• xOndrax

    Ví někdo jak je to s vydrží baterie u Polaru V650? Někde udávají 10hodin ale slyšel jsem, že po aktualizaci vydrží i 17 hodin. Má s tím někdo zkušenosti?

    0 0
    • Biermann  

      No já byl včera na švihu lehce přes 3,5 hodiny a baterka spadla někam ne 83%, takže těch 17 hodin je podle mě v pohodě reálných. Mě to vycházelo možná až ke 20 hodinám.

      0 0
    • xOndrax  

      Super, dík za info ;)

      0 0
      • Doktorzet  

        Vydrží hodně, nabíjím 1× týdně. Po cca 12ti hodinach provozu a ještě mám vždy kolem 20–30% baterie.

        0 0
        • Kukinos  

          ta kapacita, co píšeš, je i s využitím mapy, gps…? Děkuji moc za info. Po těch aktualizacích uvažuji právě o koupi V650.

          0 0
        • Kukinos  

          d

          0 0
        • Pajasob  

          Jel jsem na kole z koleje z Prahy až k Náchodu (průměr asi 18 km/h a co hodinu, to čtvrthodinová pauza), měl jsem to 160 km a na plné nabití to stačilo ještě celkem v pohodě, ale přišel jsem na to, že čistý jízdy se vším všudy to dá zaručeně 10 hodin. Když se dá PAUZA, tak to tolik nežere a dohromady to vydrží víc. Ale mně osobně to vydrží na plné nabití lehce přes 10 hodin (vychází celkem přesně 10% na hodinu). Kupováno V650 nové 1.5.2018 a aktualizováno na nejnovější firmware. Ale třeba nedvno jsem vyjížděl s 27% a za hodinu to kleslo o 4%. Je to někdy podivný, ale moc bych nevěřil, že to vydrží hodně přes 10 hodin.

          0 0
        • Doktorzet  

          12 hodin dávám v klidu, mám teda jas displeje stažený na minimum a zvuky taky vyplé. Když používáš mapu je to +/- stejný. Když navigovani po trase tak to žere víc, ale přesně nevím protože to jsem využil asi 2×. A segmenty jsem vyzkoušel jednou, takže to taky nevím. Kdyby si chtěl bazarový tak zrovna prodávám se vším všudy.

          0 0
          • Pajasob  

            Tak to já zas mám jas na maximu, přijde mi, že to je pomalu minimální použitelná hodnota na slunci :-/. Ale já jsem taky zvyklý na starý dobrý monochromatický displej CS500+, který byl perfektně čitelný za všech okolností. GPS mám vždy zapnutou a jestli to nějak ovlivňuje navigace či segmenty, to bych neřekl.

            0 0
            • Biermann  

              To bude ono, já už nepamatuju, kdy jsem musel nabíjet :) ale řadím se k těm co jezdí se staženým jasem. Vidím vše dobře i bez podsvícení

              0 0
              • Pajasob  

                Tak to bych možná mohl taky zkusit a třeba si zvyknu :-)

                0 0
              • Pajasob  

                Tak musím uznat, že s jasem na 0% spotřeba klesne často až na 5 %/h.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.