Rám SUP XP 920 x Cube LTD x Zaskar Expert, Anketa

18 nepřečtených
  • sportovni_biker

    Omlouvám se za další thread, ale v předchozím mi vypadla anketa, tak bude tady :-)

    Thread je tady www.bike-forum.cz/…9/forum.html#…

    0 0
    • jecnak  

      Kde se jeste da koupit ten SUP?

      0 0
    • MlokCZ  

      Hlasoval jsem pro Cuba, ale pro tebe jak už jsi řešil v tom threadu v odkazu stejně nebude, potřebuješ delší rám.

      0 0
      • sportovni_biker  

        Já vím, teď je to mezi SUPem a Zaskarem :-)

        Akorát nové SUPy představí do 14 dnů na svých stránkách, dostal jsem zprávu od samotného Superioru :-)

        0 0
        • saab  

          Ten SUP je nádhernej, ale GT bude funkčně asi o malinko výš.. Nechceš trochu přišetřit a jít do RBčka? 1500ku seženeš za sedmičku a postaví ti ho přímo na tebe.. Nebo 1300 za desítku a to už máš raketu.. Jen bych opravdu u této geometrie volil spíš 80mm zdvih, na tom stovkovym mi připadalo, že jezdím pořád do kopce..

          0 0
          • sportovni_biker  

            Nejlevnější RB stojí 7500,– a to už je dost přes limit. Bohužel víc, jak 6000,– ze sebe nevyklepu :-)

            0 0
            • marapara  

              Toho Zaskara můžeš sehnat za kolik jestli to není tajemství?

              0 0
              • sportovni_biker  

                5999,– i s hlavkem a sedlovou objímkou

                0 0
                • raceman  

                  Hodne dobrá cena…

                  0 0
                  • sportovni_biker  

                    No právě, proto se pořád nemůžu rozhodnout :-)

                    Kdyby to bylo za původní, tak bych to nikdy nekoupil, ale takhle…

                    0 0
                    • marapara  

                      u Hanáka, že? Také jsem ho tam objevil :). Dobrá cena, fakt že jo. Ještě bych podotkl, že mi Zaskar 2006 po necelém roce ježdění praskl u středu … viz fotky v biky a komponenty. Ale obratem jsem dostal nový rám 2007. Aspire z toho nedělá žádnou vědu, jako třeba Author nebo jiné značky. Rámy prostě praskají, obzvláště ty hodně tvrdé. Tím ale nechci říct, že je to pravidlem.

                      0 0
    • Vegan  

      osobne bych sel do SUP…, ale je to spise o tom ze v znacku SUP mam nejakou duveru diky tomu ze jejich kolo jezdim a pritelkyne take a zpokojenost maximalni jenze je to o deme ponekud liche kdyz jsem se sice z GT setkal ale ponekud povrchne a uz vubec ne s ramem takoveto tridy

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.