Polar S720i a komunikace IrDa - problém

16 nepřečtených
  • davevi

    Ahoj, mám Polar S720i a na počítači nemám na pevno infra port jak bývá na notebooku. Koupil jsem tedy infra s USB a zkoušel to zprovoznit jak na Win 98 tak i XP. A nic :-( Vše je nainstalováno, ikonka sledování bliká. No prostě nechce to vyvtořit spojení s Polarem a následně umožnit stáhnout data. Nesetkal se s tím někdo nebo neví co s tím, popřípadě jak to rozchodit ? Díky moc.

    0 0
    • petebike  

      ja mel problem akorat u externiho portu ktery nebyl primo k polaru, jinak s NB to slo v pohode, co je to za USB ? 720i je na tohle hodne choulostiva :-( – nechadi s kazdym USB portem

      0 0
    • MARIN  

      A delas to spojeni spravnym postupem? Nejdriv spustit v PC PolarPrecision… pak spustit pres ikonu spojeni s prijimacem TF a pak teprve spustit prenos na hodinkach a prilozit k IrDa. Navic to tve IrDa ma myslim celkem omezeny smer na prijem spojeni. Kdyz jsem Polar koupil taky jsem poridil neoriginal IrDa a nechtelo to behat jen proto, ze jsem nedodrzel ten postup

      0 0
      • davevi  

        Jo postup dělám dobře.

        0 0
        • tomek  

          Já měl stejný problém a nakonec byly vadná základní deska v PCčku

          0 0
          • mars  

            tiez som mal rovnaky problem a chyba bola v irda kluci (vyrobca irda mal problem v komunikacii s polarom dokonca spomenuty na stranke produktu)

            0 0
    • jecnak  

      720i jsou divny. Kup infrak primo od Polaru a budes mit klid. Jinak me fungovalo i tohle www.alza.cz/…t-d48136.htm ale se 725kou

      0 0
    • bam  

      Kamarad ho ma a taky uz jsem mu to nekolikrat rozchazel (USB to IrDA od polaru). Stalo se mu nekolikrat ze to prestalo chodit. Uz si to moc nepamatuju, ale poprvy to bylo myslim slabsi baterkou. Jinak zkus vyhazet ovladace a dat to tam znova presne podle navodu pro win98 nebo to strcit do jiny diry. Maj na webu utilitu na odstraneni. Kazdopadne mel predtim starsi pocitac a bylo to znacne nespolehlivy (obecne USB), s jinym to beha.

      0 0
    • Bohus  

      Mám tiež Polar 720i a skúšal som 3 rôzne IrDA porty, ale všetky sa vo Windowse objavili pod menom „SigmaTel USB-IrDA Dongle“. Ani jeden sa mi nepodarilo rozchodiť s Polarom. Má to písané aj výrobca na stránke, že tieto IrDA porty majú problémy pri komunikácii s Polarom (www.sigmatel.com/…QS_1_0_2.pdf). Pravdepodobne takýto infra port spomínal aj Mars.

      0 0
      • Bohus  

        Tak nakoniec som kúpil „IC USB IrDA adaptér“ (viď. obrázok) a s mojou S720i funguje bez problémov. Vo Windowse sa hlási pod menom „SigmaTel USB 2.0 IrDA Bridge“. Je na USB 1.1 aj 2.0 a je kompatibilný s IrDA 1.0 aj 1.1.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.