• antuch

    chlapi, sháním sedlovku, co by byla delší než klasická 400mm, ideálně 420–450mm…zatím jsem našel jen shaman 450, ale ta je rovná, což je pro mě krajní řešení…takže ideálně něco lehkýho, v karbonu, s mírným offsetem…pora­díte???

    0 0
    • Milvus888  

      nevím no, ale není to spíš už na vetší rám když potrebuješ tak dlouhou sedlovku ?

      0 0
    • kubad  

      a co na to Co. Chocoloušek?

      Jinak asi Syntace by mohla sedět je až do 480mm a nějaký ofset má, ale cena se ti líbít nebude

      0 0
      • kubad  

        tak ne jen v 34,9mm je 480mm

        0 0
      • antuch  

        230 ojro…jaj…to by byla dražší než moje kliky:-)

        0 0
    • Bafoon  

      titec 31,6/450 (niner v profilu 30,9/450) ale vylučuje to všechno co jsi psal :D

      0 0
    • antuch  

      asi bych dokázal slevit z toho offsetu, přemýšlel jsem i o výrobě (karbon trubka a koupit kolíbku), ale chci jít cestou nejmenšího odporu:-)

      0 0
      • kubad  

        tak cesta nejmenšího odporu je do té co máš dole kus přilepit jako výztuhu :D

        0 0
      • kali222  

        sorry, ale co jinej ram… nez to rupne+ kdyz rovna je problem, tak i na dylku to na me nedela dobrej dojem. prudit ale nechci. :)

        0 0
    • šlapatko  

      Klidně by šla nadstavit stávající sedlovka. Spoj nemusí být nic extra. Jinak 450mm dělá taky BBB. Samozřejmě lehká nebude.

      0 0
    • jIrI___  

      Příště bych si vybral rám s vyhovující geo.

      0 0
      • antuch  

        kdybyste si přečetli to, co píšu na začátku, tak zjistíte, že rám je velikostně ok…jen prostě chci míc víc materiálu uvnitř rámu…ale díky, že místo sedlovky řešíte něco jinýho…

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce