• snas89

Předchozí vlákno už je dlouhý, zakládám na další rok.

Jak to vidíte na 2022 s novinkami a jejich dostupností?

Jak se dále budou hýbat ceny?

Na co se vyloženě těšíte?

A hoši vole, držte se tématu:)

0 0
    • Phantasma  

Na co se těším?

Až bude zase něco málo konečně skladem :-D

1 0
    • grafik  

Líbí se vám barvičky Trek procaliber 2022?

https://www.trekbikes.com/…iber/c/B312/

0 0
      • tomxxx  

Nelíbí, ale třeba nazivo to nebude tak nudné.

1 0
      • Radek Broz  

Strašný.

1 0
        • grafik  

Už druhým rokem čekám na barvu, která mne osloví. Ačkoliv bych ho fakt už chtěl, vidím to spis na tu rámovou sadu v bílé, nebo ještě počkat další rok …?

: /

0 0
          • McBlacky  

Project one ;)

0 0
          • tomxxx  

Bílá, k tomu modrá sidka nebo oranžová foxa, to taky není špatný. Bílá má zas výhodu, že se dobře opravuje, nic na tom není vidět a nevybledne.

0 0
            • grafik  

Tuhle? A nebude to cirkus? (Bílá, černá, červená, modrá.)

https://www.koloshop.cz/…ss-Blue.html

0 0
            • McBlacky  

To nechces, mel jsem dve bila kola a to nejde umyt do cista. Nejlepsi je cernej lesk. Jakykoli mat je zlo a cim svetlejsi barva tim horsi. Nastesti uz neresime eloxy, to bylo taky peklo mit nalesteny.

0 0
              • p@X  

Měl jsem bílý lesk i mat a nebyl problém.

0 0
              • tomxxx  

Mat je hroznej. To bez diskuze.

0 0
                • grafik  

Mám mat a kolo stále jako nové : ) Snažím se ho lehce očistit každý den a 1×/ týdně pořádně.

Opruz je čistit hliníkové ráfky mat Dt swiss. Ty jsou stokrát horší jak ten karbon rám.

0 0
                  • tomxxx  

Tak když čistíš kolo každý den…to nedělá snad nikoho.

0 0
                  • Radek Broz  

Mám půl mat a půl lesk a pod tím blátem nevidím rozdíl, tak co řešíte:)

0 0
            • novas752  

Bílý kolo je za trest.

Nevybledne, zežloutne. Je na to,m vidět každej škrábanec ve ketyrm se drží bordel a zažraná nesmyvatelná špína.

2 0
      • Michall85  

Barva je úplně jedno když kola stejně nebudou

0 0
    • YZ  

Na nový Giant Anthem.

0 0
    • p@X  

Nechci žádné novinky, ten zrychlující se koloběh výměny kol a komponentů mi nedělá dobře na psychice a na účtě. Prodejci tvrdili, jak vývoj zpomalí sars, mně to teda tak nepřipadá, ceny rostou. Mám čím dál dražší stroje a čím dál větší pupek. BF mě ničí, přesto sem nedokážu přestat lézt.

Pardon.

4 0
      • snas89  

Drahy?:)

Ale nepovidej.

Takovy sworks speed if light je s cenou uplne v pohode:)))

https://www.specialized.com/…ion/p/199652?…

0 1
        • p@X  

Vypadá skoro jako TR. Malý rozdíl vidím jen: dlouhý čep u tlumáku vs. „rozvětvený“ konec tlumiče napevno :)

A taky u náby čep nemá.

0 0
      • TK75  

Radost se ti třeba vrátí až si koupíš elektrokolo co jezdí samo :-D

0 0
        • p@X  

Radost mi vrací slunko a stálá hladinka 2 piva na hod. :)

0 0
      • tomxxx  

Furt je to stejné – jednou za 4 roky nový model a sady. Člověk to nesmí tak řešit, ty věci se zas tak neměněj.

0 0
        • McBlacky  

Nekdy se za 4 roky stane dost, jako ted u xc.

Ted cekam celky rozvoj nizkozdvihovych agresivnich kol v kategorii DC a Trail.

Nejvetsi rozvoj je samozrejme v elektro, to je kategorie ovladajici vic a vic trhu a tady co dva roky jsou fakt pokroky.

Hodne se slape i do gravelu ted.

Skoro by se dalo rict, ze kategorie co prodelaly za poslednich 5 let nejvetsi rozvoj (enduro, trail) se ted trochu zastavuji.

Jeste nas ceka komplet elektrika vcetne ovladani tlumicu a vidli+senzory na otresy, integrace kokpitu a vedeni kabelů brzd atd.

0 0
          • grafik  

A všechny ty hejblátka narvat do rámu – zvedne to cenu práce. Takže dalších cca 14t nahoru za uklizený kokpit.

0 0
            • jeniiiik  

Na eurobike ten nesmysl už měla drtivá většina XC. Bude to strašný voser. A horní víčko hlávka, respektive kužel ložiska s dírou je debilita. Už se mi to na kole s 1 1,5hlavou rozpadlo. Blbci to udelali z plastu.

0 0
            • iron.hide  

A jak si to akoze sam doma budem servisovat a vymienat? :D ach jo..

0 0
          • tomxxx  

Tak zrovna elektriky a podobný chujoviny jsou takový gimmicky. Rozhodně to není pokrok jako byla 29 s dobrou geo, nebo spolehlivý teleskopy (to považuji za podobný skok jako přejít na 29)

S tou geo je to takový sporadický, pro tebe to posun je, ale pro takový ty obyčejný turisty je to možná na škodu. Si pamatuju, jak Scott udělal úhel hlavy 68 nebo kolik a každej z toho byl posranej, že to bude vratký, epic 67,5 a všichni si z toho cákaj.

2 0
          • doubleingram  

Zapomněl jsi na nehorázné tempo zdravžování, při kterém si za chvíli dobrý kolo už jen tak nekoupíš.

1 0
            • McBlacky  

Vyspele ekonomiky ted vykazuji extremni tempo rustu mezd, a samozrejme realne inflace. Spotrebni kos pro inflaci pro potreby CNB je lehce mimo klasicky kos domacnosti. Coz je dany tim, ze CNB uplne nepotrebuje, aby tempo rustu inflace bylo vysoky.

Tzn to zdrazeni je tazeny toliky faktory, ze neni mozny to aktualne zastavit.

0 0
              • doubleingram  

Vyspělé ekonomiky možná, ale česká teda fakt ne. U nás mi přijde že se akorát zdražuje, platy víceméně nepřidávají, protože covid a a inflace reálná tak 10%

0 1
                • JakeF  

Komu posledni roky nerostla vyrazne mzda, tak hlavni problem najde v zrcadle.

0 0
                  • doubleingram  

Tys nám tady chyběl, už jsem se bál že nebudeš posílat ty svoje moudra

1 0
                    • JakeF  

Nefnukej.

0 0
                      • mr.nikdo  

Mi prijdou fnukalci Ti, co chteji velke mezirocni rusty vyplaty :).

Nebo mas kompro na sefa, ze zvysuje? :D

0 0
                    • jeniiiik  

Ale je to tak. Jen pohodlí lidí nutí mít furt stejně. Stačí si říct a nebo se posunout někam jinam. Mám třeba za poslední tři roky +25–30% k výplatě. Z každé strany slyším jaký je boj najít lidi.

2 0
                  • snas89  

Zkus tohle říct do očí třeba nějakým hasičům:))

0 0
                    • krabica  

To je právě ono, když se člověk drží v zajetých kolejích, tak si extra nepolepší… Navíc, co znám hasiče, tak většina má, díky šichtám, 2. práci a mají se dost slušně…

0 0
                      • tomxxx  

Mít se dost slušně znamená co? Mít dvě práce a nemít volno? Oukej.

0 0
                        • krabica  

Mají 10 šichet měsíčně, pak si bouchnou bokem 10 šichet na bokovce a pořád zbývá 10 dnů volna, to je celkem v klidu… Kámoš třeba v poho splácí hypošku na 2 byty, má dvě obyč auta, jezdí na dovču do zahraničí, 2 děcka, přítelkyni na mateřské…

0 0
                          • dolomiti  

A kdy hasí? :-O :-)

0 0
                            • Dr.Watson  

Jen když to hoří :-)

0 0
                            • jonti  

Nevim, jestli nemaji ty sichty u hasicu 24 hodinove. To jich potom tech 10 mesicne uplne staci. A kdyz se hodne hasi, na nejakou fusku uz asi nezbyva moc sil.

0 0
                              • krabica  

Mají 24h směny a právě zas tak moc často nezasahujou, v noci se většinou normálně vyspí… Většina hasičů, co znám, má 2. práci právě proto, že jim to nedělá žádný problém…

0 0
                                • kucka7  

Ano, máme 24 hodinové směny. Ale zrovna ja jsem na malé stanici a momentálně co směna to 2–4 výjezdy včetně za posledních 14 dni 3 noční ( což je mezi 23–6h). Pak už na vedlejšák nezbývá moc sil ani chuť.

2 0
                                  • krabica  

Asi máš smůlu, nebo mě známí hasiči přebytek energie… :-) Co si jen tak vzpomenu, tak je mezi nima hrobník, autoservisák, truhlář, arborista, další dělá práce ve výškách, jiný vyvíjí/vyrábí splitové vázání.

0 0
                          • LiborV  

Není lepší tohle všechno mít s jednou práci a bez hypo? Protože tohle co popisuješ je slušná rychta. To je doma v postatě jen 10 dni (cca jak víkendy) a jinak maká. Takže nic moc rodinný živit a koníčky.

1 0
                            • McBlacky  

tak až doplatí ty dva byty bude mít příjem z pronájmu a hodí si pohodu. lepší chvíli máknout a pak zbytek života ok, než se klepat kdy přestaneš makat a pak umřeš hlady :)

0 0
                            • krabica  

Mně to přijde v poho, 2. práci dělá podle chuti, takže třeba 4–6 hod… Dost lidí, co znám, jezdí na různé montáže a to je hnus… Hasič jde ze směny většinou pěkně odpočatý…

0 0
                      • snas89  

Aha..:)

No já měl od jiných zase spíš jiný informace, že např. během covid-lockdownu tady docela byli finančně biti.

Ale nevím, hasič nejsem:)

Spíš jsem chtěl narazit na to, že v čechách jsou naštěstí i srdcaři, kteří berou svý povolání jako poslání i přes blbou výplatu a jedná se zrovna o prospěšné profese. Ať už je řeč o zdravotnictví, sociálních službách, vzdělávání atd…

A ano, dost lidí so může za svou blbou situaci samo. Ale nebral bych to plošně v tom smyslu, že máš malou výplatu, tak si blbej a můžeš si za to sám.

0 0
                    • embi  

Ty lidi nekdo nutil aby sli dobrovolne pracovat do eraru?

0 0
              • snas89  

Jenze ten rust mezd se tyka jenom nekterych profesi.

Hele realita v cr je, ze vetsina domacnosti neni schopna usetrit vic, nez 1 000 Kc mesicne.

Pro ne rozbita pracka dost casto predstavuje nutnost nebankovni pujcky.

Zivot v cesku je proste drahy a jeste se to zhorsuje.

1 0
                • plzakj  

Vetsina?

0 0
                • jeniiiik  

Jo, ale jestli to taky není tím, že mají na splátky ajfouna , v obýváku oltář s 64" úhlopříčkou a oslavit Vánoce znamená je taky rok potom splácet, protože v televizi na to ukázali reklamu. Jo, pak je život drahý…

0 0
    • JakeF  

Nebyl tu na foru nekdo, kdo pracuje u CZ Cannondalu?

Jak to je s MGO barvou u Scalpela? Mel jsem nejdriv info ze nebude, pak ze bude a ted na ofiko strankach zase neni…

0 0
      • gemini  

nooski dělá u dovozce…

0 0
      • DaD  

Cannondale nechceš ani zadarmo, fakt nechceš…

0 0
        • Radek Broz  

Já bych si zrovna toho Scalpela jako druhý kolo k enduru taky celkem koupil.

0 0
        • JakeF  

Plne ti duveruju, ze mi to s klukama udrzite provozuschopny :))

0 0
          • tomxxx  

Chudák Dad

0 0
          • DaD  

To bude drahý:)

0 0
          • novas752  

Jekyl 22?

0 0
            • JakeF  

Scalpel, chci se zas trochu potrapit i horekopcom :)

0 0
              • novas752  

Hustý! Ale ten nový se zatim jeví celkem dobře.

0 0
              • McBlacky  

Kup si epica jako zbytek teamu a nezadelavej si na problemy.

0 0
                • tomxxx  

A Brain furt drží? Mně se ta předchozí generace nesere jako jiným, ale stejně už do epica příště asi nepůjdu.

0 0
                  • novas752  

Brainy 2021 jsou spolehlivé, absolutně bez problému. 2018–20 tomu docela pokazily reputaci, starší byly taky bez problému

0 0
                    • tomxxx  

Tak to rád slyším.

Docela mě mrzí, že ze Santa cruze Blur odstranili virtuál. Kdyby mu uklidili bowdeny (vedení bylo dost hnusný), položili hlavu na 68, a šel by sehnat rám za nějaký ty 3tisice USD, hned bych do něho šel.

0 0
                      • snas89  

Intense sniper:)

Viz muj profil.

0 0
                        • tomxxx  

A má možnost vedení bowdenu locku tlumiče? Sniper vidím jako jednu možnost. Snad ho při aktualizaci nedojebou jak ten Blur.

0 0
                          • snas89  

Novýho Snipera bych viděl na trhu tak za 2 roky. Bylo to jedno z prvních downcountry kol na trhu.

Tipl bych spíš decentní úpravy, např. dát pryč pressfit a dát tam závity.

Vedení kabelu na lockout jen venkem. Nevím, co a jak jezdíš a jestli ten lock oravdu potrebuješ (vzhledem k tomu, že jezdíš epica, kterýho taky úplně nezavřeš?). Ale tohle je podle mě tak efektivní platforma, že to prostě zamykat není potřeba.

Jinak ještě mě napadá bmc fourstroke (ale ten nechceš), moondraker f podium a zkusil bych ještě možná počkat na novýho anthema. U těchto navíc budeš mít ten lockout.

0 0
                            • tomxxx  

Epic nemá tvrdý lock, ale zase nehoupe jako otevřený tlumič.

0 0
                              • snas89  

Vždyť píšu, že Sniper je hodně efektivní.

Musíš to umět trochu poladit: ale já jezdím jen na otevřeným tlumiči a v sedě se to na rovině ani nehne. Spousta lidí si v ten moment myslí, že jedu na zavřeným.

Hele, nevím jak to popsat: ale zamykáš to tahem řetězu (šlapáním) a při tom je to pořád aktivní a žehlí to nerovnosti.

A mě jedinej moment, kde se to trochu houpe jsou krátký stojky, kdy jdu ze sedla do pedálů. Nemám ale pocit šlapání do bahna a ztrácení energie. Vlastně takhle mi houpal ve stojkách i epic.

Nenapadá mě, jak jinak ten pocit popsat. Chce to prostě vyzkoušet, zažít a udělat si obrázek sám.

Nechci tě přesvědčovat, jen pro mě není důvod tohle zamykat a jsem rád, že tam nemám kabely navíc.

0 0
                                • doubleingram  

Hele ze sedla se to houpe hodne, alespomn me :)

0 0
                                  • snas89  

Jasne. To i me. Ale ten epic se v tomhle pripade houpal pode mnou uplne stejne.

Teda v momente, kdy braina nemas utazenyho uplne a nechces jezdit prositej jak deka:)

0 0
                                • tomxxx  

Dá se vůbec intense koupit v Evropě?

0 0
                                  • goofy  

Jo

0 0
                                  • Dejv0  

Jestli ten rám chceš trochu tužší a obětuješ pár gramů, doporučuju Sniper T s vyztuženou zadní stavbou. Jako pár úpravama XC verzi zlepšili, ale stejně. Bez váhání bych dneska volil T.

1 0
                                    • poki.z  

hele neraďte mu, ať to tu za chvíli nemá každej jak „S“

:)

0 0
                                    • tomxxx  

Na mejch, ani né 60 kg, to asi není potřeba. Ale T verze se mi líbí víc.

0 0
                                  • Pepe72  

maxxkurzor v ostravě ?

0 0
                                    • jeniiiik  

Intense má přímý prodej. Maxcursor to umí objednat taky, ale vzhledem k tomu jaký voser měla kolegyně s řešením reklamace přes ně bych se na ně vysral. Z intensu to šlo jak po másle.

0 0
                                      • Pepe72  

ok, dobré vědět

0 0
                                      • Dejv0  

Jj Intense reklamace jedna báseň.

0 0
                                        • snas89  

Jsi castym zakaznikem reklamaci rikas jo?:))

0 0
                                          • Dejv0  

Jo podle mě jsem tam už na nástěnce :)) ale teď už dlouho dobrý! (musim zaklepat)

0 0
                                      • Radek Broz  

Tady to řešil kluk přímo s Intensem – nafotil praskliny, řekli mu, ať rám zničí a nafotí zničený a poslali novej.

0 0
                                      • wilda81  

Samotný rám je asi lepší brát napřímo no. Po změně eu distributora už maxcursor prý levněji rámy neumí. Snad jen pokud chceš skládat tak má smysl brát přes ně spolu s díly. Tak se dostaneš na lepší cenu než za komplet kolo přímo od Intense.

0 0
                      • jonti  

Ale proc by to delali? Polozenejsi kolo uz maji Tallboye, ktery je na vsechno krome zavodeni a lehke turistiky lepsi.

0 0
                        • tomxxx  

Tak jestli ti přijde 65,5° hlava jako „položenější“. Mně prostě přijde, že v záplavě flex pivotů by to nějaký XC kolo s virtuálem klidně sneslo.

0 0
                          • JakeF  

Co jezdim nejakej patek na vyssim zdvihu, tak mi prijde, ze na 100mm XC zdvihu je uplne jedno, jestli tam mas virtual, jednocep nebo ctyrcep… Stejne to ma jen potlumit to nejhorsi.

0 0
                            • jonti  

Zasadni rozdil je v tom, ze na virtualu muzes i na nezamcenem jet docela dobre a na FSR nebo zeropivotu to houpe prilis i v sedle.

0 0
                              • tomxxx  

Právě to je hlavní důvod, proč bych to chtěl zkusit. Jenže mám obavu, že v tomhle ohledu je Brain na spešlu nejspolehlivější.

0 0
                                • novas752  

Brain je vždycky kompromis. Vybereš si jednu z 5 poloh, kde na jedné straně je „otevřeno, trochu houpe“ a na druhé straně je „skoro zavřeno, skoro nehoupe ale zase až tak nežehlí“

0 0
                                  • McBlacky  

Vzadu uz to dost vychytali a krome toho nejvic utazenyho to bere vyborne. Ve vidli je porad co zlepsit, kdyz to nema rozbit ruce tak to pri jizde ve stoje houpe. Jen na hladkym asfaltu kdyz se tlaci do riditek to zamkne, ale jak za ne zatahnes zas se to rozhoupe.

0 0
                      • peter3531  

Alebo ešte nový Ghost Lector FS, bol som ho vyskúšať a ide veľmi dobre a k tomu integrovaná teleskopka.

0 0
                        • McBlacky  

To nechces. Az se to vysere tak co. Na xc vydrzi teleskop vyrazne min nez na enduru/trailu

0 0
                          • peter3531  

Je to eightpins, mala by byť vpohode servisovateľná a na svoju na blatové maratóny davam flexi blatníček z kúska starej duše 

0 0
                            • komajz  

blbost, 8pins je jeden z nejspolehli­vějších teleskopů na trhu

0 0
                              • jeniiiik  

OEM verze je jiná než ta na přímý prodej. :)

0 0
                                • MlokCZ  

Může být jiná i stejná. Buď lepší dražší verze NGS2 nebo levnější H01. H01 se pak samostatně neprodává. Na kolech se osazují obě, u některých značek dle modelu (na vyšších modelech bývá NGS2, na nižší H01).

I H01 je výborná. V každém případě rám připravený na Eightpins sedlovku bych považoval za velké plus. Takhle by měla vypadat kostrukce teleskopů. Použití klasiky (se sedlovou objímkou) je řešení pro teleskop vlastně dost nevhodné a je to jen přežitek z pevných sedlovek.

Jaký model je u toho Ghostu těžko říct. Popis Eightpins mechanical je opravdu nic neříkající. Jestli tím mechanical myslí mechanickou aretaci v průběhu celého zdvihu, tak by to byla dražší NGS2.

0 0
                                  • jeniiiik  

Jo, mechanical je ta dražší, hydraulic ta levnější těžká.

Úplně odvareny nejsem ani z té dražší, měl jsem jich v ruce několik vydrenych a podle eightpinu je to normální. Že prý se vydre každá sedlovka.

0 0
                                    • MlokCZ  

Tohle se těžko porovnává dle toho co s tím kdo a jak dlouho jezdi, jak se o to staral. A pro opravdu relevantní srovnání bychom museli mít od mnoha typů sedlovek přesné informace od stovek (nebo více) jezdců.

Dlouhodobou spolehlivost tedy nemohu sám nijak hodnotit (z jednoho funkčního kusu, který používám se nedá dělat závěr žádný).

Co jsem kde pročítal všechny možné zahraniční zdroje informací, tak pár problémů bylo u NGS1, což vše NGS2 verze vyřešila. A u té jsem žádné hromadné problémy na fórech nikde neviděl, což ale nutně nic nedokazuje.

NGS2 je tedy dost drahá, to se musí nechat. H01 je cenově pohoda (kdyby se muselo v ní měnit i něco zásadnějšího, tak to nestojí nijak přehnaně moc. Ale jak píšeš, tak je o něco těžší.

Celá řada konstrukčních výhod je ale jasných a to se mi právě moc líbí:

• žádná sedlová objímka držící sedlovku, tedy žádné potencionální problém zajíždění vs přetaženo (s vlivem na funkci)
                                      • opravdu velký zdvih
                                      • naopak když má někdo krátké nohy, tak žádná starost s tím, že se mu nevejde do rámu (možnost nastavení dorazové polohy pro šlapání v libovolném zdvihu)
                                      • s tím související i výborně řešené nastavení výšky sedla
                                      0 0
                                      • jeniiiik  

Jo jako funkčně je to super, integrace v rámu se mi taky líbí. Mít na to připravený rám, tak si ji klidně dám. Jen bych vyřešil jinou páčku, ta jejich mi úplně nesedí.

0 0
                                • komajz  

v čem je jiná?

0 0
                                  • jeniiiik  

Úplně jiný systém, těžká, vevnitř laciná patrona, páčka pro nastavení zdvihu na ně úplně vhodně zvoleném místě a při špatné manipulaci náchylná na protočení vnitřního mechanizmu…

0 0
                                    • LM  

Co si máme představit pod pojmem „při špatné manipulaci“? o_O

0 0
                                      • MirosPikos  

Když není ta manipulace dobrá :)

1 0
                                      • jeniiiik  

Když moc zaberes za páčku a netrefíš se mezi hřeben, který zajišťuje výšku sedla.

0 0
                                        • MlokCZ  

Aha, ty jsi myslel páčku u sedla, tak s tou ale manipuluješ jen na začátku a stačí ji tam nervat násilím.

0 0
                                          • jeniiiik  

Což i přes vysvětlování lidem je celkem problém, běžný uživatel/spot­řebitel, a že se jich teď vyrojilo v době cyklistickocovidové tisíce,tak neví ani hovno a nedokážou tyhle věci vůbec pochopit.

0 0
                                    • MlokCZ  

Na ovládací páčku mám přesně opačný názor. Ta je umistěná perfektně.

Levná patrona tam je, ale funguje ok. Dlouhodobá spolehlivost se uvidí, aspoň případná výměna patrony bude levná, ale je jasné, že nespolehlivost by nepotěšila.

NGS2 má právě proto proti protočení ochranu.

0 0
                                      • jeniiiik  

Několik jsem jich měl kdy zákazník při šlapání, když o ni zavadí tlustými stehny nebo kraťasy, tak se pootočí a sedlovka zajede… Při delším požívání je pak to pootočení jednodušší a jde to velmi lehce.

0 0
                              • o.unca  

Teď to nemyslím ofenzivně, ale můžeš prosím k tomuto uvést nějaké jiné zdroje než marketing výrobce? Řešil jsem jestli si udělat radost na LV, ale nic relevantního se mi nepodařilo najít… Díky.

0 0
                                • jeniiiik  

Jakou potřebuješ délku? Jeden 8pin se mi válí doma nový, ten mechanical, tedy ten pro přímý prodej, mám z kola vel M. Když tak SZ

0 0
                                  • kubad  

na MK14 pasuje jen první generace 8pins -NGS1

je tam jinak díra dole

0 0
                                    • jeniiiik  

Mám NSG-2. Škoda.

0 0
                                      • o.unca  

Dík za nabídku. Jak David dobře ví mám MK14 a navíc rok spokojenost s 210 OneUp…-)

0 0
                                        • komajz  

ngs1 se da upgradovat na ngs2 sam tmam takoveho bastla a zadny problem,ovladaci packa je v pohode, musis akorat spravne nastavit predpeti lanka

0 0
          • McBlacky  

Zeptej se Peti na jeji CD ;)

0 0
            • JK_Cookie  

Takze nemam menit F-podium za Scalpela??:-) Obcas by se hodily 2 kosiky u delsich trati.. Jako videl jsem pred cca mesicem prdlou zadni stavbu z Trilogy,ale prej to by nevydrzelo nic takovou ranu…

0 0
        • mathosh  

Nedá sa mi nespýtať, čo je tak zlé na cannondale?

0 0
          • DaD  

To by bylo opravdu na dlouho.

0 0
          • novas752  

Žádné jiné kola nevržou a nelupou tolik jako Cannondale. A sem tam praskají.

0 0
            • mathosh  

Ja mám čas. Prasknutý C som veru zatial nevidel, v mojom okolí ich na pomerne vysokej úrovni a v serioznom zaťažení jazdí hodne. Od systemsixu po habity. Zvýšené vrzganie alebo akékoľvek iné zvuky som rovnako nespozoroval ani pri jednom. Možno slabá vzorka :)

0 1
              • novas752  

Osobně jsem měnil asi tak 10 rámů prasklých Scalpelů MY±2018 a 3 letošní prasklá SSixa.

0 0
    • jeepak  

Zdravím, asi patřím do jiné kategorie ale zítra jdu vyzvednout nového trek Domane+LT-červenočerná kombinace pro mne nejhezčí. pro rejpaly ale uvádím, že mám ještě i „normální kolo“ Trek EX8 zakoupen v r.2017 na kterém se snažím drtit i kopce a když to nedávám tak i „tlačím“.

Cyklistice zdár.. nazdar

0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.