• Biker 560

    Vaše názory a nejlépe slušnosti s kolem https://www.decathlon.cz/…8558247.html jestli za tuto cenovku má opravdu smysl. Rád budu za skušenosti těch co kolo mají.

    0 0
    • plysovykozisek  

      Tento model jsem neměl, ale měl jsem něco podobného viz. můj profil. Byla spokojenost, občas potřebuje servis jako každé kolo.

      0 0
    • Výběr z produktů

      Přejít do shopu (Kola)
    • scota  

      No já bych si fulla kam nejdou dát pláště tlustší jak 2,1" nekoupil, viz diskuze pod tímto modelem.

      0 0
      • onuce  

        Ano, kritizoval to i Trailhunter.

        V Decathlonu je absolutně špičkový full v poměru cena/užitná hodnota:

        https://www.decathlon.cz/…8500764.html

        Chválil i Trailhunter.

        0 0
      • Smazaný účet  

        Kompatibilní s 27,5+ pobere jen 29× 2,1"?

        0 0
        • Petr L2  

          Max 2,1" ? to víc pobralo moje kolo z 1991 a to se tenkrát jezdily užovky pod 2". Mám intenzivní pocit, že ti odborníci z Lille jsou tak trochu mimoni, chápu, že mají za úkol postavit co nejlevnější masovku, takže to nebude žádná jezdící výkladní skříň technologického pokroku, ale proč ty kola až na výjimky, jsou vždy tak hnusná a ještě navrch má každé nějaké ale, nebo nějaký dost pitomý konstrukční detail, třeba ty divné vzpěry na sedlové trubce u starých HT, nebo ten debilní kloub na tom starším celopéru. Přitom ty silničky už vypadají fakt pěkně…

          0 0
    • freerider159  

      tvl to vypadá jak kolo z kauflandu před 15 lety :D :D Pěkný hnus

      0 0
    • Tom-T45  

      Cca hodinu jsem ho kolem prodejny zkoušel a v podstatě provedení a funkce odpovídá ceně. Nečekej od toho žádné zázraky. Mě osobně navíc hodně vadila zadní vidlice rozšířená na 27.5+ kola, o kterou jsem si obouchával lýtka.

      0 0
      • Petr L2  

        odpovídá ceně? vydělat 30 litrů nějakou chvíli trvá a pak to vyhodíš za takový paskvil se slovy za ty prachy dobrý jo?

        0 0
        • Tom-T45  

          Nepsal jsem že za ty prachy dobrý, psal jsem, že odpovídá ceně, tj velmi levné celopéro. Zkus najít v ceníkové ceně něco lepšího od jiného výrobce.

          0 0
          • Petr L2  

            Já bych to otočil, je rozumné se pokoušet vyrábět a prodávat celopéro za 30? To, že někdo je ochotný takové kolo vyrobit je dost tragédie. Pak se tady pořád u různých produktů točíme okolo hodnocení „za ty prachy dobrý“ což v zásadě znamená, že je to špatný ale je to tak levný, že to někdo i tak překousne, což je tedy dost hrůza.

            0 0
            • Tom-T45  

              To je otázka. Onucák má kolo z Dekáče za 18, je spokojený a všude ho chválí. Takže i na tohle se určitě najde cílovka, které to přijde OK, případně jim to pomůže odpíchnout se k něčemu lepšímu.

              0 0
              • onuce  

                Ano, mám to mnou výše odkazované, jen s pohonem 2×10. A ještě v akci za 16 900Kč. Jinak stálo 19 900Kč, což je stále nádherná cena za perfektního fulíka, kterému není co vytknout. Mám ještě fulla Kellys Reyon s virtuálem a pevnými osami, ale to kolo prostě není tak citlivé, příjemné, obratné a lehké. A s tím decathloním drtím nejhorší terény, dřepím jako pytel, abych odlehčil koleni, Šumava, Brdy, všechno. Mráz, bahno, voda. Já 115 pkg plus batoh plný proviantu. Pevné osy nescházejí nikterak.

                Pravda ale je, že ostatní fully od nich se mi nelíbí nikterak a nechtěl bych je.

                0 0
                • Gwaihir  

                  Perfektního fulíka si představuju jinak, ale proti gustu žádný dišputát.

                  0 0
              • kiwaf  

                Uplne stejne nadseny byl i ze skladacky..

                0 0
                • onuce  

                  Však na skládačku to byla vyníkající skládačka. Jen skrze koleno již neutáhnu jednopřevod.

                  0 0
    • husokachna  

      Mě se to naživo docela líbilo, i když je to strašně výrazný oproti předchozímu modelu (snad jsem dobře přidal fotku). Pevný osy to má vpředu i vzadu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.