SPECIALIZED 2008 STUMPJUMPER EXPERT red

26 nepřečtených
  • lukas31

    Co řikate na tohle kolo??? http://www.mojekolo.cz/…r-expert-red

    0 0
    • Scully  

      Řikám pěkně drahý, pokud „HT“ od spešla tak něco takovýho. :-)

      0 0
      • lukas31  

        Takže řikaš nebrat.Nevite někdo nahodou o nake pěkne slevě na HT.kolem 40 000 kč na značce nezaleží.Moc dik

        0 0
        • makak  

          No na Scullyho výkřiku bych svoje rozhodnutí teda nepostavil. Asi se mohl víc zamyslet a napsat, že mu to na ht příjde drahé.

          Ale ty přece za ht chceš dát 40 tis. …

          0 0
        • nnoe  

          Těžko radit…v týhle cenový kategorii je výběr fakt velkej…zkus projít e-shopy nebo shopy, kde ještě vyprodávaj 08 modely…pak sem hoď pár konkrétních typů a ty už ti tady „zkritizujem“

          0 0
        • nnoe  

          Za mě přikládám pár typů…Scott nebo ještě Merida

          Ale jen pár typů…asi najdeš i další, třeba i lepší

          0 0
          • lukas31  

            a co tahle merida?  http://www.cykloceny.cz/?…

            0 0
            • Marccoo  

              radši než toho treka nebo spešla a cena je skvělá

              0 0
              • lukas31  

                Taky mi ta cena přijde suprova ale moc se mi neliby ta hmotnost 11.5 kg. si myslim že je docela dost.nebo se milim?

                0 0
                • Marccoo  

                  váha není nejlepší,kolik váží trek?Jinak radši bych šel do al. verze HFS,dokonce i nižší hmotnost.Viz odkaz níž.

                  0 0
                • nnoe  

                  řekl bych, že dneska je to u HT „střední třídy“ takový průměr…většina kol v za podobný peníz je na tom podobně…konkrétně však u té Meridy po výměně několika komponentů se dostane možná lehce pod 11kg

                  0 0
            • nnoe  

              jo, taky jedna z možností…cena super

              0 0
            • nnoe  

              Jinak z těch,co jsem tam nadhodil mi přijde asi nejlepší ten Ghost (za ty peníze)…je to jeden z jejich top modelů, super váha, velmi slušný osazení…ale zase o něco dražší než 40 tis…záleží na tobě, jestli jeho potenciál případně využiješ

              0 0
              • lukas31  

                Ten Chost vypada hodně dobře ale bohužel maji ho jen v 21. to je na mich 175 cm.moc

                0 0
                • nnoe  

                  Jo tak to je velký…:-) ale zkus ho třeba pohledat i jinde, třeba budeš mít štěstí..:-)

                  0 0
      • Deathklaat  

        Jestli jsem to ale správně pochopil,tak zadavatel vlákna má odkaz na HardTail.A tys mu odpověděl odkazem na celopero.Myslím,že tím jsi mu nepomohl.

        0 0
        • gemini  

          To že je epic spíš HT kolo, je tady na BF tkovej zažitej mítus…

          0 0
        • Scully  

          Dobrá všem se omlouvám. :-)

          Ale podle mě je epic stejně závodní kolo jak ten stumpjumper. A naopak by na rozbitějších tratích měl s epicem výhodu.

          0 0
    • misak.kadlec  

      Přijde mi to drahý, za ty prachy bychurčitě bral spíš toho epica. Pokud to chceš na závody bude podle mě epic dobrá volba.

      0 0
    • Marccoo  

      Já bych vzal tohle tom se dá pak stavět.Jinak jak vidíš tak se dá sehnat carbon za ty peníze,takže bych nebral.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.