Odpružená vidlice(Aliexpress) 2023

24 nepřečtených
  • KKKarelll

    Zajímá mě jestli tady někdo vlastní vydlici z Aliexpressu. (Zkušenosti s současnými nabídkami produktů Ali.)

    0 2
    • Vilém  

      Neco mi rika, ze bude dost tvrda.

      7 0
    • KKKarelll  

      Něco, nebo osobní zkušenost.

      0 0
      • mirorek2  

        Něco, nebo osobní zkušenost mi říká, že to bude jako ostatní produkty na ali. Napiczu, ale hodně ušetřím :-D

        0 1
      • pepek  

        Mistr Onuce byl prý velmi spokojen. Trochu bych byl nervózní z toho, že číňan na tom má pěkně různobarevný tvrdý(?) elox :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Žádnou vidlici z Ali nemám. Ta, co byla na kole a v servisu ji poškrábali, tak tu jsem na Ali vůbec nesehnal. Nyní mám RS Gold 35.

          0 0
      • Tomcat  

        Hele a kolik spících účtů si tady založil?

        0 0
    • Smazaný účet  

      Moje oči.

      2 0
    • KKKarelll  

      Zajímá mě, jestli to někdo zakoupil aktuálně. A jak to fungovalo.

      Co konkrétně znamená pojem tvrdý!!! elox!!!(povrchová úprava, asi nějaká zajímavá nová technologie???)

      0 2
      • Smazaný účet  

        Na Ali se dá koupit spousta kvalitního zboží. Vidlici tam ale myslím nikdo s aspoň fragmentama mozku kupovat nebude.

        1 0
    • TommyP3  

      Kolega má na dílně něco jako FOXku, barva kluzáků pseudo Kashima spíš oranžová nebo měděná, celkem lehká i to pěkně chodí, ale koupil to na takový projekt na prodej co nevyšel, takže se s ní moc nejezdilo a nic moc se k ní říct nedá. Bohužel je to 26".

      0 0
    • Baroninakolech  

      Za mě bez problémů. Vozil jsem na silničce karbonovou cca 10 tisíc km, pak šla do světa spolecně s rámem.

      Na bajku jsem vozil několik let pevnou karbonovou BXT 29", rovněž úplně v pohodě.

      Dcera vozí už asi čtyři roky na bajku 27,5' vzduchovou Pasak P34 na RU s rovným krkem. Váha cca 1750 g a s běžnou údržbou chodí pěkně. Když jsem ji měl při servisu rozdělanou, vypadá uvnitř jako kopie Suntour Raidon.

      0 0
      • KKKarelll  

        Neviděl jsem skutečnost, ale většina vidlic na Ali. mě přijde jako kopie SR suntour.

        A raidon mi s pečlivou údržbou vydržel 11let(přidal jsem mazací kroužky a chodila vždy bez problémů).

        Bez urážky někteří tady píší jak villice z Aliexpressu stojí za pr…, přitom ji nevyzkoušely.

        Díky za zkušenost s vidlici z Ali.

        0 2
        • gersa  

          Moc žen, co by vyzkoušely vidlice z Ali, tady na fóru nebude…

          Gwaihir je zrovna ten, co má negativní zkušenosti… jestli mě paměť neklame

          2 0
          • Gwaihir  

            Přesně tak. Vidlice dost o ničem. Ani na dětských 60kg nešla nastavit a propadala se ve zdvihu na nulu. Trochu to šlo asi postelovat, ale za ty nervy to nestojí. Chvilku dobrý a pak třeba po 10 km úplně bez tlaku.

            0 0
        • Turocek  

          Jezdím půl roku himalo drift 32, funguje pěkně, zatím žádný problém. Jezdím i ostřejší traily. Na YouTube lze nalézt podrobnou údržbu. Bolany jak bylo psáno nebrat i podle zkušeností uživatelů ze světa.

          Velmi nízká cena většinou značí velmi nízkou kvalitu.

          0 0
    • Gwaihir  

      Bolany nebrat.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.