Cube Aim Pro nebo Scott Aspect 960

16 nepřečtených
  • Spidey

    Dobrý den, co je prosím lepší kolo, stojí to stejně.

    https://www.cube-store.cz/…ckblue-2021/

    https://www.bike-life.cz/…-2021/d38839

    S dostupností v mě lokalitě problém nemám. Díky moc za rady, vůbec se v tom nevyznám.

    0 0
    • Jajjcy  

      Oboje je low end, tak vyber co se ti víc líbí. Pak můžeš postupně vylepšovat.

      0 0
    • Spidey  

      Děkuji, není tam žádný zásadní rozdíl v komponentech, že by na jednom bylo něco trochu lepší? Ano, vylepšovat mám do budoucna v plánu, hydraulickou vydlici počínaje, jen si momentálně dražší kolo nemohu dovolit.

      0 0
      • Jajjcy  

        Ne rozdíl tam není téměř žádný, vzal bych co se ti víc líbí. Já bych osobně vzal cubeho máme doma 3 a spokojenost.

        0 0
        • Spidey  

          Moc děkuji, jestli tam není žádný rozdíl, tak cube taky preferuji.

          0 0
      • DonE  

        Postupné vylepšování je cesta do pekel. Vyměníš jednu věc a začne tě štvát jiná. Až v tom nakonec zůstaneš za nesmyslné peníze. Sedí na to, bohužel, starý reklamní slogan: „Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci.“ Za mě:

        1. koupit, neřešit (myšleno nevylepšovat) a jezdit

        x

        1. sehnat o dost více peněz na solidní kolo.
        0 0
        • Jajjcy  

          Vylepšení stylem, když se to posere koupím lepší praktikuji na synově kole cube aim 2016 a nijak mě to finančně zbytečně navíc nezatěžuje.

          0 0
          • DonE  

            O tom žádná. Když se něco rozbije, tak buď koupíš stejné (pokud jsi byl spokojený) nebo lepší. To je určitě ok. Ale tak to asi zakladatel nemyslel.

            0 0
      • moreplavec  

        Já určitě, jako majitel Cube, bych bral Cube. Jednak se mi víc líbí, ale hlavně vpředu je trojplacka. To malé kolečko mi pomohlo do nejednoho kopce, byť teda postupně na něj dochází míň a míň.

        0 0
    • MatS  

      Cube bude tezky. Maji tezke ramy.

      Oba ramy nemaji tapered hlavovou trubku, coz zkomplikuje planovany upgrade vidle za lepsi. Tyto lowendy nema smysl upgradovat vzhledem ke starym standardum u vseho.

      0 0
    • Spidey  

      Děkuju, asi tedy zvolím ten Cube, moc si vybírat nemohu v této cenové kategorii, vše je nedostupné, na tyto 2 modely mám štěstí… na město a občasnou projížďku v lese to podle mě účel splní.

      0 0
    • Spidey  

      Tak jsem koupil ten Cube :D snad to nějakou dobu vydrží.. oproti Scottovi znatelně lehčí.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.