• Myska

    Ahoj,

    Máte pls někdo skušenosti s těmito pedály?

    http://www.kupkolo.cz/…t780_z90839/

    O tom, že to bude platforma+zámek jsem rozhodnutej, předchozí nevydržely ani 1/2 roku. Na dojezd do práce a občasný vejlety.

    díky

    0 0
    • cagalam  

      Prosím tě, co je to ten: „vejlet“

      0 0
    • tonik666  

      Pedály XT vydrží. Spíš si ještě rozmysli tu platformu a SPD, jestli není lepší si koupit PD-M540+plastové platformy (odyssey twisted 9/16), cenově je to stejné.

      0 0
      • Vilém  

        Ty plastovy naklapavaci jsou tak maximalne na dojeti do obchodu. Co myslis tim oddysey to nevim, google vyplivl normalni platformy.

        Osobne bych taky do teto kombinace nesel, ale snad vi co dela.

        Jinak k pedalu. Je tam standartni XT pedal, rozdeleny na polovic. Shimano pedaly jsou vyhlasene svou bezzudrzbovosti a dlouhovekosti, takze v tomto smeru bych z toho nemel zadny obavy.

        0 0
        • tonik666  

          Myslel jsem aby si koupil dvoje pedály. Jedny PD-M540 (700Kč) a druhé Odyssey Twisted PC s 9/16 závitem za 400Kč (dělají se i s 1/2 závtem na BMX)nebo jiné platformy, a aby měnil dle potřeby, stejně se časem uchýlí k jedněm nebo druhým.

          0 0
          • Rubi  

            tak to je rada nad zlato, porad menit pedaly… :D

            0 0
            • tonik666  

              Ale bude mít místo jednech pedálů na hovno dvoje dobrý, a na jedny z nich si časem zvykne a druhé může prodat.

              0 0
            • Hrabex1  

              zas takova blbost to neni. Ty obojetny pedaly kupujou vetsinou lidi, ktery s SPD nemaji zkusenosti a trochu se toho boji. Pak poznaji vyhody a jezdi porad s SPD botama

              0 0
          • Myska  

            Dvoje pedály jsou pro mě nesmysl, nebudu je měnit 3–4× do tejdne, podle toho kam jedu.

            0 0
      • Myska  

        Platformu tam potřebuju, právě když jedu třeba na oběd, tak se nepřezouvám, na cestu do práce mám SPD, ale v městským provozu jezdit na těch malejch SPD není nic moc, žádná jistota. Proto platformy. Stejně tak když jedu do sousední dědiny s vozíčkem a rodinkou, tak nemá smysl taha tretry… Na pořádný vyžití mám jiný kolo :)

        0 0
        • Martin  

          pokud máš na pořádné ježdění jiné kolo, vykvákni se na kombinované pedály, kup si platformové pedály s piny a je po krámu…

          kombinované pedály jsou zlo.

          0 0
          • tonik666  

            Asi tak. Na pojíždění si kup platformy, nebo se nauč jezdut v obyč. botach na spd pedalech.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.