• marios

    Tak jsem konečně našel komplet výsledky včerejší časovky http://www.roadcycling.cz/index.php5…

    a jem poměrně nemile překvapen výsledkem Járy K. Se jeho formou jsem čekal minimálně bednu, ale na 12 místě a ztráta 3 min.? Vím, že není zvyklej na posed atd., ale Martina zřejmě taky ne, když letos najela 350km.

    0 0
    • prvniodkonce  

      Bajky a silnice jsou přeci jen trochu jinde. Tím nechci zpochybňovat Jardovy kvality, ale on má přece úplně jiný trénink, na to je ten výsledek perfektní. A Martina Sáblíková je prostě dobrá, ale ruku na srdce, v Česku mezi ženami konkurence není, zvlášť, když tam nebyla Kozlíková ani Huříková, kromě Růžičkové ji nemohl ohrozit nikdo.

      0 0
      • Medunka  

        otázka je, zda by ji Huřice zařízla

        0 0
      • marios  

        S těma holkama máš pravdu, ale myslel jsem, že biker nejužší světové špičky bude mít výkonostně na naše top 10 silničáře, ale asi je to opravdu trošku jiný. Ferryho průměr skoro 51 ve zvlněným terénu je asi příliš velká rychlost a např. aerodynamika tady hraje velkou roli.

        0 0
        • prvniodkonce  

          Kdyby cíleně makal na časovku, tak bych mu věřil, že to dá do top 5, ale když na to sednul tři dny před závodem, tak jsem mu nevěřil. Stejně je to ale super výsledek, zaříznul dost perfekních časovkářů.

          0 0
          • McBlacky  

            právě, navíc podívej se na Járu jakou má postavu, to fakt není žádnej časovkář. Stačí srovnat s výsledkama vrchařů vs sprinterů v TT na etapákách.

            0 0
    • Ondra 575  

      Ferry má krásnej stroj…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.