• civetta

    Poněkolikátý…

    30 dní na kole = maximálně eliminovat riziko problému…

    Bezduše, spešl epic…

    Díky!

    0 0
    • tsunami  

      Sice jsem ti nějak hlasoval, ale to jsem nechtěl a asi to nejde vzít zpátky.

      Vozíš duše nebo jedeš bez?

      0 0
    • baltazarek  

      Nějakou jinou kombinaci nechceš?

      0 0
    • scota  

      Peggy Marvanový vozí X-king + raceking

      0 0
      • civetta  

        uznavam ze Peggy je silnej argument ;-) ale conti nemam vyzkouseny, nevyznam se v nich a vim ze je na ne dost protichudnych nazoru…

        0 0
      • Martinson  

        +1 jel jsem s tím Tuscany trail, conti mají slušnou výdrž, na bezduše nutná verze protection.

        0 0
    • Raf  

      Podobnou kombinaci beru na traily – Rychleby apod. Ale kvůli těm několika kilometrům v bordelu na Mílích… Mně to přijde předimenzované a radši pojedu opatrně (a budu v cíli o den dříve).

      0 0
      • JachymP  

        +1

        Ardent je overkill, váha v rozměru 2,4 je 890g. Ikon s EXO na bezduši vydrží na předku 3000 km v pohodě, boky jsou solidní. Mám Ardent rád a jezdím ho, ale jet na tom někam extra daleko bych nechtěl. Navíc v bahně se zanáší, pokud jde o vedení na předku tak bych radši dal Forecaster, ale Ikon je taky v pohodě (v bahně Ardent nemá zas tak velkou výhodu proti Ikonu, možná tak na mokrejch kořenech).

        0 0
        • scota  

          Mountain King II ProTection je dobrý univerzál který se nezanaší vhodný spíše na předek, vzadu hůře brzdí

          X-king alias At ride alis Crossking je podle mne super univerzál. Samozřejmě ve verzi Protection a black chilli

          0 0
          • JachymP  

            Crossking Protection Blackchilli na zadku se mi moc nelíbil, vydržel sice 2500 km, ale od 1500 km ztratil dost trakci a začal prochcávat (dokud mlíko nevyschlo úplně, pak dal ještě pár set km bez defektu na sucho). Je fakt že byl po obvodě dost posekanej, i figury ale boky celkem pěkný. Byla to teda verze 2,2.

            0 0
            • baltazarek  

              Mohu se zeptat na zkušenost mezi Cross King ProTection a Cross King ShieldWall System. Protection verze má BlackChili a je o dost dražší než ShieldWall System.

              0 0
              • JachymP  

                Srovnání nemám, ale pláště dělají obrovský rozdíl v celkovém projevu kola, to je podle mě místo, kde se absolutně nevyplatí šetřit. Navíc když na bezduších vydrží 2× déle než dřív s dušema. Já bych bral jedině Protection. Ale jak říkám, i když ho tady dost lidí chválí, mě Continental moc nepřesvědčil, mám radši Maxxis.

                0 0
                • baltazarek  

                  Aktuálně vozím maxxis forecaster a recon race 29×2.35 a jsem spokojen. Klidně bych je vzal i na míle. Akorát kde je sehnat. Připadá mi že pláště nejsou poradně k dostání. Z toho důvodu zvažuji continental cross king protection a continental Mountain king protection.

                  0 0
                • 01carbon  

                  to opravdu nekde nekdo psal ze bezdus plast vydrzi 2× tolik co s dusi?

                  0 0
        • civetta  

          OK, klidne vezmu dva ikony – hlasovani vypada jasne.

          Maxxisy jsem nikdy nemel, proto se ujistuju, ale uz minule na 1000 mil jste mi je doporucovali a kamaradka to na nich taky dala.

          Ad vaha ardentu – ty spesly GC jsou prej jeste o fous tezsi, i kdyz vyrobce tvrdi neco jinyho…

          0 0
          • jonti  

            proc nevezmes plaste co bezne vozis? ikony jsou fajn, ale spis do sucha.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.