aut do kterých si někdo chce sednout a díky rozměrům kol také nepotřebuji pro případné focení si dělat hodně místa. Já půjdu v sobotu. Možná tam objevím něco zajímavého za veletržní cenu.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Možná tam objevím něco zajímavého za veletržní cenu

                    hodně naivní představa.

                    Pořád nechápu, proč to není předjarní a prodejní akce…

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      taky necháu, že se jim chce ty kola zase uklízet… měli je prodat za 50% výstavní ceny. A hlavně nevím co ti číňánc, proč si ty svoje cetky vozí domů. Taky by to mohli „porozdávat“.

                      0 0
    • matak  

      budu zrovna v Brně, takže jdu – to je jasný.

      0 0
    • plevka  

      pojedem tam z práce, takže snad vyberou i mě :)

      0 0
    • Trog  

      Taky jsem klasicky měl vstup zadarmo přes VOUCHER,ale jestli to letos nepujde tak klidně zaplatím.

      0 0
    • bagr  

      Myslim ze to je uz leta v upadku.

      0 0
      • madcat  

        No asi tak jako celej veletržní průmysl, kola jako takový s tím nemají moc co dělat. Když se dneska může každej podívat prakticky na všechno přes net, tak to je hodně škrábání se za ušima jestli a jak ten veletrh uspořádat, aby tam ti lidi došli.

        0 0
        • Mig_all  

          Kdyz si prečteš par prispěvku výše tak ti lidi tam dojdou! O tom to není…

          0 0
    • Bjerndi  

      já se už moc těším, nechápu to, ale ještě jsem nebyl a to se myslím řadím mezi opravdu velké sportovní fandy ač už aktivně či pasivně:)

      0 0
      • weekend warrior  

        jestli by nebylo lepší, aby ses jen i na dále těšil:)

        0 0
        • Bjerndi  

          Ale co, tak nanejvýš budu zklamanej. Určitě tam bude mít spousta firem hodně novinek, ani ne tak na biky, ale na hory.

          Nic konkrétního teď přímo nepotřebuju a tak půjdu asi hlavně na čumendu

          0 0
    • stréc od piva  

      na netu ož je kód pro vstupenko za 0.-kč stačí trochu googlovat a možete tam vlízť s celů familijó zadarmo a te prache propét

      0 0
      • jIrI___  

        To se nedá číst.

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Si představ, že mám spolužáka, který takhle mluví běžně…

          0 0
          • Mig_all  

            noa? Lidi z „Prahééé“ natahují jako buzíci i ve veřejnoprávní tevizi.

            0 0
            • nooski  

              Přesně tak a ještě je nám to skrze televizi pořád podsouváno a i někteří místní slabší jedinci jsou schopni říct neuvěřitelně zkomolená slova jako tejden nebo prej. Takové mrvení mateřského jazyka…

              0 0
              • Mig_all  

                votevři vokno, voko za voko… z toho je mi na zvracení!

                0 0
                • jIrI___  

                  Abyste se z toho neposrali :-D

                  0 0
                  • Mig_all  

                    no první zesrany jsi tady byl ty :-D

                    0 0
                  • stréc od piva  

                    já bech vám ogaři řekl co se meslém o tem vašem kočkováňo,že si to máte …

                    enem sem tu béknul,že te léstke kdo chce na to véstavo v tom Bérně zdarmo,tož že ož se dajó na interneto splašiť a ve taj hned začněte bérblat a řešiť či je lepčé pražák be stréc z Hané.

                    Pražáci,teda te pravé,ne te naplavenino,co sa tam přisoplele z Morave či odkamsa jinudema s tím,že tam ešli enem kvoli echt gold…so většino skoro všcihni hogo fogo !!!

                    0 0
                • Biker jak Pes  

                  Pražák a Ostravák v autobuse:

                  Pražák: „Posuň se až k voknu.“

                  Ostravák nic.

                  Pražák: „Prosím tě, posuň se až k voknu.“

                  Ostravák nic.

                  Pražák: „Prosím tě, můžeš se posunout až k voknu!?“

                  Ostravák: „Tak kvokni, pičo!“

                  0 0
                • Mr.Duck  

                  Počkej až ti to řekne vofce.

                  0 0
    • Evilcleaner  

      no napíšu to tady česky, na cyklodiskuzi se objevil tento návod na registraci vstupenky zdarma:

      //SPORT LIFE 2011 – VOLNÝ VSTUP

      Chcete-li využít pozvání a získat vstup ZDARMA, zaregistrujte se podle následujícího návodu. Registrační kód je: EASYSPORTPARK

      Postup registrace pozvánky:

      – jděte na stránky www.bvv.cz/sport-life/

      – klikněte na banner „REGISTRACE NÁVŠTĚVNÍKŮ“

      – vyberte veletrh podle pozvánky, poté zadejte Váš e-mail

      – zadejte registrační kód EASYSPORTPARK

      – vyplňte zobrazený formulář a odešlete//

      jinak potvrzuji že to funguje.

      0 0
    • Kubiczech  

      Jaká je otevírací doba? Respektive do kolika hodin tam můžu courat? Asi jsem slepej, ale na stránkách veletrhů jsem to nenašel (čili to tam asi bude někde na úvodní stránce velkým písmem). (:

      0 0
    • jIrI___  

      Předběžný průzkum :). Chtěl by se někdo ze vsetínska svézt autem? Pojedu na 90% v sobotu. Teoreticky mám volná 2–3 místa.

      0 0
      • Chiron  

        Jak ty to děláš, že se trefíš vždycky na den kdy sem v práci :) Jinak já tam chci jet v pátek vlakem.

        0 0
        • jIrI___  

          Pátek byl původní plán, ale to jsem v práci zase já :)

          0 0
        • plevka  

          sice jedu z práce, ale vypadá to, že už nebude místo v auťě, tak jedem asi s kolegou taky v pátek vlakem.

          0 0
      • Kamikaze 591  

        S jakou pravděpodobností mi to můžeš slíbit že to bude jisté? Já jsem domluvený předběžně na pátek vlakem(což se mi moc nechce), ale bije se mi to s florbalem…

        0 0
        • jIrI___  

          Pokud v autě budou 3 lidi, tak to finančně vyjde ± stejně jako cesta busem. Chce jet i ségra, ale nevím jestli já ji chci brát :-D. Takže bych to viděl na takových 90%.

          0 0
        • jIrI___  

          Tak jak to vidíš? Pátek vlakem nebo sobota autem? :)

          0 0
          • hony007  

            Rači vůbec, stálo to za velký…

            0 0
            • honzar  

              Jadna paní povídala nebo jsi tam byl?

              0 0
              • hony007  

                Byl, já mám totiž „vedle“ školu, takže jsem si tam po přednášce skočil, dokonce i jednoho z Brněnských soudruhů jsem tam viděl, ale protože mě neznají, tak jsem se k němu nehlásil.

                0 0
            • jIrI___  

              No do Brna si pojedu vyzvednout nějaké tabáčky do vodárny, tak při tom sfouknu i ten Sport Life. Chtě nechtě :-D. Co se ti nelíbilo?

              0 0
              • hony007  

                Málo vystavovatelů, jsem rád, že jsem si vytiskl tu registračku, za 120 (studentská) by to bylo šíleně předražený, doprovodný program na sportovním veletrhu je prodej Fordů? to kde zme… Líbil se mi stánek Supů a Cubu, chyběly mi větší značky a nasral Pells s velikostma (ale to není problém veletrhu). A Sportlife taky slabý, Boat nevím, ten mě nezajímá, tam jsem nešel.

                0 0
          • Kamikaze 591  

            Jedu v pátek vlakem. Při troše dobré vůle si odvezu i nového bika.

            0 0
    • marco  

      Tak to na MTBS.cz bylo potvrzeno někteří velký hráči na trhu se nebudou na BIKE Brno prezentovat. No aby vůbec bylo co prezentovat měl jsem za to že se podívám napříč celou modelovou řadou některých výrobců jako Scott, Author, GT, Cannondale. viz článek http://mtbs.cz/…y-a-veletrhy

      Doufejme že se některý prodejce rozhodne tyto absentující značky nabídnout v takové multimixu značek. Loni to tak měli XCR Svorada na svém stánku GT + Cannon + něco od žiletek.

      0 0
      • Kubiczech  

        Že tam nebude XCR stánek mě štve, tam byli pěkné lahůdky. Ostatní mě ani netrápí, produkci těchto chrličů kol zná beztak každý. Zajímavé je, že se každý rok objeví pár dní předem skandální články o tom, kdo tam nebude… (:

        0 0
        • marco  

          Tak jako tak tam jdu. Mám to z domu 30 km tak proč si to nezpříjemnit návštěvou výstaviště naštěstí se nesoustředím jen na kola, ale na sport celkově a na přidružených výstavách Sportlife se nudit nebudu.

          0 0
    • siafu  

      půjdu ve čtvrtek a jestli i v neděli, tak to ještě uvidím

      0 0
    • marco  

      Objevil jsem termín na příští rok snad ten termín bude pro některé firmy víc lákavé. http://www.bvv.cz/…il-veletrhu/

      Můj prodejce kol v kamenné prodejně se už vykašlal na kola a na zimu už vše letní zabalil a už jede v skiservisu a prodeji lyží. Chodit kolem vánoc se zájmem o koupi kola na jaro bude asi oříšek.

      0 0
    • scret  

      nevi nekdo, jestli tam bude Liteville?

      0 0
      • Kubiczech  

        Podle seznamu vystavovatelů ne.

        0 0
      • siafu  

        Liteville se mi dnes zaregistrovat vůbec nepodařilo, jinak co se týká vystavovatelů, tak se celkově jedná o dosud nejslabší Bike Brno

        0 0
        • Stipka  

          Liteville jsem tam neviděl. Ale fakt bida, co sem potreboval to sem tam videl, ale jinak malo vseho…

          0 0
        • Mig_all  

          slabsi jak loni uz to byt nemuze, takze jsem klidny :-)

          0 0
          • Kubiczech  

            Může a je. Nicméně Kolokrám má pěkný stánek, Festka asi nejzajímavější, u BMC se mi líbilo… Taiwanců mraky, někteří vystavují Tescokola…

            0 0
    • Skad  

      Nešla by se mno nějaká slečna (z Brna!) na výhlášení Král cyklistiky?… ;-)

      0 0
    • siafu  

      tak nějaké fotky z Bike Brno jsou tady

      0 0
      • Smazaný účet  

        to jste si fotili hlavně silnice nebo tam mtb nejsou?

        0 0
        • siafu  

          no z mtb mě tam popravdě asi nic nezaujalo – snad Ridley, BMC obecně až tak moc nemusím, Giant, Trek, Cube, Specialized… tam nic pořádného neměl a 29" jdou mimo mě :)

          0 0
          • MaroH  

            Giant tam vůbec nic neměl:-D Ten jejich „stánek“ byl vyloženě k smíchu

            0 0
      • cat  

        Ta Banshee Legend, hmm:)

        0 0
    • Norri  

      Taky jsem nafotil par vycvaku. Snad se vam je podari zobrazit: http://www.facebook.com/media/set/…

      Jinak ja jsem tam byl poprve a jel jsem se jenom pokochat peknymi koly a tak jsem spokojeny :-)

      0 0
    • Kubiczech  

      Taky mám pár fotek nuzné kvality – tu.

      0 0
    • Zlatka  

      Je tam nějaká 27,5 , 650B ? Či alespoň ráfky, zapletená kola ?

      Jedu v neděli..

      0 0
      • Zlatka  

        Žádná.., žádný, žádné, žádná.. :(

        A ještě jsem u Maviců zjistila, že za to prý může Gary.. :)

        0 0
        • nooski  

          Žádná poptávka, žádný zájem, žádné odůvodnění a žádná potřeba dalšího průměru kol ;-)

          0 0
    • plevka  

      před chvílí jsem dorazil domů, líbilo se mi tam, ikdyž to nebylo nijak velkolepé, ale lepší h*vno než nic :) koupil jsem ponožky, čepku, mapy, něco pofotil, popil Černou horu, dal si hnusné a drahé jídlo v restauraci nahoře v pavilonu V, potkal pár známých a spoustu neznámých :) Takže spokojenost, foto dodám posléze..

      0 0
    • vlastick  

      Plánuju tam jet a něco pokoupit. Rád bych pořídil tretry. Nevíte, jak to tam je cenově? Vyjde to levnějc tam nakoupit? ;)

      0 0
    • jIrI___  

      Tak v sobotu nikdy více, lidí jako sraček. Jeden frajer mě vyháněl od Ninera, že už si ho prohlížím dost dlouho (sotva jsem u něj zastavil) a mohl bych pustit i jiné lidi…

      0 0
      • plevka  

        tak to je moc :D

        0 0
      • Frostty  

        Třeba ho zaskočila tvoje „imidž“, nejsi očividně dost dobrý pro 29" bike :D.

        0 0
      • Ruprt2  

        Hoši z ultrasportu byli takoví trochu hipíci.

        Sice jim asi křivdím, ale tak nějak jsem si říkal, že už se moc nedivím, že jim pořád všechno tak trvá. :-)

        0 0
        • jIrI___  

          Aby nedošlo k nedorozumění a křivdě – vyháněl mě samozřejmě nějaký nadržený návštěvník, ne hipík od Ultrasportu.

          0 0
          • cat  

            Jo tak stim hipikem jsem nakonec kecal tak pul hodinu o Yetinach a RM, dobrej typek.

            0 0
          • Ruprt2  

            Dělal jsem si legraci, působili tam na mě v pohodě :-)

            0 0
      • cat  

        Coze?:/

        0 0
      • goofy  

        Kdo by se taky dele nez par vterin na Ninera dival, ze jo :-D

        0 0
    • HELLBOY22  

      nejaké fotky tu

      http://www.facebook.com/media/set/…

      0 0
    • Bjerndi  

      Moje hodnocení:

      Byl jsem dnes a veletrh se mi líbil. Bikerská část měla úrověn a dostatek vystavovatelů a třeba Zimofčák nechával vyzkoušet i jeho „minibike“ a viděl jsem Křížáka, Svoradu a na Terku jsem nečekal :)

      Vystavovatelů hodně a bylo na co koukat.

      Trochu mě zklamala outdoorová část na kterou jsem se těšil nejvíc, chyběla spousta firem ať českých ( Tilak, pinguin, direct alpine, atd.. ) či zahraníční ( Deuter, Haglofs, Arcteryx asi jsem lehce zkomolil názvy ) ale i tak to nebylo špatný.

      Bohužel třeba nádobí jsem nekoupil, tak aspoň merino buff potěší.

      0 0
      • Chiron  

        Neměli náhodou Deutery na stánku Hudy? Někde sem četl, že by tam měly být.

        Já se na to nakonec vybodl. Odpadl mi na pátek spolucestující a upřímně se mi moc ani nechtělo, díky tomu, že tam chyběla polovina značek na které sem byl zvědavý a chtěl si je omrknout. A třeba právě Deuter který sem si tam chtěl zkusit, si můžu zajet vyzkoušet třeba do Zlína a cesta mě bude stát sotva polovinu… A v sobotu sem už nemohl :(

        0 0
        • Bjerndi  

          z Hudy jsem byl a tam to byla fakt bída. Tradiční test v jezírku a jinak jen slevněný věci jako při výprodeji a ukázka nove gore tex active shell bundy :)

          Pár batohů tam měli, ale v tomhle směru bída. Dneska si asi obědnám nádobí z eshopu od pinguina a na baťoh budu muset někam zajít na vyzkoušení :-/

          0 0
    • kolda  

      sice me tam toho moc nezaujalo, ale koupili jsme Charriota, kalhoty na behani a pokecali s Medunkou, takze v pohode :)

      jinak ta cinska produkce – masakr.

      0 0
      • HELLBOY22  

        a jak tam všetci ti šikmoočkovia žrali tie pol litrové nudlové polievky :D

        0 0
        • kolda  

          no mozna by stejne na tebe cumeli cinani, jak ta bleda huba zere gulas s 5.

          0 0
    • Rubi  

      nefotil nekdo ty bmx a pak freestyle motocross v pavilonu D?

      0 0
      • madcat  

        Já pár fotek mám, ale je to focený málo světelným kompaktem z galerky toho pavilonu, takže stojí za prd.

        0 0
    • mathosh  

      Zopár fotiek z piatka .Inak sa bolo celkom načo pozerať , hlavne ázijci prekvapili …

      0 0
    • Kamikaze 591  

      Me se docela zamlouvaly hostesky u lodí :) ty byly fakt luxusní.

      0 0
    • jakub  

      taky jsme byli… no jet kvuli tomu pres pul repububliky… nic moc… chybelo spousta zakladnich znacek, na ktere bych se ale velmi rad podival (GT, KONA, CANNONDALE, nakonec ai Merida atp. ) No nenašel jsem RB kdy jsem se fakt těšil, že si prohlédnu IQčko. Jediné fakt hooodně zajimave stanek u květáka- resp. Ultrasport, ten nikdy nezklame, bohužel ale zase tolik lidi, že jsem se tam moc nezdržel. Překvapili Asiaté a obrovským sortimentem, asi nová expanze do Čech, tak jsem si říkal jen, že je to možná dobře, že se někteří výrobci chytí za hlavu a konečně dají na bicykly nějaké racionálnější ceny (nevím ale nevím) letošního Sport Lifu nemám ani dobrý, ani špatný pocit, prostě takový nijaký. Popravdě se ani vystavovatelům nedivím že nedojedou, není to pro ně k ničemu pokud nechtějí odbornou veřejnost něčím zajimavým překvapit. Naprosto mne uchvátily MTB Bianki (nevim jak se to piše, tak doufam, že mne tu nějakej idiot zase za jadrného vysvětlování opraví) Otudoor – připadal jsem si jako ve sportovním supermarketu, nic zajimavého, ale co mají stále ukazovat že… prostě po čtyřech letech návštěva moravskýho pepikova, tak možná za čtyři roky zase… Jo ženě jsem koupil větrovku a užasny ponožky z Merina, tak to zas tak marný nebylo..

      0 0
      • Joseph de Sax  

        pokud tomu všemu houby rozumíš, tak jsi spokojený dost…

        0 0
      • maajkee  

        (GT, KONA, CANNONDALE, nakonec ai Merida atp. ) No nenašel jsem RB

        Ty voe, tak bylo tam vůbec něco? :D

        0 0
        • Kamikaze 591  

          Dost žluťáků a elektrobiků.

          0 0
        • jakub  

          přece spešl ne??? stejně v ČR skoro nikdo na ničem jiným nejezdí… ten tam byl zase – půůůl haly ble, už aby ta spešlománie skončila.. nehaním ta kola… ale ve chvíli, kdy ho má každý ho považuju za absolutně nudnou záležitost,

          0 0
          • Czertbiker  

            A kdyby tam Spešl nebyl tak píšou lidi zase, Spešl tam nebyl bla bla bla :-) A možná lepší že měli veliký stánek, aspoň těm lidem co vysolej prachy za parkovný a vstupný něco málo ukážou plus doprovodný program ( Křižák, Kulhavý, Prokop atd… ) , bohužel když ses kouknul hned vedle a tam Giant který tam měl asi 5 kol tak to je spíš ostuda a lepší zůstat doma a to si myslim že mají co ukazovat. S tim že má Spešla každej to je pravda, to je prostě tak jak řikáš, kola kvalitní ale trošku to ztrácí na atraktivnosti.

            0 0
            • Kubiczech  

              Ona je otázka, jestli tam vzít modely, které všichni znají a nová na nich je leda zadní nába nového rozměru + pár novinek (Spešl), nebo tam vzít jen ty novinky (Giant). Výsledek byl zhruba stejný, i když u Giantů absentovalo to křoví, ale mohou ty prachy nastrkat jinam (jestli je mají).

              0 0
    • martin_smartt  

      Pár fotek z Bike Brno 2011

      http://mbikes.cz/…brno-2011–2/

      0 0
    • daymaker  

      kdyby jste toho neměli ještě málo… .-) jinak za mě palec nahoru Colnago a hlavně Bianchi… Pinarello jsem našel jenom jedno v rámci Campagnola…

      http://daymaker.rajce.idnes.cz/Bike_Brno_2011

      0 0
    • ps.slon  

      Letošní Bike Brno mě zklamalo, připouštím sice, že jsem ho jen v rychlosti proběhl, ale snad kromě stánku Specialized a Treku mě nic neuspokojilo. Ani loni ani letos nebylo GT, takže „palec dolů“. Nejvíc se mi líbilo kolo na fotkách a zajímalo by mě, jestli je to recese nebo opravdu funkční záležitost. Kdybych neměl lístek zadarmo, tak říkám – vyhozené peníze.

      0 0
      • bagr84  

        Hned vedle byla projekce lidi co na tom jezdi, tak co myslis? :)

        0 0
        • ps.slon  

          Hm… Vidím, že jsem neměl „jen probíhat“, ale taky trochu mimo biků sledovat další věci. Pokud je to funkční, chci to vyzkoušet!!!

          0 0
        • jakub  

          jo… chvíli jsem na tu projekci vydržel koukat, to kolo má zpřevodovaný pásy a podle toho, co tam bylo natočený, tak se na tom jezdí jenom z kopce…hmmmm v tu chvíli naprosto nechápu smysl těch pásů… vyhozené peníze… to si radší posvářím za pár korun skiboba…

          0 0
      • Joseph de Sax  

        bezkoláky…bez­plášťáky…bezdu­šáky…avotomto­je.

        0 0
      • marco  

        Už jsem to viděl loni novinka byla v elektropohonu.

        0 0
    • hmm  

      Kdo chce mrknout na pár fobrých foteček ze sport live 2011

      tak doporučuju mrknout na odkaz nížě

      Je tam přes 100 fotek Fullů nějaké to htčko a několik fotek s nedělního doprovodného programu.

      http://hoza.rajce.idnes.cz/Sport_Live_2011

      0 0
    • Dominator  

      Zkoušeli jste někdo ty natahovací lana ve fitness části? Mě se to zdálo super a byl to jediný styl posilování, který mě bavil. Jinak kdybych měl veletrh celkově shrnout, tak se mi docela líbil, nebylo tam tolik kol, ale zase sport life mi přišel o hodně lepší jak minulý rok

      0 0
      • KarY.1  

        jj ja jsem to zkousel… nejdrive jen jedno abych vedel jake to je a jaky to ma zpetny tah a potom obe… na posilovani to neni spatne,ale urcite to musi byt dost namahave. a ta baba nebyla nejhorsi…aj kvuli ni sem na to sel… ani na drink nesla :-)

        0 0
    • peeto  

      Mně se na veletrhu nejvíce líbila Tereza Huříková :)

      0 0
      • jIrI___  

        Taky už ale není to, co bejvávala za mlada :)

        0 0
        • peeto  

          Je to možné, ale já ji viděl na živo až teď. A byl jsem spokojený :)

          0 0
      • siafu  

        mně se nejvíc líbil stolní fotbal :)

        0 0
        • peeto  

          Zahrála sis?

          Co jsem si chtěl fakt vyzkoušet, bylo lehokolo. Čekal jsem snad 10 minut, než se ženská vyjezdí a ona furt neskončit.. taxem to vzdal.

          0 0
          • siafu  

            jo, ve čtvrtek jsme to s mámou hrály kolem 40 minut… přes víkend tam prý bylo dost lidí, tak pochybuji, že bychom se k tomu dostaly :)

            0 0
        • Howgh  

          …mně nejvíc zaujalo bambusové kolo…nebyl to exponát. Bylo děsně těžký kvůli spešl pryskyřici, která je držela pokupě (to děvče přes váhu nemělo :-)

          0 0
      • Smazaný účet  

        mě se nejvíce líbily slečny v pruhovaných minisukních co hlídaly lodě.

        0 0
        • Lister  

          To tvrdím pořád, že lodě jsou ta nejzajímavější část :-)

          Jen bych tedy čekal příslušnou fotogalerii :-(

          0 0
    • Pa.T2  

      Zkoušeli jste někdo tu soutěž o olympijské triko? Ujet za 1 minutu 1 km. ? Docela záhul:D

      0 0
      • skvedo  

        Po půl minutě jsem měl 510 m a bylo mi jasné, že to nedám. Začaly mi vadnout nohy. Ten převod byl na udržení dostateční frekvence hodně těžký (alespoň pro mě). Nakonec jsem měl ~800 m a vydýchával to asi 15 minut. Asi se o mě pokouší nějaký bacil.

        0 0
        • Pa.T2  

          Zapomněl jsem zmínit sebe: Já na to šel takovou strategii, že se pokusím jet celou dobu konstantně a nepřepálit to, hlavně ze začátku. Takže jsem šlapal půl minuty tak 62–65 km/h a pak to najednou přišlo.. rychlost spadla a věděl jsem, že je to už ztracený. Myslel jsem, že to bude takhle lepší, než to zezačátku narvat to co jde.. Ale ono prd. Byl jsem slabej na to, abych šlapal celou dobu lehce přes 60.. Nakonec 890m.. Snad příště.

          Jinak musím říct kámošův příběh na zasmání: Ten do sebe asi 30 min. před jízdou narval bagetu, zapil monsterem, nějakou tyčinku.. Po té minutě plnýho výkonu to šel všechno vyblít ven do popelnice:D:D

          0 0
          • česílko  

            Ríkal jsem si,že nebudu přizdisráč a zjistím,jak na tom jsem.Taktika žádná,hned to napálit a vydržet!Posledních 15 vteřin byl mazec.Dotlačil jsem to na 900m a byl KO.Chvíli před tím si dres vyjel jeden mlaďoch.Dneska prej třetí.

            0 0
            • Medunka  

              se na to dalo jít matematicky, v holčičím případě mít průměrku 45km/hod

              0 0
            • Pa.T2  

              Já tam byl teda v neděli. Asi kolem 12h. Zrovna tam jel jeden týpek a podle toho co jsem zaslechl, byl v ten den první co to vyhrál. Ujel lehce přes 1400m. Nechápu, co to bylo za stroj:D Přiznejte se. Asi půlku času jel tak 60 – 70 a pak tomu začal nakládat. Z toho jsem fakt nepobral:D Ten průměr mi hlava nebere:))

              0 0
              • Medunka  

                mě to kolo přišlo malý, blbý posed, člověk se namakal :-(

                k tomu průměru – ten trenažer neměl zátěž, to bylo rychlý :-)

                0 0
                • Pa.T2  

                  Jo s tím souhlasím, to kolo bylo malý a mně hlavně krátký, prostě taková koza:D

                  Vy holky jste mohly řadit a jít i do stoje že?

                  0 0
        • Kamikaze 591  

          Já dal 820m, jak jsem slezl, se mi trochu točila hlava. Příští rok vím že to tolik nenapálím ze začátku.

          0 0
      • Medunka  

        jako holka sem měla limit 750m, měla jsem 740, pešek

        0 0
        • Pa.T2  

          Tak to je fakt škoda:( Ale jinak smekám, za takový parádní výkon by bylo rádo nemálo mužů, co jsem tam mohl viděl..

          0 0
        • martin_bakov  

          tak to nastve

          0 0
        • Kamikaze 591  

          Tak to jsem tě tam asi viděl, jestli si měla takové bílé sportovní triko.

          0 0
          • Medunka  

            ee, jela jsem to ve čtvrtek a měla béžové tričko :-)

            0 0
            • plevka  

              my s Tebou asi s kámošem v pátek kecali na Čemba stánku o trase Šely, chtěl jsem se zeptat, jestli jsi to Ty, ale nezeptal. Bavili jsme se o tom zakázaném úseku lesákama, co se jel jen v roce 2010 a letos už ne, bylas to teda Ty?

              0 0
              • Medunka  

                jo, byla jsem to já :-)

                0 0
                • plevka  

                  já si to myslel:) Včera jsme ten úsek projížděli a nevšiml jsem si žádné chaty v okolí, jen tady „této“http://pl­evka.rajce.id­nes.cz/Bike-forum_vyjizdka_po_o­koli/#P1220988­.jpg Ale to už je trochu OT.

                  0 0
      • marco  

        Aha tak o to tam šlo no někteří si skutečně sáhli na to dno. a já si myslel že šlo o to kdo na tom vytáhne nejvyšší rychlost

        0 0
      • Rubi  

        na cem se to jelo, nejaky trenazer?

        0 0
      • jIrI___  

        Lepší byla ta soutěž v nejpomalejší jízdě.

        0 0
      • ouzo  

        Já to zkoušel dvakrát. Nejprve jsem vypálil 80km/h a skoro odjel i s válci a podruhé jsem si chtěl držet lehce nadprůměr… V obou případech jsem měl 940m :D

        Ale jeden borec dal 1160…

        0 0
      • KarY.1  

        jj zkousel… rikal jsem si take ze to nesmim napalit hnedka ze zacatku… tak jsem se rozjel, pul minuty jsem to drzel cca 65km/h a potom to zaclo ( asi jako u vetsiny) , nohy mi zacaly odpadavat a ja jsem se snazil sec mohl. Publikum aj tleskalo a snazilo se me nejak povzbudit. Poslednich 15 vterin bylo uz utrpeni ale i tak jsem jel rychlosti ccam 45km/h nakonec jsem skoncil a ujel… 0,99km takze mi chybelo jen 10 a mene mentru k tomu abych vyhral to triko. Tak jsem dostal 2 klicenky :-( a pivo… takze nic..jsem vul ze jsem nepodvadel

        0 0
        • Mig_all  

          Jak jako myslíš nepodvadel? :-D Na veletrhu jsem netusil ze jde o nejakou soutez ale v jeansách a teniskach bych tam do toho stejne nešel… Zkousel jsem to doma a je to fakt mazec, da se to ale musi se jit fakt na krev, gratuluju vsem co to tam dali.

          0 0
          • KarY.1  

            myslel jsem to tak, ze bych jel jeste dalsi vteriny po limitu 1 minuty a zduvodnil bych to setrvacnosti , takze by se to dalo a triko bych mel.Mam to ozkousene na domacim trenazeru ,ze to ma ten presny ucinek a tech 10 a mene metru odjedes.Mimochodem sel jsem do te souteze jen pro to triko, ptz se mi moc libi.

            0 0
            • Mig_all  

              Co to bylo za čupr triko jestli se muzu zeptat? :-D

              0 0
              • marco  

                No nic moc triko http://oh.idnes.cz/foto.aspx…

                0 0
                • Mig_all  

                  jako to olympijske ceskeho narodaku? Tak to jsem rad ze jsem nesoutezil :-D Odporné! Nevzal bych to na sebe ani do sklepa. Vsichni z toho byli odvaření z tech hadrů, přitom je to barevně patlanina na urovně decka ze školky co si čmárá s pastelkama. O nejake eleganci, hrdosti a cti narodnich barev atd, tady nemuze byt ani řeč. Nasi sportovci v tom vypadali jako vystřižení klauni z manéže!

                  0 0
                  • KarY.1  

                    Ja vim,ale kazdemu se libi neco jineho. Me osobne se prave libi , ze je pestrobarevne, ale jiny lid jiny vkus. Ale jako reprezetativni hadry nasich olympioniku s tim nesouhlasim a priklanim se k podobnemu nazoru jako mas ty, ale pro domaci ucely (pro me, ja nejsem zadnej olympionik) je ok.

                    0 0
                  • Kubiczech  

                    Módeman. (: Hezké to není, ale originální to bylo. Ty minulé hadry od Adidasu nebyly ani jedno.

                    0 0
                    • KarY.1  

                      ano, i nekdy se oholin, ostriham , upravim a aj pekne oblecu a vyrazi do spolecnosti , ale s timto trikem by to i tak neslo, ale na sport v posilce, nebo doma na trenareru v pohode triko.

                      0 0
    • plevka  

      jinak všimli jste si někdo těch silniček pro mlaďochy u stánku Kendy? totok jsem viděl poprvé, ale zajímavý nápad :)

      0 0
      • blisterexist  

        viděl, taťka mi říkal že to měl už jeho bratr jako malý cca před 20ti lety:-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        mě by zajímalo jestli se ten koncept od superioru bude prodávat

        0 0
        • plevka  

          zatím ne, co jsem slyšel, je to součást diplomky jednoho studenta.

          0 0
          • plevka  

            ikdyž to neznamená, že se nikdy nebude prodávat, takže nevím vlastně :)

            0 0
        • Zlatka  

          No nevím, ale ty fajn posuvné koncovky..

          0 0
          • Smazaný účet  

            a jak by asi napli ten řemen co?

            0 0
            • jIrI___  

              Excentr? :)

              0 0
              • Zlatka  

                Very well..

                0 0
              • voytaa  

                Excentr ve středu by šel, ale vzhledem k tomu, že je tam motor, zdálo se mi jako výrazně jednodušší řešení použít napínání posuvnou patkou…

                0 0
                • jIrI___  

                  Tvůj výtvor? Jsem si hned říkal, že to určitě nedělal žádný strojař :)

                  0 0
                  • voytaa  

                    jojo můj,bohužel tam jaksi nikde nebylo uvedeno moje jméno:-( Pár renderů je třeba taky tady:

                    http://bicycledesign.net/…jtech-sojka/

                    0 0
                    • Zlatka  

                      Neměly by být tedy ty patky udělané pod úhlem (šikmo) proti možnému posunutí ? Nakolik musí být ten řemen utažený a jaká je problematika při sundavání kola při defektu ?

                      0 0
                      • voytaa  

                        Dá se to řešit různě, shimano alfine má místo rychloupínáku pojistné šrouby s maticemi. Proti nim tlačí jednoduše šroub, který zamezí posunutí v tahu a kolo dostane do takové polohy, aby byl řemen napnutý- tenhle systém používá docela dost výrobců na festkách atd. na modelu to nebylo moc dobře vidět, přece jen to byla ruční práce a nevznikal zrovna v ideálních podmínkách. Co se týká toho napnutí řemene, tak výrobce(carbon­drive) má na to speciální měrku, pomocí které se dá napnutí nastavit…

                        0 0
                        • Zlatka  

                          Rozumím, něco takového, ale asi bez motoru si představuji s Rohloffem a 650B koly.

                          0 0
    • Czertbiker  

      Nejvíc mi tam zaujali hostesky ze stánku DRES.CZ, ty co předváděli při chůzi zadkama to se jen tak nevidí :-)

      0 0
    • Tom.my1  

      Ahoj, pár mých fotek najdete tady

      0 0
    • m4rkus  

      Hojte, další ročník před námi. Neví někdo o volných vstupenkách?

      0 0
      • TeryPV  

        také by mě to zajímalo..:)

        0 0
      • marco  

        O volných vstupenkách ne, ale vím kde sehnat dobrý levný alkohol.

        0 0
        • Mig_all  

          to ja zase vim kde sehnat ten špatný levný :-D a ví to semnou celé sidliště i celnici a policajti ale evidentne je jim to fuk…

          0 0
    • Tina  

      asi nejako špatne hľadám, ale nedarí sa mi na stránkach BVV nájsť zoznam vystavovateľov Bike Brno 2012. Poradí niekto?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.