Pedály Shimano 105 SPD-SL PD-5700

10 nepřečtených
  • novas32

    Vas nazor na tyhle silnicni pedaly?

    jsem rekreacni cyklista, na silnici 2–3 tis.km/rok

    koupit nebo ne?

    0 0
    • Rorejs74  

      Ja jsem si na silnicku poridil SPD-A520, prvotne hlavne kvuli tomu abych rovnou nemusel kupovat i tretry a celkem necekane naprosta spokojenost ( teda krome te jednostrannosti … nejsem z bajka zvyklej hledat tu spravnou stranu )

      Namotal jsem za ty necely dva mesice asi 1500 kilaku a zatim super, proti bajkovym to tu botu drzi podstatne pevneji v podelnym smeru, takze premyslim ze je tam i necham … teda pokud bych nechtel poridit nejaky profi tretry, ktery se na SPD nedelaji.

      0 0
    • felix.org  

      Základní silniční pedály, bez problému fungující a za rozumnou cenu. Nevím, co víc bys chtěl slyšet :-)

      Co za pedály máš teď?

      0 0
      • novas32  

        nejaky stary ultegry, nevim presne typ, maji „plne“ telo, jednostranne, ale jsou pomerne „kratke“ a blbe se mi otaceji tretrou, kdyz do nich potrebuju zacvaknout. tyhle mi prijdou trochu delsi. nebo tam dat SPD stejny co mam na biku, s tema nemam nejmensi problem, ale zase to na silnici nevypada tak dobre:)

        0 0
    • Mark-H14  

      Poradíte mi pedály na silničku pro manželku, která má na MTB SPD Shimano PD-M 540. Předpokládám, že asi nejsou žádné silniční, které by byly kompatibilní s kufry zmíněných pedálů, nebo se pletu?

      Zatím bych nechtěl kupovat další tretry, mám tedy koupit zase MTB pedály Shimano na silničku? Jiné řešení asi nebude, nebo ano? Využívá systém SPD (shimano kufry) i jiní výrobci než shimano?

      Ještě mě napadly tyto MTB:

      http://www.kupkolo.cz/…pd-m530_z93/

      Díky moc.

      0 0
    • Mark-H14  

      Děkuji Vám mockrát. Ty PD A600 vypadají dobře, snad neude problém s MTB tretrou. M.

      0 0
      • v.leos  

        Problém to není, sám je vlastním.

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce