• Maska1

    Hodlám přejít z treku na nějakou pohodlnou silničku ( bude to má první ), kdy mám rozpočet cca. 30.000,–Kč. Roční nájezd mám cca. 3 až 4 tis. km, kdy trasy mám 50 až 150km za den a to po okreskách různé kvality, kdy pouze někdy použiji zkratku po šotolině či polňačce, ale to tak max. do 5km ze 100km výletu. Věk 45, výška 182cm, váha 78/80kg a od rozkroku po zem 85/86cm. Líbí se mi Author Aura 55 2019, vel. 540. Hliníkový rám, karbonová vidlice a sedlovka, osazení Shimano 105 až na brzdy-Tektro R313, pláště 700×28, váha 9kg. Má někdo s tímto kolem zkušenosti? Je to pohodlná či spíše sportovnější silnička? Děkuji předem za případné postřehy a komentáře.

    http://cz.author.eu/…9-ua42912501#…

    0 0
    • Espen  

      Proč si za ty peníze nekoupíš na bazaru něco pěkného v carbonu? Kámoš nedávno koupil za 20k parádní Meridu scultura a já za trochu víc Treka Madonu na Ultegře. V tvé velikosti je toho mraky.

      Na FB je nějaký Ondřej Čepek. Vozí kola z Anglie, dává doklad, záruku.

      https://www.facebook.com/…65917065220/

      Jen namátkou

      0 0
    • lunochod  

      Nějak ti nesedí počty, 365*50km je 18k za rok :-)

      0 0
      • Maska1  

        Já myslel ten den, kdy občas vyjedu a né celý rok každý den.

        0 0
    • Jake  

      Mám to kolo ve variantě 2017. Pohodlná turistická silnička. Mám 180 cm, vel. 54 je akorát. Ty brzdy brzdí, ostatní výbava dobrá. Zrada jsou kola – mám tam Aksia vyrobená v Rumunsku. Jako nová kola to mělo v zadním kole povolené dráty. Jen nasazené, dalo se s nimi otáčet rukou. Spoje ráfku nepasovaly, sekaly při brždění. Trčel ostrý roh – křivý ráfek. Hned jsem to reklamoval v obchodě, nevěděli si s tím rady, trochu to utáhli. Potom jsem to dával do Mavic servisu. Teď už to jde…

      0 0
      • Maska1  

        Díky za info.

        0 0
      • Maska1  

        Na té Auře už mám najeto cca. 350km a zatím naprostá spokojenost. Udělal jsem jen pár úprav. Kola tam jsou také ty Aksia z Rumunska, ale jsou v naprostém pořádku.

        0 0
    • Makla  

      Ahoj za 30 000 Kč mas host nivolet 4.8 full Carbon na komplet Shimano 105 alebo Lapierre sensium stejně fullcarbon na Shimano 105 co je slušne kolo neporovnatelne z authorom

      0 0
    • blue.sun  

      Taky jsem zvažoval Auru 55, ale nakonec jsem si vybral Meridu Scultura 400. Ještě jsem přemýšlel nad karbonovým MMR Miracle 105, prodává ho TS Bohemia, taky za 30 000,–

      0 0
      • Makla  

        Chlapci viem kolko je 30 000kc přesne 1200€ a tolik tie bajky stoji na prodejne u nás v městě na internetu mozu být aj za 2000€ ja som u nich kupoval moj wilier z 75 000kc na 55 000kc

        0 0
        • Makla  

          A aj Ghost aj Lapierre sensium su na novej 105 fotky su len informačne, cenu garantujem obchod bike Union je o 2 ulice dal od mojeho domu a chodím tam denne

          0 0
        • Makla  

          A aj Ghost aj Lapierre sensium su na novej 105 fotky su len informačne, cenu garantujem obchod bike Union je o 2 ulice dal od mojeho domu a chodím tam denne

          0 0
          • Maska1  

            O.K. Vždyť ono je to vlastně jedno. Koupil jsem si co se mi líbilo, jsem spokojen a jezdím jak ďas.

            0 0
        • Makla  

          A aj Ghost aj Lapierre sensium su na novej 105 fotky su len informačne, cenu garantujem obchod bike Union je o 2 ulice dal od mojeho domu a chodím tam denne

          0 0
        • blue.sun  

          Akorát tvoje prodejna někde na Slovensku je nám tu celkem k ničemu…

          0 0
          • Makla  

            Preco by bola ? Za 1 ked kupujem nieco drahé co stojí 1000€+ je mi jedno či idem do česka kupit alebo kupim na SK lebo za tie peniaze my ten výlet stojí predsa to není rohlik z pekarni ale mesacna alebo 2mesacna vyplata pře niekoho takže nemyslím si ze je to k ničemu ja například kupujem auta iba z Německa lebo su kvalitnější ako východní trh.

            A za druhé po telefonickej a email komunikacii kludne odošlu bike cez kuriera tak ako xy komponentov ramov které sa objednavaju z anglicka, nemecka atd.

            Okrem toho cele Česko a Slovensko je tak male ze za 8 hodin mám autom přejdenu celu republiku a Šamorín je naviac do hodiny cesty od českých hranic

            Do brna su to 2 hodiny autom a do usti nad Labem co je konec ceskej republiky na úplně druhej strane su to 4 hodiny tak nemudruj mudrlant

            0 0
            • blue.sun  

              Ano, já tě chápu, potřeboval sis udělat reklamu.

              0 0
              • Makla  

                Tipicky šašek ked nevies argumentovat napíšeš chujovinu.

                Pře tvoje info reklama sa nerobi před 20. Lidmi ale verejne a za prve nemám nic z tým obchodem ja dělám nieco úplně ine a byciklovat som začal před dvora řekami a za druhé toto forum je na to aby si radil ostatním ja som poradil, clovek si to moze zvazit alebo nie, je to jeho rozhodnutie nemám nic z toho ked si niekto kupi bycikel na Slovensku alebo v kambodzi maximálně dobrý pocit z pomoci výběru.

                Evidentně mas ale dost napiccu život ked riesis taketo veci

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.