Extreme bike brdy 2007 - projeti trati

16 nepřečtených
  • Smepet

    Ahoj,
    planujete nekdo projeti trati ExBB ? Pokud ano zajimalo by mne kdy, rad bych se pridal.

    Diky za info

    0 0
    • weekend warrior  

      No to bych vážně rád, trasa je fakt pěkná, ale na tehle záhul v jednom kuse fakt nemám a ještě dlouho mít nebudu.

      0 0
      • weekend warrior  

        No vlastně jestli vůbec někdy:-(. Nejvíc co jsem kdy ujel za den bylo 84km.

        0 0
        • coffield  

          Hehe. Jel jsem ted Krakatit a i kdyz normalne jezdim dost pres 100km, dal mi hodne zabrat a uz to vubec nebylo „pohodove zavodeni“. Takze to neni o delce, ale spise o intenzite najetych km.

          0 0
    • Bulda  

      25.8. :))

      0 0
      • Smepet  

        To jsem presne cekal ze to nekdo napise :-)

        Ja uz jsem to jel loni ale na Brdech se zase tak moc nevyznam. Pokud se nikdo neozve, tak to zkusim projet sam podle mapy. Nevi nekdo jestli tam treba jeste neni znaceni od lonska ?

        0 0
        • Mike TB  

          Chlape, v techto dnech opravujeme znaceni na trati TB. Vzadu kolem Plesivce je znaceni z lonska. Obecne je cela trasa znacena zlutymi sipkami na stromech. Pristi tyden budeme doznacovat/opra­vovat dalsi useky.

          0 0
    • vt  

      Sem vcera koukal, ze ta nejlepsi trialova cast okolo 50km (sjezd do Cenkova) je zcela znicena :-( misto krasneho singletracku a nekolika brodiku je tam vybuldozerovana 3–4m siroka cesta a vybetonovane mosty :-( Takova skoda, byla to jedna nejkrasnejsich cest v Brdech :-(

      0 0
      • McBlacky  

        no jo rozrejpali to tam hned z jara. :( škoda, o dost to zlehčuje a zrychluje trasu…

        0 0
      • gargamel  

        To je ten úsek v těch bažinách?

        0 0
        • vt  

          jo :-)

          0 0
          • gargamel  

            Tak to je škoda. Ten byl hodně dobrej:-(

            0 0
          • MARIN  

            tak na ten kousek trati nikdy nezapomenu

            0 0
            • vt  

              Je to v pici. Chapu, ze civilizace postupuje, les se hospodarsky vyuziva … ale jak muze nekdo znicit takovy krasny udoli nechapu.

              0 0
    • Mike TB  

      Priznejte se, kdo byl dnes na trati :) Ve stoupani pred Cernolicemi je hodne cerstvych stop.

      0 0
    • lukynek  

      Jel jsem asi před 14ti dny ten usek ze Stožce na Jelení palouky což je asi 50km a myslím i ta nejnáročnější část a bohatě mi to stačilo.Kdybych si to měl projet celé a poznat jak je to těžký a nekonečný tak bych asi ten závod nejel.A značky hodně zustaly od lonska.Jen kolem Kuchynky a Plešivce jsou nějaké značky už snad na každém stromu tak je to horší.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.