• Smazaný účet

    Potřebuji radu při výběru kola. Vybral jsem si značku Orbea Oiz 2018 a rozhoduji se mezi modelem M20 (118tis) a M30(954tis). Neřeším rozdíl ve vybavení Sram Eagel, ale v pružení a zapletených kolech. Stačí pro sportovní jízdu model M30?(nejsem závodník)

    M20 https://www.orbea.com/…iz-29-m20-18

    M30 https://www.orbea.com/…m30-eagle-18

    0 0
    • Smazaný účet  

      Oprava M30 95tis.

      0 0
    • raskin  

      Jak řeší reklamace prasklého rámu? Myslím, že nic moc a rámy praskají jak souchotiny :-) Za kilo se fakt ještě podívej po jiných značkách

      0 0
    • Gustaf 81  

      Tak jsem zvědavej, co vybereš. Taky vybírám v podobný cenovce, viz tohle vlákno https://www.bike-forum.cz/forum/jaky-full a narazil jsem teď právě i na Orbea OIZ M30 a docela mě taky zaujala. Tak nevím. Podle ankety je většina pro Treka…

      0 0
      • Smazaný účet  

        Dnes jsem objednal orbea oiz m10 2019

        0 0
        • sis  

          Pekny stroj, at slouzi. Taky jsem po Orbee pokukoval. Kde jsi kupoval, jestli to neni tajne. Klidne do sz

          0 0
        • palo7  

          pěkná výdrž, více než půl roku vybírat :-) Orbea je krásná a nakonec je to ještě lépe než M20 nebo 30

          0 0
        • Gustaf 81  

          Super, ať slouží… Já už se dva měsíce raduji s m30 na eaglu

          0 0
          • Smazaný účet  

            A jak kolo hodnotis? mel jsem moznost m30 projet a sedela mi skvele

            0 0
            • Gustaf 81  

              Super bajk… Ještě jsem tam změnil kokpit a sedlovku a dostal se na příjemnou váhu na xl velikost. Vše funguje jak má. Prekonavam na tom své rychlostní limity v terénu i ve sjezdu oproti HT. Tak zatím jen pozitiva ;)

              0 0
              • Smazaný účet  

                Taky budu mit velikost xl jen jeste neznam termin dodani. Ale pri testech m30 byla skvela. Taky prechazim z ht.

                0 0
                • Gustaf 81  

                  Já už měl před HT dva fully, ale v hlíně. No, taky jsem zvažoval jestli počkat na '19 modely, ale nakonec jsem nevydržel. Hlavně být celou dobu bez bajku by bylo peklo. Navíc ta m30 je stejně stejná, takže pohoda…

                  0 0
            • oldaka  

              ono to nebude uplne stejne, protoze verze OMR je novy ram na 2019 s novou, moderni geo. ale dle me to rozhodne horsi nebude nez 2018 :) a 2018 je za me sakra dobra!

              0 0
    • Laro22  

      Orbea oiz. skvely bike!

      Ale!

      zial sa mi stalo ze mi poslali neuplny bike, chybali mi podlozky v zadnej stavbe, cesky zastupca znacky nasluboval hory doly nakoniec nic z neho, veci poslal uplne inde ako slubil a pre istotu mi uz mesiac neodpisuju…

      Predajca na Slovensku zobral ram na vymenu v pondelok a este stale ziadne info v akom je to stave, pri tom je to praca na 30minut…zial nemohol som si to spravirt sam v ramci reklamacie, chapem ze maju aj inu pracu ale ja som dal 2600e za bike ktory nemozem pouzivat…

      moj nazor je taky ze tyto ludia asi nie su bikery , lebo inak by sa vedeli vzit do mojje koze a trosku by to urychlili…nechcem hanit nikoho ale takto to proste je…

      0 0
    • CanyoSK  

      A este k tomu pocasie ako vino :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Orbeu Oiz 2019 jsem zrušil termín dodání 4/2019, koupil jsem scott spark rc 900 pro.

      0 0
      • TheJD  

        Kdy jsi objednavku puvodne zakladal? Dik

        0 0
        • Smazaný účet  

          Asi dva mesice zpet.

          0 0
          • Gustaf 81  

            Njn, blbá doba na nákup… Z jara je to lepší… I z hlediska prodeje starého bajku

            0 0
            • TheJD  

              Zalezi, jestli chces kolo uz ted, nebo az pristi sezonu. Nove modely jsou (coz toto je), jsou na tom s dostupnosti na podzim casto velmi spatne, takze pokud clovek jen trosku zaspi, tak uz ma termin az na zacatek dalsi sezony.

              0 0
              • Gustaf 81  

                No chtít ho můžeš, ale stejně ho dostaneš az z jara :D :D :D

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Nechtel jsem cekat tak dlouho. Prodal jsem stare kolo a naskytla se moznost koupit scotta, ktery byl moji druhou volbou. Verim ze orbeu jednou budu vlastnit ale ted to proste nevyslo.

                  0 0
                  • Gustaf 81  

                    Jasný, já taky koukal i mj po Scottovi, ale naštěstí jsem dostal jeden z posledních kousků Orbei… :D a zatím spokojenost veliká…

                    0 0
      • JK_Cookie  

        A jaká je spokojenost se Scottem?? Používáš často zamykání, nebo se tolik nehoupe??

        0 0
        • Smazaný účet  

          Ahoj, scott ma skvelouu geometrii a prechod na nej nebyl zadny problem, vymenil jsem jen brzdy sram level tl za shimano xt m8000. S houpanim problem nemam, lockout pouzivam; nejvic jezdim ve stredni poloze, v terenu otevreno uplne, uplne uzamceni temer nepouzivam.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.