radon slide 140 6.0 (vs giant reign 2)

16 nepřečtených
  • joska

    o radon slide sem v hist. moc infa nenasel.

    slide

    ma nekdo zkusenosti s touto znackou – typem kola? modely 10 a 09 jsou mam dojem stavbou totozne. jak vypada prubeh zadni stavby (pregres x linearnost)? je nekdo na morave, nejlepe okoli Brno nebo Olomouc, kdo by mohl poskytnout prohlidku kola?

    pomer cena x vybava je dost slusna.

    druhe kolo, ktere mam v hledacku je reign

    troufne si nekdo poravnat tyto 2 kola co se tyce jizdnich vlastnosti? jezdivost, moznost „praseni“

    diky moc za jakoukoliv snahu a info

    0 0
    • zdenek  

      Zkušenost pouze se značkou. Mám Stage 8 model 2008. Kolo přišlo v krabici, seřízené včetně brzd a řazení. Stačilo nasadit řídítka a kola a vyjet. Celou dobu bez problémů.

      0 0
    • Jenda  

      zkusenost osobni s tim nemam, mel jsem v hledacku Radon Swoop nebo jak se to jmenovalo, dokonce jsem ho objednal ale nemeli ho:-) Mylim ze na tomhle typu zadni stavby toho nejde nejak vyrazne moc zkazit – maximalne bude nutna uprava tlumice na vetsi citlivost, progresivita by mohla byt diky velky komore OK, ale zadnou super linearitu nejspis necekej. Celkove za ty prachy mi to prijde daleko lepsi volba jak ten reign i kdyz ty kola na tenhle typ biku jsou fakt haluz :-)

      0 0
      • joska  

        tou haluzi si myslel ze na biku za 1400e jsou crossride moc drahy? nebo ze na AM kolo jsou to „masla“? sorac za dotaz ale do rafku moc nevidim.

        0 0
        • Jenda  

          no ze davat na AM bika nejlevnejsi zaplety od mavicu je fakt mimo. Nesledoval jsem teda jestli na 2011 neni nejaka odolnejsi varianta. Problem by mohla byt i sirka rafku – pokud je hodne uzkej tak se ti sirsi gumy na tom uz muzou pri nizsich tlacich zvejkat.

          Pokud chces bejt prukopnik zauvazuj jeste o tomto http://www.yt-industries.com/shop/index.php…

          osobne mi to za ty prachy prijde jako super volba, nicmene zkusenosti s tim kolem nemam zadny a drobny minus (pro me) je absence kosiku na lahev.

          0 0
          • joska  

            dik za tip. kosik na lahev je mi uplne u pr…

            ma nekdo zkusenosti s kolem?

            0 0
            • Jenda  

              mam dojem ze je to hodne mlada firma ale zase – vybaveni slusny, geometrie mi prijde rozumna a ten ram – pokud tam davaj standardne monarch s normalni komorou tak i kdyby byl moc progresivni tak tady je pomerne velkej prostor k ladeni – v extremu vymena tlumice za Fox RP23 s velkou komorou. Predpokladam tedy ze se vychazi ze stavu kdy ten ram nejak rozumne funguje akorat pro neagresivni jizdu se nevyuziva celej zdvih. A protoze je to osazeny tak, ze se nekdo nad tim zamyslel tak asi i vyber tlumice je takovej ze nevzali to co jim kterej vyrobce hodil nejlevnejsi.

              No a pokud ho vezmes muze te hrat dobrej posit ze na BF budes asi prvni:-) skoda ze ta dostupnost je az kveten :-(

              0 0
          • vojtechposmourny  

            Tenhle rám se mi moc líbí geometrií, škoda že to neprodávaj samostatně za nějakej rozumnej peníz.

            0 0
    • joska  

      nikdo nic?

      0 0
      • Blackfake  

        zatim ne. cekam na slide 8.0, je na ceste. az bude doma, trochu ho projedu a zkusim popsat. pokud bys pak mel cestu do prahy, muzem se sejit a podivas se sam.

        0 0
        • joska  

          jeste ted zvazuju zda na svyho fulla 120/120 nezkusit 140–150 vidli. zkusit co to udela s jizdima vlastnostma.

          za jaky bike menis? za popis dojmu az bude Slide doma predem diky. cesta do prahy bude behem 2 mesicu, urco bych se ozval.

          0 0
          • Blackfake  

            prechazim z GT i-drive 5. vubec to nebylo/neni spatny kolo, jen jsem se trochu v jezdeni posunul a taky proste a jednoduse nastal cas na zmenu. u radona mi prijde fanj pomer cena/vykon. mel jsem jeste nekolik slevovych alternativ, ale nakonec vyhral slide. popisu co zvladnu, na vyzkouseni se domluvime, neni problem.

            0 0
            • joska  

              takze z kola 130/130 na 150/140 s hravejsi geometrii. tak to sem hodne zvedavej na pocity. protoze ja bych chtel prechazet z trek fuel ex (120/120). duvody mam asi hodne podobny jako ty. vic si uzivat technickych trailu, jizdy z kopce a nebat se i mensich skoku a aby se jeste porad dalo ujet 100km v horach(besky­dy, alpy).

              0 0
    • logoman  

      Nejel sem ani na jednom, ale muzu ti doporucit specialized pitch. Tady si muzes stahnout test kde byl i reign 2 a pitch to vyhral. http://www.ulozto.cz/…0-summer-pdf

      0 0
      • joska  

        myslim ze pitch je kolo s geometrii a chovanim vic ENDURO-BIKEPARK. na pitchi sem sedel a moc mi nevyhovoval a navic nemam nejak znacku specialized rad.

        nekdo kdo dokaze porovant styl chovani a uzitnost kola(„praseni“ vs. delsi prejezdy v horach) PITCH vs. REIGN?

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.