problém s řazením ultegra 600

15 nepřečtených
  • holmes

    Ahoj, potřebuji poradit. Mám na silničním kole ( mám ho v profilu ) řazení na rámu Shimano 105 7sp, k tomu přehazovačku Ultegra 600 Tricolor a kazetu 11–28 7sp. Od počátku to tak nějak nekorektně řadí a nemohu to trefit. Nemůže to být tím, že ta přehazovačka obsáhne kazetu jen do 25 zubů ? Kolo mi výsledně z nakoupených komponentů dávali dohromady tenkrát v servisu.

    Díky za odpovědí, zdraví homes

    0 0
    • holmes  

      Tak jsem se před chvílí na Velobase.com :

      https://velobase.com/…mponent.aspx?…

      dočetl, že max. velikost největšího pastorku je 28 zubů, tak v tom to asi není. Nejspíš to dám seřídit někomu, kdo to umí !

      0 0
    • Jason Voorhees  

      To Bianchi? Vyfoť malá/malá vs velká/velká, jestli není dlouhej řetěz třeba…

      0 0
    • holmes  

      řetěz už jsem zkoušel, je ok, spíš to bude tím, co píše UHU, řazení se chová přesně tak, jak popisuje, díky.

      Je mi to ale líto shodit dolů, ta řada 600 tricolor byla a je nádherná, Pokusím se sehnat díly tak, aby pasovaly k sobě, je už to problém, otlučené nechci za nové nebo skoronové jsou hodně málo.

      0 0
    • holmes  

      Tak jsem se byl podívat na tu hazku a je to řada 6400, tzn. že by měla být s tím řazením ok, nebo ne?

      0 0
    • holmes  

      našel jsem fakturu za páčky řazení, sice tam není přímo číslo typu ale prodejce (bikemarast) je deklaruje jako 7 sp.

      0 0
      • mech1  

        Podívej se na páčky, jestli si dobře pamatuji, bylo na nich číslo na kolik rychlostí jsou, nebo je procvakej a počítej. Nezapomeň, že krajní poloha se počítá.

        0 0
        • kubad  

          přehazovačce je to celkem fuk, v tomto případě

          zaleží na kazetě na kolik je rychlostí

          0 0
          • mech1  

            Jasně, jestli má 7 kazetu a 8 páčky tak to moc dohromady nepůjde.

            0 0
    • holmes  

      na kazetě je napsáno hg 64 a je sedmistupňová, řazení je značené z boku jako 7s a je pravé aretované. také si myslím, že přehazovačce by to mohlo být jedno, ale jistý si nejsem.

      0 0
      • mech1  

        To by mělo bez problémů chodit. Není ohnutý úchyt přehazovačky? Co bowden?

        0 0
    • holmes  

      oprava, úklep, kazeta hg 41

      0 0
    • Vilém  

      Od zacatku? To jako mysleno poslednich 30 roku?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.