• Sooree

    Ahoj,

    hledal jsem v historii ,ale toto sem nikde nenašel.

    Mám vidli Rock Shox SID World Cup 2008 DUAL AIR s poplockem.Když jí poplockem zamknu ,zamkne se.Ale když jí odemknu,vidle zustane zamčená.Prostě nepruží skoro vůbec.Jako by byla zamčená.Má to něco společného s tim že je to Dual Air?

    Jak to prosím vyřešit?

    Děkuji za každou normální radu.

    0 0
    • LáďaH  

      Viděl bych to na slabou pružinu v locku. Rozebrat a napružit. Nedávno to tu někdo řešil ve vlákně o Rebě.

      0 0
      • Sooree  

        Rozebrat lock?A napružit?

        Jak to mám udělat? :)

        0 0
        • Kubiczech  

          A páčka poplocku se ti vrátí do polohy odemčeno?

          0 0
          • Sooree  

            Ano ,páčka se normálně vrátí na odemčenou polohu.Na korunce se lockout taky vrátí do otevřené polohy.Jen vidle zůstane zamčená.

            0 0
            • Kubiczech  

              Tak to pružinou v locku, ani bowdenem a lankem nebude. Za mě – do servisu s ní.

              0 0
              • Sooree  

                Ach jo,takže do servisu?Není to něco co by se dalo vyřešit doma?

                Na co je vlastně to kolečko GATE +nebo- na locku?

                0 0
                • kubad  

                  v návodu to nepisou?

                  0 0
                  • Sooree  

                    Návod na ní nemám ,kolo je z druhé ruky.

                    Je tam modrý lock na něm napsáno „Compression“ a na locku přidělané stříbrné točítko a na něm napsálo „GATE“(+ na pravo,–na levo) .

                    0 0
                • Sooree  

                  Aha tak už vim na co je GATE.Je to nastavení tlumení u „zamčené“ vidle (aby když jí mám zamklou na silnici a je tam díra,tak aby zapružila a nezničila se.)

                  To ale neřeší muj problém s tim ,že když jí odemknu tak zustane zamčená.

                  0 0
                  • kubad  

                    nechápu co tu pořád řešíš, má koupenou jetou vidlici z druhé ruky, nevíš co má najeto – šup s ní do servisu tam si s tím poradí,

                    vzhledem k tomu že si ani nejsi schopný najít na nettu manuál pochybuju že to zvládneš servis a výměnu náplní sám.

                    pokud jo tak v historii toho najdeš dost jak na to

                    0 0
    • pustipav  

      Dual air s tim nesouvisi, hledej problem na prave strane. Zrejme ten lock zustava nekde viset – mozna trivialni dotaz, neni problem pouze v lanku? Jinak to bude pridrene nekde dal… rozdelat a vycistit?

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce