radici paka SLX M7100 spolu s brzdou Deore M6000

19 nepřečtených
  • beorgi

    Zdravim,

    momentalne cekam na kolo, ktere by melo byt osazene radici pakou SLX M7100 (ispec ev) a objednal jsem brzdu Deore M6000(ispec 2). Mam 2 dotazy:

    1. Rad bych vedel nazor, zda nebude nejaky problem je upevnit vedle sebe na riditka, kdyz se lisi typ uchyceni.
    2. Pokud bych se rozhodnul stornovat objednavku a koupit radsi M6100(ispec ev), budu potrebovat nejaky adapter nebo cokoliv navic, abych mohl radici paku spolu s brzdou umistit na jeden uchyt?

    Diky predem za odpovedi ;)

    0 0
    • novas752  

      Předpokládám že na kole je nějaká levnější brzda = řadící páčka bude mít samostatnou objímku. S m6000 to napasovat bezproblému půjde. Ale jsou to docela žvejky ty páky, osobně bych mnohem radši m6100.

      0 0
    • pumpy  

      Jestli dobře chápu, tak chceš měnit deore za slx?

      0 0
    • esmo  

      Pohledem člověk který teď Shimano věci objednával, Ispec EV není kompatibilní se starším Ispec 2, budeš je tedy muset mít vedle sebe.

      Pokud se rozhodneš koupit oboje Ispec EV, tak žádná další redukce není potřeba a můžeš to dát na jednu objímku.

      0 0
      • novas752  

        Jenže on má řadící páčku na objímku. Takže je to z tohohle pohledu jedno. Snad jen že s m6000 pákou bude mít obě objímky daleko od sebe, sm6100 bude objímka řazení hned vedle objímky brzdy.

        0 0
        • boo-beek  

          Já to tedy chápu tak, že řazení je na ispec ev, takže pro m6000 by potřeboval i měnit řazení…

          0 0
        • beorgi  

          Pro jistotu pridavam obrazky riditek objednaneho kola =D

          0 0
    • vpa007  

      Máš štěstí, že jdu kolem :D

      Podobně jsem řešil… mám řazení XT, ke kterýmu mi chyběla právě propojka ISpec 2 a dneska mi došly právě brzdy SLX M7100. A to řazení do toho vpoho nasadíš, prostě vyndáš tu propojku a nasadíš jen přes tu čtveratou matku. Nemá to chybu. Viz fotky, který jsem dělal dopoledne. Takže být tebou, tak koupím ty brzdy na Ispec EV, pokud to jde. ;-)

      0 0
      • novas752  

        Jenže on má řazení s objímkou. Viz foto výše.

        0 0
      • beorgi  

        Sakris na chvilku jsem tomu radostne uveril =D Kazdopadne diky za snahu pomoct, cenim ;)

        0 0
        • vpa007  

          Sory kámo, ale snad to aspoň vyjasnilo situaci, jak to má v týhle verzi vypadat, já to netušil do dnešního rána… ať se daří! ;-)

          0 0
    • beorgi  

      Diky vsem za pomoc pri rozhodovani, nakonec zustanu u zvejkacek(M6000) co jsem objednal, jelikoz bych to podle reakci bez adapteru stejne nehodil na jednu objimku, takze bych si ani brzdami M6100 zas tolik nepomohl. Spousty zabavnych kilometru preji…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.