• eM

    Unese moji maličkost, nebo se bych se měl bát že se podemnou rozloží? Jedná se o zde hojně propagovaný model: www.atombike.cz/index.php?…

    0 0
    • TheIF  

      Většina kol se dělá do 120kg, takže pohoda

      0 0
    • TinkTink  

      Ano, ale u vidle hlavne a u rafku si nejsem jisty jejich zivotnosti + pruzinu na 100+ do vidle mozna nesezenes…ale za tudle cenu to v pohode vymenis… :)

      0 0
    • Toams  

      noo, ja planujem kupit cisto len ram a tiez o nom rozmyslam … je to taka plechovka (cca v ruke vazene-1500g:-) a to mam len 72kg a vaham:-) nooo ale snad vydrzi nejaku tu prasarnu a kotrmelec … p.s. co by asi stal ten ram?

      0 0
      • eM  

        Tož, žebychom se o něj podělili – ty ram a ja zbytek ;)

        0 0
        • Toams  

          nooo, mam moznost zohnat ram za 3500, tak neviem, ci je to malo, moc alebo akurvat:-)

          0 0
    • TomasN  

      Ja rikam bez problemu, ale nech si dat tlustsi plaste, alespon 2.1, v serii jsou uzoucke 1.9 a uvazoval bych o jine vidli. Axon bude pod tvoji vahou jak zvykacka. jo a sedlo je pekna ziletka, nic pro poradnyho chlapa. Jinak kolecko pekny, znamy uz ho koupil a chrochta si. Mimochodem, kdo by chtel ram, rad si koupim kolo a vezmu ten zbytek…

      0 0
      • -Alan-  

        Není tam Axon, ale Axel Elite. Žvýkačka? No nevím, zkoušel jsem ji a zdá se mi docela tuhá na chod. Ale mám tak 75kg, takže výměnu pružiny by to pak asi chtělo.

        0 0
        • eM  

          Jistě, ja tam Axel. Přes víkend jej vyzkouším a možná se tu v pondělí objeví inzerát na novou vidlu. Zatím mám zkušenosti jen se vzduchovou maruškou MX a nestěžuji si, tak uvidím jaký bude rozdíl

          0 0
        • TomasN  

          Jasne ze Axel, preklep. Marcocha Mx je rozhodne tužší v konstrukci. Ale na pohodovem jezdeni to nepoznas

          0 0
      • eM  

        … takových by bylo asi víc :) No nic, jdu si pro něj, snad to bude OK

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.