• RezkovkaHanina

  Mám k vám prosbu. Nejsem nijak častou cyklistkou, ale pokud vyrazím, většinou je to na celý den. I proto jsme začala hodně řešit kvalitní světlo, které má velkou svítivost. Světlo na řídítka mám, ale nějak mi moc nevyhovuje. I proto jsem začala uvažovat o čelovce, která by se umístila pod přilbu. Našla jsem si tuto http://www.nitecore.eu/…ebo-2xcr123a a po vás bych chtěla vaše názory. Prosím případně i o jiné návrhy, jak světlo na kole vyřešit. Moc všem děkuji za jejich názory.

  0 0
  • Jenda  

   Co máš konkrétně na těch řídítkách? Na ježdění po cestách totiž většinou v pohodě stačí, jen musí mít dobrý kužel světla, na helmu je dobrý druhý světlo jako doplněk při jízdě v terénu.

   0 0
  •  

   jako čelovku můžu rozhodně doporučit nitecore hc 30 http://www.led-expert.cz/…0-1000-lumen

   případně od číňana kde se dá sehnat kolem 55 usd

   0 0
  • Kire  

   Pokud jezdíš po silnici, cyklostezkách, lesních cestách a nejezdíš po tmě v terénu, pak bych šel do kvalitního světla na řídítka, které je určené pro kolo, např. od fy Fenix, 800lm bude stačit. Bral bych něco se dvěma kužely světla (před kolo a periferní).

   Čelovku pod helmu nedáš, na čele máš helmu a pod helmou brýle. Pak jedině na helmu. A je to, jak píše Jenda, čelovka je spíše jako druhé světlo do terénu. Světlo na řídítka svítí pod kolo a před kolo a světlo na helmě svítí tam, kam se díváš.

   0 0
  • Fran7  

   Já mám tuhle a můžu vřele doporučit, dvouletá záruka – to jen, že jde sehnat levně z ali, ale uplatni záruku.

   http://www.led-expert.cz/…a-1600-lumen

   Jezdím na nejslabší výkon po silnici do práce a auta vypínájí dálková světla už před zatáčkou, takže mě vidí již hodně z daleka a to ji mám namířenou tak aby nesvítila řidičům do očí. No a když už sjedu ze silnice na polňačku nebo rovnou do lesa tak se divím, že už jsem ji nekoupil dřív.

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.