• ondromed

    Shanim nove MTB kolo pro 100 kg chlapa. Vylety na velkou pohodu, tak 20 km. Polnacky, lesnacky, asfalt. Cenove kolem 10 000 Kc.

    0 0
    • Smazaný účet  

      Ještě 10× to založ!

      0 0
    • Krejca  

      Bazar podruhé :-)

      0 0
      • ondromed  

        bazar nikdy !

        0 0
        • Krejca  

          Tak je přesně vidět že nevíš o čem mluvíš,každej člověk co měl s kolama a jejich servisem aspon trochu co do činění ví jak to myslím.

          0 0
    • Evilcleaner  

      Predni nebo zadni?:) trololololo

      0 0
    • Bokec  

      Ty si fakt blud…

      0 0
    • lukyn280  

      Na polnacky, lesnacky, asfalt by ti podle mě stačil cross.

      0 0
      • scalar  

        U crossu ani u MTB mu v této cenové relaci nebude fungovat vidlice. Ideální řešení by asi bylo MTB s pevnou.

        0 0
        • Smazaný účet  

          S tím bych souhlasil, kolo s pevnou vidlí bude asi top za tu cenu.

          0 0
          • VladexAndroid  

            pokud si kolo sám sestaví tak se vejde do 10t. a bude tam i vzduch. vidlice.

            0 0
            • ememem1  

              a tak schvalne sem hod nejaky konkretny navrh. len prosim o nieco lepsi jak tie tvoje V-cka za stovku z ktorych okrem spalkov vlastne uz doma vsetko mas.

              0 0
      • ondromed  

        cross nikdy nebrat :-)

        0 0
    • ondromed  

      Kdyz si pres Mall objednam kolo, v jake forme mi ho privezou? (Konkretne https://www.mall.cz/…lanche-sport?…)

      0 0
      • Smazaný účet  

        V krabici a budeš si muset nasadit kola a řídítka. Dle všeho brzdy atd. seřídí sami.

        0 0
        • ondromed  

          Diky, tak kdyztak to zajisti navsteva servisu. A je to dobry napad, takto kupovat kolo?

          0 0
          • Smazaný účet  

            Tak cenou budou levnější než kamenný obchod ale zase si to kolo nezkusíš. Jinak z Mall.cz kupoval uživatel Xhao a pochvaloval si ho.

            0 0
        • Smazaný účet  

          Dokážou vůbec v takových řetězcích jako je mall aj. poradit? Rozumí tam tomu vůbec? A kdo dělá servisy na těch kolech ..... ?

          0 0
          • ondromed  

            A „garancku“ si udelam sam :-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              To jo, člověk nedá kolo na garančku a prodejce je schopen při pozdějších problémech právě kvůli tomu zamítnout garance. Žijeme ve státě, kde si nechá každý všechno líbit a pak si nás prodejci takhle ochočili. A než se dohadovat, tak to tam radši zavezu.

              PS: jiná věc je mít seriózního prodejce, ještě jich tu pár zbylo :-)

              0 0
      • ememem1  

        za 300E to neni zle, teda az na tie brzdy

        0 0
      • Darksafi  

        Vcera mi prislo od nich a je v krabici a pouze jsem nasadil predni kolo, sedlo a pedaly, tot vse. Servis se provadi pry u nich tak jsem zvedavy. Jinak zabaleno bylo dobre a nema zadne vady a serizeni je taky fajn.

        0 0
    • ondromed  

      .

      0 0
    • ondromed  

      .

      0 0
    • ondromed  

      .

      0 0
    • Xhao  

      Z Mallu jsem letos kupoval 2 kola (viz profil). Kola jsem si vyzvedl v Mallu sam a dovezl domu… Vse serizeno (namazano atd, avsak se serizenim prehazky si moc hlavu nelamali). Kola lze poslat na garancku primo do Mallu… Avsak, kdyz jsem videl, jak bylo serizene, radeji jsem u obou kol zvolil klasicky servis (konkretne bikeranch)…

      Nyni jsme uz 4 den v Orlickych horach a muzu rict, ze kola slapou jako hodinky (od koupe najeto nejakych 300 km). Dokonce maji na Mallu pomerne znaleho a ochotneho product managera, ktery ti na vse odpovi… akorat si to kolo nevyzkousis, ale jelikoz ho muzes do 14 dnu vratit, tak nevidim problem…

      0 0
      • ondromed  

        Objednal jsem toho Focuse 29-er za cca 8500,–

        0 0
        • lukyn280  

          A víš, že ten Avelanche je 26"? :D

          0 0
          • ondromed  

            Vim. Rozhodl jsem se pro 29, protoze ho chci vyzkouset, krome toho, ze to je kolo pro tatu :-)

            0 0
        • Xhao  

          Ja kupoval 26, ta pred tim mesicem stala 7500 a mela o chlup lepsi osazeni, ale i tohle je ok… Tezko bys hledal kolo s lepsim osazenim v hranici 10k…

          Tak at dobre slouzi!;-)

          0 0
      • Jades  

        Kola sice poslat na garančku můžeš, ale jak? Rozebrat, znovu do krabice a objednat kurýra (protože třeba do Fabie tu obří krabici asi nenarveš)? Taky jsem bral kolo přes web a vyšlo mi rychlejší a schůdnější zaplatit místnímu servismanovi za garančku o něco víc, než bych dal za dopravu kola k prodejci na bezplatnou garančku. Stejnou značku vede taky, razítko v záručáku bude a kolo mám druhý den k dispozici. Navíc hodlám kolo servisovat u něj, takže aspoň zjistím, jak na tom je.

        Kola z netu jsou na jedné straně obvykle (ne vždy) levnější a je větší výběr (zvlášť v doprodejích starších modelů), na druhou stranu komfort při řešení reklamací a případný servis, pokud jej chceš nechávat na prodejci z druhého konce republiky, je o dost nižší, než v případě koupě kola z cykloshopu v sousedním městě.

        0 0
    • ondromed  

      .

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.