Schwalbe 2008 (NN a RR) - v Praze

14 nepřečtených
  • Archer

    Byl jsem dneska v www.03probike.cz/ (Pruhonice), maji na pulte novy Nobby Nic a Racing Ralph, velikost 2.25.

    NN vypada jak stary, ale RR je uplne jiny, ma drsnejsi vzorek.

    0 0
    • bam  

      A porad se ty RR rozrezavaj a propichavaj jenom je clovek nasadi? :)

      0 0
      • Archer  

        Co ja vim? :)

        Vozil jsem stary RR – zatim jsou v poradku.

        0 0
        • bam  

          No znam vic lidi co uz to rizli. Jeden nadsenec si kvuli tomu dal i 16km pochodovy cviceni na Bike Brdech. A porad se nepouci :) I ty moje jsou sama dira a jeste z toho vevnitr leze nakej dratek. Verze se snake skin. Zlaty notubes :)

          0 0
          • MlokCZ  

            To víš, to je osud, někdo řeže snake skin verze a někdo zase i s verzí bez snake skinu v pohodě.

            Ale je fakt, že teď u kombinace Albert/SS mám lepší pocit, když jsou oba snake skin verze (tedy SS je rovnou alpencross verze).

            0 0
            • MlokCZ  

              Abych doložil i nějaká čísla. Jezdil jsem NN/RR kombinaci něco přes 5tis. km, což byly 2 kusy NN a 4 kusy RR (ten poslední nebyl ještě sjetej) a neřízl jsem ani jeden za tu dobu.

              0 0
              • MlokCZ  

                Všechny kusy byly verze bez snake skinu.

                0 0
              • MlokCZ  

                Ale defektů jsem měl na RR poměrně dost (na muj vkus). Tak kolem 12 na těch 5tis. km. Na NN jen 2.

                0 0
            • bam  

              Ja jeste nikdy zadnej plast neriznul tak abych nedojel. To SS taky jeste ne. Jenom je to sama dira. Nesrovnatelne vic nez s jinejma plastema. Nemit v tom tmel tak nedelam nic jinyho nez lepim. I s tmelem uz jsem musel uz davat dusi. Pri tom jsem zjistil, ze z toho SS leze nakej ostrej dratek. Me proste prijde RR proste pritahujou :)

              0 0
      • petebike  

        nevim jestli porad, ale ja mel ty uplne prvni RR – uz nechci, taky sem se jednou takhle pekne prosel…cca 20 km v Moste nez me nekdo odvezl do cile…

        0 0
      • přišlapávač  

        ani jednou se mi je nepodařilo píchnout…

        0 0
    • MlokCZ  

      A vypadá ten nový RR i v reálu jako trochu jetý NN? :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.