Rock Machine team 50 vs. SUP XP920d 2009

10 nepřečtených
  • achilles

    mám dilema, nemohu se rozhodnout mezi těmito dvěma koly. jeden je Carbon druhý U6. jedne na shimaneh druhý sram. chtěl bych Carbona na sramu. cenový rozdíl 10tis. má někdo zkušenosti.

    moc díky!!!!

    0 0
    • achilles  

      jen mi neříjte, že ten RM na obrázku je Team 70, to vím, ale je jinak stejný, krom vidlice aj. :-)

      0 0
    • Fumyko  

      Už mam XP920d a první dojmy jsou super i design se mi hodně líbí, ale víc nepovim, mam ho asi 2 dny;)

      0 0
      • achilles  

        dej mi pls. vědět, přikláním se na jeho stranu a tak to chci potvrdit. díky

        0 0
      • bagr84  

        Hm, copak uz jsou SUPy 2009 v prodeji? Kde co jak proc za kolik? :)

         

        Spokojenost s koleckem? Povidej, prehanej :)

        Jinak taky pokukuju po RM a SUPovi, ale obavam se ze sehnat RM 2008 bude nadlidskej ukol.

        0 0
        • Fumyko  

          Měl sem ho předobjednanej a už sem jeden dostal, jinak i na druhej pohled super, akorát vydle po pár km tužší ale to se dá při teplotě kolem nuly čekat, změna pro mě byla nižší představec a sram poměr 1:1 ale to jenom k dobru, v bahně i sněhu celkem seděl, nebyl problém ho udržet ani na mokrym kamení a po asfaltu letěl pěkně, takže já ho můžu jenom doporučit;)

          0 0
        • achilles  

          mám možnost koupit RM50 za 40tis. ale SUP vede.

          0 0
    • drbo  

      mam toho supa – zadny problem, max spokojenost. akorat by mi nemusel davat sezrat skoro kazdou chybu kterou udelam ;-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.