Schneealpe na kole - dá se to?

5 nepřečtených
 • jirin

  Zdar,

  chtěli bychom s manželkou o víkendu někam natrénovat na cyklistický zájezd s Kudrnou. Protože jsme z Brna, napadly nás Schneealpe. Nemáte někdo zkušenosti? Dle mapy Freytag & Berndt tam je par MTB cyklotras, nicméně žádná nevede na nějaký vyšší bod. Za doporučení a rady budeme vděčni..

   
  0 0
  • Singlespeed  

   Nevím, na jaký zájezd jedete, ale já jsem byl s Kudrnou ve Francii a bylo to nahoru celkem v pohodě, pro začátečníky, ale dolů samé supersjezdy smrťáky po skalách, žádné cyklotrasy. Takže doporučuju vynést kolo po pěší stezce na libovolný vrchol a trénovat freeridové downhilly po pěších stezkách ;-)

   0 0
  • tmax  

   Po prvé, ak chcete jazdiť po rakúskych cyklotrasách, tak tie sú, bohužiaľ, zväčša asfaltové alebo široké lesné cesty. To hovorím o MTB. No nájdu sa aj opačné protipóli, ktoré je problém zdolať pešo, nie ešte s bikom, nebodaj na ňom.

   Tu si môžeš niečo prečítať a bikovačne na Schneebergu: http://www.sratch.ic.cz/view.php?…

   Ak môžem odporučiť, nádherná je táto trasa, ktorú sme boli v počte 3 kusov na jeseň 2008. Inšpirovali sme sa jednou rakúskou bikerkou. Treba trošku aj poasfaltiť, ale stojí to za to. Terény, výhľady, proste všetko. http://www.gps-tour.info/…l.25779.html

   0 0
  • ememem  

   kudrna, raxalpen to mi nieco hovori.....  v diskuzii je zopar docela rozumnych prispevkov, len v tom pls nezacni hladat nejaky CZK – SVK problem, ber to skor ako upozornenie ze aj pri cestovkach treba byt opatrny.

    
   0 0
  • Shoty  

   Ahoj, vytáhnu tuhle mrtvolku… :-)

   Zná někdo rakouský Schneeberg a okolí? Dá se nahoru vyjet na biku? Je nějaký plánovač tras typu cykloserver, kde by byly sjízdné (ne jen oficiální) trasy? Podle mapy.cz a google maps to vypadá docela zajímavě a je to kousek z CZ… Díky za info :-)

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.