Scott Aspect 920 vs. Cube Attention SL 29" vs. Pells Razzer Pro9

11 nepřečtených
 • kb

  Ahoj,

  chci si koupit co nejuniverzálnější kolo na stezky i terén, spíš víkendové vyjížďky, nájezd počítám cca kolem 1500 km za sezonu. Bude to moje první pořádný kolo, dosud mám zkušenost spíš s půjčovanými crossovými/tre­kovými, které mi stejně většinou byly malé. Takže nemám porovnání. Původně jsem měl představu do 20 tisíc, obejitím prodejen jsem se dostal na cenovku okolo 25 a výš už se mi dostat nechce.

  V užším výběru mi po vyzkoušení uvízly tyhle 3, tak vás prosím o reakce, do čeho byste šli vy a proč. Rád bych investoval do něčeho, co mi vydrží, proto prosím o reakce hlavně na rámy a vidlice, ostatní osazení se dá časem celkem levně vyměnit/upgradovat.

  http://shop.scottsport.cz/…241384/26130

  http://www.bike-life.cz/…9-2016/d6928

  http://www.pells.eu/…ue/rok-2016/

  Díky moc.

  0 0
  • Mr.Dan  

   Buďto Cube, který má nejlepší výbavu (hlavně vidlici), nebo překvapivě Pells kvůli údajně dobře fungujícímu rámu, co se pohlcování nerovností týče. Toho Scotta ani náhodou.

   0 0
   • kb  

    Díky moc, proč scott ne, jestli se můžu zeptat?

    0 0
    • Mr.Dan  

     Levná pružinová (a ne vzduchová) vidlice, těžká levná kola a předpotopní kliky na Octalink mi na kole za 25 tisíc „v akci“ přijde jako naprostá drzost.

     0 0
     • kb  

      Díky moc. A když přidám ještě tohohle Specialized s tim, že tam mám 15% slevu (takže by byl za 24), změní se něco? http://eshop.spkolo.cz/…Expert-29-2/

      0 0
      • Mr.Dan  

       Ne, stále vychází nejlépe ten Cube, tady je stejná vidlice jako na Pellsovi. U značek jako Scott nebo Socialized se platí příplatek za značku… Těch témat je tu milion na jedno brdo, stačí pohledat, proto tu taky nikdo jiný neodpovídá.

       0 0
  • Dazz  

   Na Pells už jsem četl více recenzí a rám má být opravdu pohodlný.

   Takže za mě pells, i když výbava není nejlepší.

   0 0
  • nomecz  

   Pells rám je dobrej ale osazení za ty prachy trága, za mě koupit samotnej rám a postavit, dostaneš se za stejný peníze na mnohem lepší osazení nebo rouvou koupit toho Cuba

   0 0
  • karelkk  

   Ahoj, CUBE – mám ho a naprostá spokojenost, Pells rámy neznám, tak tam ti neporadím, ale výbavou je na tom CUBE výrazně lépe – 30 převodů, Rock Shox.

   0 0
  • lukasmohapl  

   Vcera jsem Razzer prodal, a koupil jety Ghost. Ale jen z duvodu absence kombinace 26" a maly ram u Pellsu – jsem prcek :)) doporucim pells, super ramy- at si rika kdo chce co chce

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.