• lizar

    Zdarec bikeři tak co na to říkáte? Jdete do toho :)))? Já přemýšlím zda li má cenu jít do toho s HT nebo ne,protože tohle bude chtít už asi celoodpružené kolo na těch 123 km. To je ale nášup ale hodně o tom přemýšlím tak písněte svoje názory případně všechno co o tom znáte :)

    0 0
    • lizar  

      www.redpointteam.cz/ pro ty co chtějí více informací

      0 0
    • petebike  

      hehe známe hodně, je to považovaný za jeden z nejtěžších mtb maratonu v ČR a myslim že i po právem :-) když bude pršet jsou to jatka a to do slova :-((( takže ještě uvidim jak na tom budu v srpnu…ale rád bych… :-)

      0 0
    • karliner  

      Si myslím, že když to zhruba 10 let jezdilo 99% lidí na pevnejch kolech a zezačátku i s pevnou vidlí, tak že to tak půjde i letos…

      0 0
      • lizar  

        Asi jo půjdu do toho jen ta přihláška je náká divná,myslím tim tisk je tovšechno zamotaný. Asi to bude nastavením tiskárny nebo to člověk nemá tisknout v práci :)

        0 0
      • Happyy  

        No tak to bych se hádal,včera sem si jel projet a mít pevnou vidli,tžak byck skončil během hodiny,jak tam v poslední době chcalo,tak to je vymletý všude jak kráva…

        0 0
        • biker007  

          pevna x odpruzena vidle neni o tom jestli to sjedes, ale o tom jakou rychlosti to sjedes:) samozdrejme pokud se porovnavaji dva lidi se stejne dobrou technikou.

          0 0
    • L9  

      pro mě to bude letos premiéra, tak jsem na to zvědavej…

      0 0
    • RADO77  

      Taky jedu prvně a jsem mooc zvědavý.

      0 0
    • Daf  

      Jezdim tam pravidelne a pokazde se snazim pokorit hranici 6h. Loni mi ale pekne seklo a pak jsem jeste zabloudil :) Letos mam co napravovat. Pro me asi nejhezci maraton u nas.

      0 0
    • Kaufi  

      mám to za barákem,jedu to už po 8,2× nedojel.na celopéru to je hezký,na HT se to dá objet v pohodě.Ještě ted jsou borci co to dávaj na pevným kole.Je jich málo ale jsou.Ty maj můj obdiv.Z kopce si neodpočneš,do kopce tlačíš nebo funíš.Jinak bych měl pro osm lidí ubytování v Polici nad Metují cca 6 km od startu.

      0 0
      • smallbrother  

        myslím, že pisatel nemyslel kolo s pevnou vidlicí, ale jen HT. Na tom se to dá objet naprosto v pohodě.

        0 0
    • Levhart  

      Jak jste se přihlásili? V přihlášce je kolonka na vlastnoruční podpis a pak je napsáno, že to jde i poslat e-mailem, takže to vytisknout podepsat a oskenovat? A doklad o zaplacení – platím e-bankingem, takže budu mít k dispozici leda potvrzující e-mail. Na jiných závodech podpisu netřeba a potvrzení o placení jsem taky nikdy nepotřeboval, tak nevím.

      0 0
    • Splinter  

      Přihlášeno, zaplaceno.. Těším se na to pomalu už rok, tak doufám, že se nezrakvím:)

      0 0
    • jakub  

      alooo je jeste volno… a i nějaké termíny v srpnu se ještě dají… tak neváhejte.. rádí Vás u nás uvidíme.. www.penzionmtb.ic.cz/

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.