Přehazovačka 105, RD-R7000, 11s + kazeta 11-36

15 nepřečtených
  • Máca

    Čau, zkoušel to někdo? GS má určitě pobrat 34. S 50×34 by to snad mohlo jít. S 52×39 asi těžko.

    Díky

    0 0
    • Singlespeed  

      S 52/39 to půjde naopak lépe než s 50/34, neboť je menší rozdíl mezi převodníky a tím i menší nároky na rozsah napínání přehazovačky.

      0 0
    • gersa  

      Mladej má na kole tuhle hazku s dlouhým raminkem a s kazetou Sunrace to chodí

      Žena mám Ultegrovou hazku s krátkým raminkem a ta chodí s kazetou 11–34, když jsme byli loni ve Francii, tak jsem ji tam dal zmíněnou kazetu Sunrace a taky to chodilo

      0 0
    • ghostik  

      Bude záležet i na rámu. Na Tribanu 520, který má celkem dlouhou patku mi R7000 GS chodi slusne i s SLX 11–40z :)

      0 0
      • Máca  

        Tak to je hustý, řeším, co to probere – musím něco koupit, doma mám akorát novou 11–42 na bika. To máš 1×11? Já potřebuju 2×11. Starý kliky 52×39, s 32 to bylo v horách dost na krev.

        0 0
        • Vilém  

          Tak proc tam nedas neco co takovy rozsah zvlada, kdyz budes kupovat?

          0 0
        • ghostik  

          Mám 2×11. Ve předu 50/34 vzadu 11–40. Ale takovýhle extrém to podle mě zvládá jen díky tvaru a délce patky rámu.

          0 0
          • Tomcat  

            Delka patky ovlivňuje maximální použitelnou velikost pastorku. Nikoliv rozsah , ten je ovlivněn tím co zvládne vodítko napnout.

            0 0
    • Máca  

      Chci to pořešit kazetou – nejlevnější. V nouzi ještě kliky. Nechci kupovat celý grx 8…

      0 0
      • Vilém  

        Mozna jsem spatne pochopil tvuj post, ale myslel jsem proc nekoupit treba GRX saltr s kterym by to chodilo, nez se pomoci B sroubu, pripadne nejakych prodlouzeni patky, snazit zvysit rozsah a rozdrbat si tim razeni na mensich pastorcich.

        0 0
        • Máca  

          Grx asi jo, v režimu 1×11 určitě, ale chci zachovat 2×11 a to píšou, že 11–34, takže to samý jako ta má 105( sice bez brzdy ale nemusím ji kupovat). Kdyby to chodilo s XT nebo SLX přehazovačkama, je po starostech, ale… . Spíš možná ty grx kliky ..

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.