• Dohny69

  Zdarec cyklisti, nemá někdo nevyužitý kód na O2 TV na jedno zařízení a byl by ho ochotný zaslat za studentskou pečeť či jiný ekvivalent poslatelný poštou? Děkuji za ochotu a zdravím.

  0 0
  • Cyklofanatic  

   Ahoj, mám pocit ze už to takhle nefunguje a kód je vazany na IP adresu. Dřív když jsem něco chtěl vidět, tak jsem použil svagruv kód, ale to šlo použit na libovolných 5 zařízeních. Ale jak je to teď nevím jistě.

   0 0
   • Dohny69  

    Ahoj, díky za reakci. Moc tomu nerozumím, ale něco o pěti zařízeních jsem taky slyšel. Myslel jsem, že bych byl právě to jedno libovolné zařízení. Předpokládal jsem, že se na chytré televizi přihlásím právě tím kódem a budu v podstatě sledovat televizi přes internet. Ale opravdu nevím, jestli je to technicky možné a takto to funguje. Uvidím. Třeba se někdo ozve a potvrdí, že to takto opravdu nejde a je třeba si pořídit TV přímo u kyslíků. Ještě jednou díky za odpověď.

    0 0
  • André Vebr  

   Máme O2 tv několik let, vše funguje bez problémů. Nevím ale jestli tam probíhá nějaký kód, využívám jejich setopbox a pokud chci zároveň sledovat třeba na PC, tak se normálně přes jejich stránky přihlásím ke svému účtu, nebo přimo přes jejich aplikaci (mobil, tablet). Když sleduju (smart)tv přes připojení k internetu, tak taky nic nezadávám.

   0 0
   • Dohny69  

    Když využíváte jejich set top box, tak se na smart tv asi přihlašovat nemusíte a na dalších zařízeních se přihlašujete opravdu ke svému účtu. Vyzkoušel jsem to na tv (set top box nemám) a chce to po mně ID do O2. Takže tudy cesta nepovede, protože bych se musel hlásit na dotyčnou osobu do jeho O2 účtu, což je dosti nepředstavitelné. Děkuji za odpověď, pomohlo mi to trochu pochopit fungování O2 TV. Mějte se fajn.

    0 0
    • Krov  

     Jo je to tak. Nejsou žádné kódy na další zařízení, existuje jen jeden účet a na něj se může hlásit jedno či více zařízení, záleží na tarifu. Je to v režimu, kdo dřív přijde, ten se přihlásí, další už mají smůlu. Ve staré řadě tarifů byl možný 1 plnohodnotný stb a 4 další zařízení (PC, mobil…, případně fi TV připojená sice přes stb, ale v portu pro PC). Teď O2 migruje lidi na novou řadu tarifů, kde se už nerozlišuje mezi stb a jiným zařízením a hlavně v základu je možné jen jedno připojení, případně po zaplaceni multiTV (asi 100Kč měsíčně navíc) pak 3 připojení současně.

     0 0
     • Dohny69  

      Díky moc za perfektní vysvětlení. Tak zkusím jednat s kyslíkem. Zdravím a ještě jednou díky.

      0 0
     • André Vebr  

      Jj, multi, tv+asi 4další zařízení k jednomu účtu (100,–/měs)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.