Sokolovská 24 - MČR - 5. - 6. 9. 2020

50 nepřečtených
    • Rychlej turista  

      Tak jak probíhají přípravy?

      Já o víkendu přezuji na modrého Racing Raye 2,25" a červeného Racing Ralpha 2,25" a naliju do nich NoTubes race s červeným víčkem. Tak široké pláště jsem nikdy nejel, tak jsem zvědav, jestli to kolo vůbec rozjedu :-)

      0 0
    • trpaslik72  

      Pro mě letos premiéra 24h, v kategorii sólo. Těším se jak malej Jarda :) Snad bude přát počasí a užijeme si noc :) Btw, je nutné provádět rezervaci mista pro stan v pitstopu, nebo bývá dostatek prostoru i v den akce?

      0 0
      • Rychlej turista  

        Jestli jedeš sólo, tak pošli SMS p. Chlupovi na 604 853 817, že žádáš o rezervaci pitstopu. Dá tam ceduli s tvým jménem. Odkud jsi?

        0 0
        • trpaslik72  

          Ok, takže dle instrukcí v mailu. Jsme z/od Plzně…

          0 0
          • Rychlej turista  

            Vypadá to, že asi budu bez chůvy, takže můj pitstop bych pak mohl přenechat, kdybys ho už nestihl rezervovat a bylo plno. Za úschovu batohu s řízky :-) Šlo by to?

            0 0
            • trpaslik72  

              Zkusím to bloknout a uvidíme. Ať v tom radši pak nejsou zmatky. Dyžtak dám vědět. Díky

              0 0
              • Rychlej turista  

                A co ty řízky, šlo by to? Aby mi je někdo nesežral, jako se mi to stalo minulou sobotu :-(

                0 0
                • trpaslik72  

                  Tak místa mám bloknutá. Jinak úschova řízků je samozřejmě možná :) ale neručím za nás, že je nesežereme :D

                  0 0
                • Glum  

                  Řízky je možné uschovat i u nás v pit stopu, bude tam velkej stan… (ručím za ně)

                  0 0
                  • Rychlej turista  

                    To by bylo fajn, jestli máte hodně místa. Nehodlám překážet a ani nějak obtěžovat, stačil by mi malý koutek někde v rohu – pro batoh, pár lahví a případně převleční v suchu, když bude pršet. Řízků bude dost, tak dám k zakousnutí :-) Jak vás poznám?

                    0 0
                    • Glum  

                      budeme mít velkej stan (nevím jakej), ale ozvi se mi v sobotu ráno na 776 818 704 (budu tam od pátečního večera či noci)

                      0 0
                      • Rychlej turista  

                        Dík, počítám tedy s vámi, pro případ, že nikoho neseženu. Já tam budu už v pátek – jsem stará konzerva a chci se vyspat v klidu v penziónu :-)

                        0 0
                      • jecnak  

                        Mam takovy pocit, ze budete mit tento :-)

                        0 0
                        • Rychlej turista  

                          Jedete taky? Rád bych viděl taky nějaké známé xichty, po jedenácti letech – od Vimperku – už tam nikoho neznám. Až na Tomáše Kozáka, který mě kdysi, před pád desítkami let, zařízl (ještě coby silničář) jako jehně :-)

                          0 0
                          • jecnak  

                            Bohužel (bohudík?) nejedu, záda pořád nejsou 100%, abych se mohl pouštět do něčeho delšího.

                            0 0
                        • Glum  

                          jojo, je mi nějakej povědomej, akorát si ho vybavuju mokrej a hrozící každou vteřinou odletět :-)

                          0 0
    • Glum  

      Budu tam jako Pit Crew: tedy poshánět dostatek světel a nabíječek a zdrojů, nezapomenout igelitové pytle, připravit jídlo, naložit wapku a vodu, sám se obléct na noc jako pumpa, zkontrolovat lékárničku. Racer pak je zodpovědný za dva plně připravené závodní stroje, dostatek hadrů (počasí snad zatím dobrý, ale…), kufr s nářadím (snad nebude třeba nic zásadního), pumpu, náhradní kola. Těším se!

      Každopádně horší počasí než na Wembo ve Fort William 2018 nemůže být!

      0 0
      • makaltom  

        škoda. Já rád špatné počasí.

        0 0
        • Rychlej turista  

          Vypadá to, že se ti tvé přání splní. Dneska už u nás bylo 5°C, v Sokolově bývá tak o 2 – 3°C více. A když k tomu přijde noční voda, masakr je zaručený a ráno nepřežije spousta lidí. A je docela možné, že ta vodní kosa odstaví i mně. Toho jsem se vždy děsil už před více, než 10 roky, když jsem to jezdil a vlastně kvůli tomu i přestal.

          0 0
          • makaltom  

            tak já pražák dneska na kole do práce v 5:40 při 10 °C.

            Už po 100 metrech jsem se cítil jako bych jel celou noc :-D.

            Nevím proč to děláme. Já na tom kole strašně trpím. Vždy mám lepší výsledky když je hnusně jako třeba loni Penafiel nebo Náchod, loni v Sokolově bylo docela hezky.

            0 0
            • Rychlej turista  

              Špatné počasí prostě hodně lidí odstaví a tím vystupuje do popředí fyzická odolnost na úkor výkonnosti, která tak už nemusí být rozhodující.

              0 0
          • mr.garisson  

            Ale na ten sníh loni v Náchodě to asi mít nebude. :)

            0 0
      • Rychlej turista  

        Glume, kamaráde, díky moc za pomoc. Snad jsem moc neprudil :-)

        A Markovi velká gratulace k výkonu a druhému fleku :-)

        0 0
        • Glum  

          :-)

          Bylo mi potěšením, snad se někdy někde ještě setkáme! Jihlava 2021 a mistrovství Evropy?

          0 0
          • Rychlej turista  

            Já už ne, maximálně tu S24. Ale na Drsoňovi bych ji už nejel. Uvidím, jestli seženu práci, protože od listopadu jsem bez. A bez práce fulla pořizovat nebudu.

            Jinak samozřejmě, že rýže se jí hůlkami nebo v nejhorším vidličkou. V žádném případě ale ne lžicí – tímto se Ti omlouvám :-D

            0 0
    • mr.garisson  

      Letos nejedu, celous ezonu jsem skrečoval v okamžiku, kdy zrušili MEv Jihlavě. Příští rok se na mě ale můžete zase těšit. :)

      0 0
      • Libores  

        Jo, tak to mám úplně stejně. Bohužel jsem zjistil, že válet si šunky není úplně špatný a jen těžko si srovnávám v hlavě, že od října budu muset zase začít makat:)

        0 0
        • mr.garisson  

          Já si šunky moc neválel, obětoval jsem cyklosezónu dodělání bydlení. Občas jsem si vyjel. Ale moc mi to chybí a vím, že to bude od podzimu do prvního závodu hodně natěsno, abych to zpátky všechno nabral. První závod bude moc bolet, ale tak trochu se na to připravuju už teď. Na jaře musíme s týmákem najezdit nějaké delší tahy a snad by to nemusela být špatná sezona. :)

          0 0
        • Rychlej turista  

          Tak já to mám obráceně. Jezdil jsem tak nějak furt a v červnu, když jsem musel zajet k zubaři, který se mi odstěhoval do Prahy, jsem tak mimochodně dal tak svoji první čtyřstovku po 10 letech. No a minulý týden jsem si splnil svůj dávný sen – během 24 hodinového švihu nastoupat 10 km, když jsem absolvoval 72 x na velkou! a během toho všeho se dostal na 74 kg, která jsem neměl více, jak 10 let. Do mých bývalých závodních 70 – 72 kg jich sice mám pořád pár navíc, ale jezdí se mi dobře a nic mě nebolí. Tak jsem si řekl, že to po letech zase zkusím, když už je to tady za rohem. Jen ta rychlost není, co bývala, odhadem jsem tak o 15% pomalejší.

          0 0
          • mr.garisson  

            Tak přeju hodně zdaru na MČR, asi máš slušně našlapáno. :) Třeba se potkáme příští sezonu na seriálu.

            0 0
            • Rychlej turista  

              Úměrně věku, ale tohle bude opravdu, ale opravdu už moje poslední :-)

              0 0
              • mr.garisson  

                To ten pán, co mu bylo 70 a ujel 200 km na závodě si to před lety taky možná říkal. :D Věk není hranice. Jen tělsné a duševní zdraví.

                0 0
    • brundibar  

      Byli jsme minulej rok a letos jedem zase. Minule jsme jeli 4mix. Letos 4 mužský, tak uvidíme co tam zvládnem vymyslet. Jeden člen má nějaký bloknuty záda, tak snad se ještě dá dohromady. Další kamarád jede sólo. Pitstopy bloknuty :)

      0 0
    • Kouba_2005  

      Přijdu se podívat, řízky komukoliv rád pohlídám :-D

      0 0
    • Raf  

      Jet vlakem s batohem, se dvěma kolama a ženou není úplně nejlepší nápad, ale snad to nějak pobalím :D

      0 0
      • Rychlej turista  

        Tak to máš dobré, žena to zvládne, naložit kola i Tebe :-) To já pojedu prošitý a se dvěma koly zpět sám :-D

        0 0
        • Ice-goofy  

          A na kole ;)… Jinak my tam budeme mít velké zázemí, tak není problém se stavit… ;)

          0 0
    • Raf  

      Za mě to už o moc lepší být nemohlo. Krásné počasí, špičková trať, ochotní organizátoři…

      Jeden polet přes neviditelný pařez při objizdeni, jinak bez problémů.

      Trať hodně jako dělaná na fulla, drncalo to fest. Pár hodin jsem jel na HT a úplně na větví jsem z toho nebyl 

      1 0
      • snas89  

        Tvl! Krasnej vykon:)

        0 0
      • 01carbon  

        gratulace

        0 0
      • trpaslik72  

        Jsi neskutecnej s jakou lehkostí si to pálil. Gratuluju snad i k rekordnímu výkonu na trati. A jak píšeš, já na HT trpěl jak pes. Za boha sem nenašel ani tlaky na který by to bylo trochu pohodlný a bezpečný. Ve 22 sem to balil se zadama v kyblu

        0 0
      • Rychlej turista  

        Hezká práce Modráku, jen ten posed na rovinkách by to chtělo ještě doladit – držet se hezky za korunku vidlice a ne být jen opřený předlotím o řídítka :-)

        Ta trať byla opravdu masakrózmí (Drsoň, vyladěný mometovým klíčem na machrování okolo baráku a před Ašskými bajkerčaty, se pode mnou začal, po pěti svižných kolech na začátku, po sedmém kole rozpadat), hlavně ten první dlouhý a ukrutně kodrcavý lesní sjezd. Po výjezdu z lesa okolo toho neviditelného červeně natřeného pařezu (tu díru vedle něj jsem zaregistroval až v noci, když jsem do ní šlápl, klidíc se z trati před rychlíky), mě vždycka už bolela fest lýtka a nemohl jsem se dočkat až vjedu na ten kratší, jen kodrcavý :-D

        Podám obvyklou zprávu, jen nevím kam, protože http://www.havenmtbseries.cz/user.php?… všemoudrá EU prakticky zařízla (fotky) :-(

        0 0
      • jecnak  

        Super!

        0 0
    • makaltom  

      za mě také dobré. Oproti loňsku byly cesty v lepším stavu.

      První polovina závodu mi sedla, ale pak už jsme šel jen z krize do krize.

      0 0
    • Ice-goofy  

      Ahoj- kdo bude? sletos to nevypada na velkou ucast

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.