• kolda

    zdar, nechcete si nekdo projet pristi tyden trasu Silesie (kratkou). me se to nejvic hodi ve stredu 14.5, casove se prizpusobim – ale kolem 19h musim byt zpet v OL. pokud by chtel jet nekdo z olomouce,tak muzu vzit.

     
    0 0
    • tom xtr  

      Ve stredu uz ladim formu v posteli.

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Projetí určitě plánuju, buď tenhle víkend nebo až příští týden. Ještě uvidím kdy. Ale se mnou to je tak, že se v ten den rozhodnu a jedu.

      Jo, ale když to budu projíždět, tak bych to už jel závodním tempem ať si trochu na tu trasu zvkynu, sice ji nám nazpaměť, ale víš jak … :D

      0 0
      • kolda  

        kdyz tak to poladime pristi tyden. ty pojedes na pohodu a ja zavodnim tempem :)

        0 0
    • Fak  

      cau, mozna bych jel, i ten odvoz z Olomouce by se mi hodil :) Mas jeste misto?

      0 0
      • Fak  

        jo a asi si pujdete projet dlouhou, co? ja bych mozna radsi kratkou

        0 0
        • Lance  

          neco mi rika, ze budou projizdet kratkou,ale nevim co

          0 0
          • vitan  

            to jsem byl jááá…tvůj anděl dobra a přístav naděje…:-)

            0 0
          • kolda  

            pojed taky mistre :)

            0 0
            • Lance  

              ce ce a vis, ze bych i mohl? ale zalezi v kolik, protoze jsem v praci, ale zrejme bych vam nestihal, nemam najeto a letos to radejc ani nejedu, jeste by mohl jet i pristav nadeje

              0 0
              • kolda  

                no, ja bych mohl kdykoliv behem dne. ale zkusim se domluvit se svou velitelkou, ze by mi dala propustku na vecer, takze bych mohl prijet odpoledne. ty bys mohl v kolik nejdriv?

                0 0
                • Lance  

                  15:45–16:00 – neni to pro tebe pozde?do 3 jsem v praci totiz

                  0 0
      • kolda  

        jo, kdyz tak se mi ozvi na mail.

        0 0
    • kolda  

      tak pojedu zitra kolem obeda. pozdeji nemuzu.

      0 0
    • Zerocool  

      zítra to chceme taky projet, z kylešovic budeme varážet na trať kolem pěti

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Takže, budu asi kolem 16. hodiny v Kylešovicích. Spíš před než po. Chtěl bych projet celou Silesii bez zastávek rychlým tempem. Kdo chce, může se přidat … :)

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Takže Silesie objeta. Nejel jsem žádné extra tempo – 2:44 čas s tím, že jsem musel asi 5 minut vysvětlovat nějakému borcovi v autě, který hledal sjezd přes Melčský potok (to je ten brod :) ) a kousek jsem se musel vracet, protože jsem ztratil podsedlovku s duší. Na cestě mezi Kajlovcem a Včelím hradem jsem potkal Koldu (zdravím :) ) a kousek jsme jeli spolu. Pak se naše cesty rozdělily. :P Sjezd do Kajlovce je totálně zaprasený klackama a šutrama z těžby, takže na pytel. Stejné výjezd na Včelí hrad, sice ne tak hodně, ale je to hnus. Všechny ostatní sjezdy jsou parádně vyčištěné, z Jelenice, do Melčského údolí. Dokonce je i opravena Rybářská stezka (lesní trail před první občerstvovačkou). Už tam není ta záludná kaluž, kde jsem pokaždé utopil přední kolo až po náboj, přičemž jsem zastavil na půl metru a poté letěl přes řídítka.
      Na Kalvárce bude asi změna trasy. Po úvodní části se vždycky pokračovalo dál po vyježděné cestě (vyježděné koleje v trávě). Teď se tam asi vůbec nepojede, ale bude se pokračovat pořád rovně po louce. Je tam čerstvě vysekaný pruh trávy přesně pro závod. Já jsem si ho teda objel, ale podle Koldových slov stará cesta byla lepší. :D

      P.S. Pro ty, co mi neveřily, Kalvárku jsem dneska zkusil na prostřední a vůbec to není tak těžké, jak se zdá. Řekl bych, že se dá je i na těžší. :))

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Takže, právě se kolem prohnala bouřka jak svině. :D Už je to sice pryč, ale pořád lije jak blázen. Snad to během zítřka uschne… jinak bude blátíčko …mhmmh :D

      0 0
      • vitan  

        nestraš…byl to jen takový deštíček zahradníček…!

        0 0
        • muppet  

          A chčije a chčije,takže blátíčko bude,to by muselo svítit slunko i v noci aby to vyschlo,já už přezul gumy.

          0 0
          • kolda  

            nestras, bylo hrozny sucho, to se vsakne. ja nechavam RR :)

            0 0
            • Zerocool  

              taky si myslím, necháváme NR

              0 0
            • Biker jak Pes  

              JJ, taky tak doufám. Silesie v bahně může být každopádně zajímavá. Po asfaltu se snad nejede ani 1 km pokud nepočítám průjezd městem až do Raduně… :)

              0 0
              • Zerocool  

                to jo, hlavně ta úvodní louka a Kalvárie:)

                0 0
                • Biker jak Pes  

                  louka ani ne, tam je tráva, na Kalvárce sice taky, ale ta je tak prudká, že to bude po trávě klouzat a po hlíně ujíždět :D

                  0 0
                  • tom xtr  

                    Dneska ráno bylo na Hradci ještě sucho jak na sahaře. Přes noc skoro nepršelo a včera vůbec. Dneska sice zaprší, ale nebude to tak divoký. Prášit se evidentně nebude, to je ale jenom dobře.

                    0 0
                    • Biker jak Pes  

                      Čerstvé info od jednoho z pořadatelů. V lese je prý totálně sucho. Takže není co řešit. Jediné kritické místa budou na loukách, kde to bude trochu klouzat, ale těch není zase tolik … ;)

                      0 0
    • Biker jak Pes  

      Tak co, borci, jak jste dopadli ? Já jsem zajel celkem slušně. 30. místo celkově a 10. v kategorii 18–29 let (Ak). Čas 2:39… Ambice jsem měl na první dvacítku, ale hodně jsem ztrácel ve sjezdech. Sice to byla domácí trať, ale 3 roky jsem po ní vůbec nejel. Počasí vyšlo parádně a organizace byla opravdu super. Fakt není co vytknout… :)

      0 0
      • arcco  

        Je mi jednou tolik co tobě a s časem 3:04… jsem taky spokojený, s tím co mám najeto…

        Trať super, žádné ucpané sjezdy, počasí…,trochu pažák, ale určitě lepší, než kdyby chcalo.

        0 0
        • sokrates  

          no sice se s vámi nemůžu rovnat, ale vzhledem k tomu, že dělám na bakalářské práci a nebylo moc času na trénink…314/660­..spokojen sám se sebou..a to je asi to nejdůležitější…:))

          aspoň se mám kam zlepšovat…:))

          0 0
      • raceman  

        já 2:35   21. celkově a 6. v juniorech… ale jěště je co dohánět.. :)

        a ty mi nezapoměň poslat ten profil..

        0 0
      • muppet  

        Já na krátké 242(3:24),ale s tím co jsem měl najeto(200) jsem s umístěním spokojený i když jsem se většinu trati trápil(letos hlavně bez defektů).Hlavní je že jsme to ve zdraví přežili :-)

        0 0
        • tomaschek  

          Tak tos mě musel předjet (černé kolo, celomodrý dres, červená přilba), jel jsem cca 220. flek, pak dostal po 2. občerstvovačce křeče a ten poslední úsek po sjezdu z Kalvárie až po poslední kopeček před sjezdem do cíle jsem jel na kašpárka průměrem 7 km/hod. Věděl, jsem, že když slezu z kola, vystřelí mi nohy a končím  :-) Předjelo mě tam odhadem 70 lidí, ale nakonec slušných 2:32 a 285. místo…

          Jinak organizace parádní, závodníci slušní a ohleduplní (aspoň ti, se kterými jsem se potkal na trati) a sjezdy jako vymetené. Jel jsem trať neděli před závodem, takže jsem měl co porovnávat. Fakt si mákli, smekám!

          0 0
          • tomaschek  

            … samozřejmě 3:32… :-)

            0 0
            • Kebo  

              ja jel 200(kdosi tam rval 199)protrpel sem na kaspara kalvarku a pak me zradila fujina,takze sem s toho mel 12km:-(doted me to s*re

              0 0
      • kolda  

        ja 62., 23. v kategorii Bk. cas 2:50. spokojenost,lepsi uz to nebude..

         prvni pulku jsem se trapil,braly me zada,ale pak jsem se rozjel a druhou pulku docela frcel:)

        jinak velke uznani poradatelum,jak vycistili trasu. smekam. Cembisti by se meli jit podivat, jak se chystaji desitky kilometru, ne 100 metru :)

        0 0
        • sokrates  

          jojo trať byla krásně čistá…museli si hoši(a děvčata) pěkně máknout…vůbec organizace závodu byla na jedničku…

          a fanoušci taky…dokázali pěkně nakopnout..:)

          0 0
        • vitan  

          …rozdíl je v tom, že nás tam umí s motorovkou víc lidí…v čembě to prej umí jen Habib..:-)

          0 0
    • Biker jak Pes  

      Nějaké fotečky máme tady … :)

      Silesia – fotky

      0 0
    • Zerocool  

      spokojenost, naše rodinné trio: 2:20 junior, 2:36 žena a 2:50 moje maličkost, takže dvě zlata a 22.místo…

      0 0
      • kolda  

        to musis mit velkou radost, ze to davas do 2 prispevku… :)

        nestal jsi nahodou ve fronte na pivo (v normalni hospode) a nebral 2 pivka a kofolu. stal jsem za typkem, co rikal neco 2 zlatech, tak abych si te pripadne zaradil.

        0 0
      • Biker jak Pes  

        Ty jo… paráda. Gratuluji… jsem si říkal, co to bylo za ženu, co mě zařízla :D

        0 0
        • Zerocool  

          ale říkala, že byla unavená z dlouhého Malevilu z minulého týdne:)…

          0 0
          • Biker jak Pes  

            Tak to jo, já jsem se musel šetřit. Den potom mě ještě čekalo 90 km silnice … :D

            0 0
            • vitan  

              …pánovi to bylo málo..??:-)

              0 0
              • raceman  

                ale zapomněl dodat, že to nakonec o kolo zkrátili, takže jen 75km  a 1600m převýšení ;-) ale zato v suprovem pocasi.

                0 0
                • Biker jak Pes  

                  To jsem nemohl vědět. :D Potom co jsi odpadnul, tak jsme při průjezdu cílem do posledního kola prosili rozhodčí ať nám to na těch 5 okruhů přece jenom protáhnou. Už nám to bylo všem úplně jedno jestli pojedem 4 nebo 5 … :D

                  0 0
                  • raceman  

                    njn, ne ze by mě to nebavilo ba naopak :), ale ujel mi balik a s bolavymi zady a little krizi se mi samotnemu jet nechtelo…  ale jinak super… v tombole sem vyhrál ionťák, našel na zemi kilo a ta pizza z toho posezení byla boží… :)

                    0 0
                    • Biker jak Pes  

                      Tak proto, tě to začalo bavit. :D To já se po závodě hned sbalil a valil domů. Byla mi kosa jak blázen :D

                      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.