Rakousko - tipy na trasu a ubytování

10 nepřečtených
 • Smazaný účet

  Zdravím bikeři, chystáme se letos s kamarádama přejet něco Alp na bikech a potřebujume poradit. Máte někdo zkušenosti jakou trasu zvolit? Jezdit s věcma a spát každej den jinde, nebo si vybrat dva tři body kde bydlet a jezdit nalehko a přesouvat se mezi nima vlakem atd.? Tipy na ubytování? Plánujeme to na 8 dní, chceme co nejvíc vidět a zažít, ubytování nějaký rozumný, většina jsme studenti. Děkuji za rady všem co mají co říct.

  Anketa: Odkud jste si přivezli největší cyklozážitek?

  3x
  33%
  2x
  22%
  0x
  0%
  1x
  11%
  1x
  11%
  Čr
  0x
  0%
  1x
  11%
  0 0
  • maajkee  

   my většinou jedem na blind, někde se ubytujem a pak někam jezdíme a vždycky to je super :) vysoký taury, udolí salzbachu, zell am see, tam se mi líbí.

   0 0
  • Treker  

   Ahoj

   ideální a blízko je Dachstein, je tam takj na 3 dny ježdění ve stopách Salzkammergutrophy. Dachsteinrunde se to myslím jmenuje. Ubytko někde v Bad Goisernu. Aprtmán pro 4 osoby se tam dá sehnat v létě kolem 40–45€.

   pak třeba popojet do Zell am See, apartmány dtto a 3 dny můžete blbnout – 1 den.Smittenhohe, 2.den Hundstein 3.den jak budete moct :-)

   Chce to mít něco naježděno a záložní destičky :-))

   0 0
  • z0diaC  

   Julské Alpy … kemp Koren u Kobaridu … nádherný kemp – dá se z tama udělat SPOUSTA tras – i přejet do Itálie – mám z tama pár tras projetých.Moc DOPORUČUJU ! web : http://www.kamp-koren.si/

   0 0
  • z0diaC  

   a pak kemp Kamne (http://campingkamne.com/cz.html) – pěkně z bazénku nádherný výhled na Triglav … a taky spousta tras – v tomhle je lepší „vybavení“ … jinak oboje jsou Slovinsko :-)

   0 0
   • Smazaný účet  

    Do Slovinska jedete autem? Mám strach, že kdyby uviděli Rakouští policajti moje auto, tak by mně zavřeli :-d

    0 0
  • Treeper  

   Trošku si tu přihřeji polívečku ( doufam že mě zakladatel neukamenuje :-) ), mohli by jste mi doporučit nějakou destinaci v rakouských alpách vhodné pro AM/EN ježdění ( přímo do BIKE PARKU nechceme) DIK za odpovědi

   0 0
   • Karlos009  

    Leogang a Saalbach. Už to TADY bylo. Je to sice profláklý a samoty tam člověk moc neužije, ale podle mě, jedna z nejlepších Rakouských lokalit. Do parku nemusíš, nahoru se můžeš vyvézt, nebo to poctivě vydupat a dolu vede nespočet cest a cestiček nejrůznějšího druhu obtížnosti. Doporučuju nějakou GPS a příliš se nedržet značených cest.

    0 0
  • camlost  

   v AT jsem vyuzil tehle nabidky:

   http://www.na-ture.cz/

   (tehdy jeste) slecna Vlasta byla fajn. okoli zna dokonale, dokonce s nami sla na jednu celodenni turu.

   a je tam krasne.

   (btw. kdybyste tam nekdo jel, pozdravujte ode mne Tarunku :-))

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.