Silniční zapletená kola do 5000,-

46 nepřečtených
  • Mara.147

    Zdar. Nevíte někdo o kolech do 5000,– na silničce jen trénuju a minimálně závodím a když, tak nějaký malý závod, mé staré kola váží 2,3kg, což je hooodně. Dikes

    0 0
    • Lister  

      Můžou být stříbrné??

      Jestli ne, tak Fulcrum Racing 5

      0 0
    • roud  

      mavik aksium nic lepšího podle mě nekoupíš sloužej mi už několik let maj najeto několik tisíc a nepotřebovali zatím vůbec nic…

      0 0
      • Lister  

        a proč ne Ksyrium elite??

        0 0
      • prvniodkonce  

        Zrovna ta Ksyria, jak píše Lister, jsou v hiearchii značky výš a vypadá to na dost dobrou cenu.

        0 0
        • roud  

          mno když pominu akci kupkola kterou sem si neuvědomil tak se nevešly do cenovýho limitu :O]

          0 0
    • Mara.147  

      ty ksiria jsou o třídu výš, než fulcrumy 5, ne??? kokurence pro 5-ky jsou aksia.

      0 0
      • kacerak  

        Ja myslim, ze konkurence k Aksiim jsou 7.

        Mate nekdo s temito koly zkusenosti ????

        Na road forech jsou velebena maximalne Aksia, ale mel nekdo vic typu pod zadkem aby to vyzkousel ?

        Jinak ty ksyria na kupkolu jsou za opravdu zajimavy kacky.

        Diky moc !!!

        0 0
      • Zdenda CUBE  

        Za 5000 Elite – tak to vůbec neváhej a rychle je ber dokud jsou, poměr cena – výkon, je naprosto super …

        0 0
    • pižmoň  

      Maviky Ksyria Elite,na kupkole je sezenes pod 5000,–takze jasna volba,nic jineho vzit snad nejde..

      0 0
    • Dlabka  

      co podívat se po starších kolech?

      0 0
    • kacerak  

      Jeste se prizivim, co vy na tyhle ?

      Vim ze maji 2000 pres limit, ale vaha je zajimava. Mate nekdo zkusenost s ostatnimi vlastnostmi ?

      http://www.kupkolo.cz/…20_2344.html

      0 0
      • ydaho  

        za ty prachy luxus…

        zadej si do vyhledávání, řešilo se zde mnohokrát včetně recenzí uživatelů.

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        co nevidět je budu testovat, co už vím je že ty kola dodávaj s nepoužitelnej­ma R.U.

        0 0
        • ydaho  

          proč myslíš ? za 10,5k km s nima nemám žádný problém.

          0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            mě přišlo že ty RU maj ten excentr. moc jak bych to řek, moc excentrickej. Prostě, začnu zavírat RU, síla roste, už je to brutál, dovřu RU a je to skoro povolený.

            Měl jsem je k MTB kolům a stejný jsou i u těch 420. Možná jsem jenom moc měkej ale neměl jsem to srdce a tak jsem je nahradil…

            0 0
            • roud  

              maj to tak abys nerval tolik ložiska co tam sou…

              0 0
              • R-A-D-I-U-S  

                chápu ale když nejsem schopen ten RU nastavit tak aby se mi nepovoloval když je zavřenej a když už jakž takž drží tak zase v horní úvrati tu sílu při zavírání rukou téměř nedám :-( S jinými RU jsem ten problém neměl.

                0 0
                • roud  

                  já s těma mavikáckejma problém nemam a nepovolujou se mi…

                  0 0
            • sYs  

              S RU jsem měl úplně ten samý problém, vozil jsem místo originálních upínáky od Tokenu.

              U AC420 mi trochu vadila úzká brzdná plocha, jinak si myslím, že za ty prachy to je celkem dobrá volba.

              Jinak se teď taky rozhoduju, jaká kola pořídit, AC420 šly po sezoně z domu, tak se teď poohlížím po něčem jiném. Strop mám někde mezi 15 – 17 kkč, ale zatím jen bezradně tápu a probírám se recenzemi :-)))

              0 0
              • gemini  

                Tak třeba Fulcrum Racing 1? Nebo Zero? Nebo Campagnolo Eurus? R1 mám, najeto cca 1 500 km a zatím veliká spokojenost.

                0 0
              • Hnoj  

                Racing Zero 2010? :-)

                0 0
    • Smazaný účet  

      zařadím to sem:

      Jaký průměr mají sliniční (případně 29 MTB kola) včetně nějakého obyčejného slicku? Uvažuji o stavbě kočkopsa (nechat si zaplést MTB náboje se silničními ráfky, a nevím jestli by se mi to vlezlo do rámu).

      0 0
      • Pedro RB  

        Nechápu přesně jakou kombinaci a na jaký rám chceš nasadit, ale já taky napletl MTB náby na silniční ráfky a používám to na starším ocelovém silničním rámu jako zimáka. Rozdíl je v o 10mm širší ose MTB náboje, ale to pro levného oceláka není problém..

        0 0
        • Smazaný účet  

          chci ta kola dát na MTB, jde mi o ten průměr, jestli se mi to tam vleze. U vidlice strach nemám, to už jsem tu na několika kolech viděl, o rám mi jde.

          0 0
          • Smazaný účet  

            by oko jsem naměřil 35 cm

            0 0
            • Chaingang  

              mělo by ti to v pohodě vyjít.Jestli si to chceš radši vyzkoušet,můžu ti takovy kola(disc náby,silniční ráfky) půjčit na vyzkoušení.

              0 0
        • Gorgov  

          rozdil je 5mm a on to chce na mtb ram. Ale i to by melo jit.

          0 0
    • abro666  

      já bych měl na prodej tyto kola z Madony 4.5 2008. Za bůra ti je klidně střelím.

      0 0
    • Joseph de Sax  

      měl bych akorát do 50 000,–ale jsou super…

      0 0
    • Marskatin  

      A co říkáte na nová Aksia 2010?Zdá se, že přebraly technologii starých Ksyrii 2008,dostaly aero výplet a trochu zhubly. vypadaá to na fajn levná kola.

      0 0
      • jecnak  

        Aksia 2010 a 2009 jsou prakticky totozna. Nejlepsi jsou uplne ty nejstarsi.

        0 0
        • Marskatin  

          V čem konkrétně? nejezdil jsem, tak se ptám…

          0 0
          • roud  

            sou blbuvzdorný a skoro nezničitelný mám je už několik let nepotřebovali zatim žádnej servisní zásah ani centrování výměnu ložisek prostě nic sou to prostě parádní držáky…

            0 0
            • Marskatin  

              O tom nepochybuji, spíše mě zajímá jestli se ví o nějakých mouchách těch 2009.(na 2010 je ještě brzy). nebo co je na těch nových horšího.

              0 0
              • roud  

                tak to bohužel ne mám ty starý a asi ještě hóóódně dlouho mít budu ale po zkušenostech s nima bych se těch novejch vůbec nebál…

                0 0
    • Kedarr  

      Mám černý Fulcrumy Racing 5ky..a podlě mě zatím žádnej problém, můžu jen doporučit..:)

      0 0
    • Venca991  

      Zdravím, plánuji koupi zapletených silničních kol cca kolem těch 5 k . Zatím můj jediný kandidát jsou MAVIC Aksium ONE. Kopce a roviny jezdím tak 50 na 50%. Moje váha cca 70 kg.

      0 0
      • jecnak  

        Ve stejne cenove relaci jsou jeste Fulcrumy. Rozhodni se podle designu – ty kola jsou hodne podobna jak do parametru tak vahy (Mavic cca sedi, Fulcrum hodne keca). Osobne preferuju Mavic, ale je to opravdu spis otazka vkusu.

        0 0
        • oberleutnant Weiss  

          Jezdím jak Aksia, tak Fulcrum Racing Sport (zřejmě jen jiný obchodní název pro Racing 7, řekl bych), a též v nich nevidím žádný dramatický rozdíl…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.