• decimax

    Vse kolem letosniho rocniku..

    0 0
    • bagr  

      Fuck off Nova cup.Po panelu a asfaltu s bajkem nejezdim.

      0 0
    • Deckard  

      Nezapoměňte si vzít něco na sebe a před odjezdem na závod se podívat na předpověď počasí pro Liberecko, ať to nedopadne jak minule, to bylo panečku umrzlejch :)))

      V horách touhle dobou už třeba občas i sněží :)

      0 0
    • HV3  

      Na kolik tak zhruba foukate na tenhle zavod?

      0 0
      • vinca  

        No na startu nafoukám tak jedno promile, a po občerstvovačkách to vyleze skoro na 2,5 .

        0 0
      • Pavel  

        Budu se moc snažit, a rozhodně to nebude lehké, mít na startu pod promile. Což pro mne, jako moraváka a slezana, znamená od dnešní půlnoci nic nepít…

        0 0
        • Beeda  

          pojedes to naslepo jo;-)

          0 0
          • Pavel  

            Ono je to prosté. Jak to přestane dělat drnc drnc, drnc drnc (=panely), tak jedu blbě… :-)

            0 0
          • Memphis22  

            Loni jsem jel poslepu i střízlivej, mám čtyři dioptrie a brejle ty s*ačky moc nepobirali. Snad to letos nebude horší… :D

            0 0
            • Pavel  

              Já sice brejle (ani čočky) nemám, ale po slepu jsem místy jel taky… ;-)

              Mne se letošní ročník už „vyřešil“. Ráno jsem skoro nemohl vstát bolestí z postele (kyčle), takže na to prdím…

              0 0
    • radek01  

      Jel jsem ho v roce 2007 jako první závod v životě a od té doby jsem nenašel morál se přihlásit. Prodírat se masou lidí abych vyjel lepší startovní pozici na příští rok. Letos to mám jednoduché jsem trochu pochroumán tak to nemusím řešit.

      Přijde mi,že tento závod s 80% jezdí lidi co nezávodí a to je vždy problém kombinace lehké trati a 3000 lidí :-(

      0 0
      • MichaelSimek  

        Ono jim staci napsat jaky mas vysledky a oni te daji do spravny vlny, aspon u me to zafungovalo.

        0 0
        • radek01  

          No vidíš člověče to jsem nevěděl.Děkuji tak třeba příští rok.

          0 0
      • McBlacky  

        víc než 150 závodníků tam nepřijede, takže ty procenta budou spíš někam k 5%

        0 0
      • karliner  

        Já to říkám furt, že by se měly sepsat nějaká kritéria definující závodníky (cena kola a dalšího vybavení, počet reklam na dresu + maximální odstup od vedoucího jezdce) a ty, kteří by nesplňovali bez milosti sundavat z trati a zakázat jim další účast na závodech do té doby, než by dokoupili potřebná kola a dresy a prokázali výkonnost před komisí složenou ze závodníků.

        0 0
        • MichaelSimek  

          tak doufam ze se nezapomene udelat nejaka vyjimka pro zavodniky bez reklam na dresu, jinak nebudu zavodnik :(

          0 0
        • radek01  

          Ty voe to by mě nepustili na závody jezdím na Pellsu z roku 2007 a když mám špinavý hadry od Elevenu tak žádnou reklamu na sobě taky nemám a nemyslím,že na to jak jsem línej jedu uplnou tužku.

          0 0
        • McBlacky  

          :)

          i ty jistě uznáš: účastník závodu horský kol NAC = závodník

          v tomto konkrétním případu natahuje definici slova závodník tam, kam nepatří

          0 0
          • karliner  

            Ale jo, já ti rozumim, mě spíš není jasný, proč na masovou vyjížďku hobíků na zakončení sezony jezdí elita (no, tomu asi rozumim, jsou tam prize money, budou v TV na Nově a za jeden závod urvou víc mediálního prostoru, než kdyby ovládli KPŽ..). Spíš nechápu hrotiče z řad hobíků bojující o x-sté nebo tisící místo a posléze si stěžující, že se tam vyskytují lidé, kteří to tak nehrotí nebo dokonce cyklisté, co nemají moc závodních návyků a nestačili jim včas uhnout, čímž hrotič přišel o několik sekund.

            0 0
            • Pavel  

              jj, taky takové hrotiče nechápu. O co jim jde? To fakt musí kvůli 1235. místu zabít sebe (a eventuelně ještě hůř, někoho jiného)? Když nemají na to, aby si vyjeli první lajnu (a tam si to rozdali mezi rovnými), tak ať si to užívají v pohodě a v klidu…

              0 0
              • McBlacky  

                tak na jedné straně se tady píše o tom, že si to každý může zkusit jako závod a na druhou tam zase nesmí závodit…

                0 0
                • hony007  

                  To je jak cílovka TdF, závodí se jen v cíli :-D

                  0 0
                • Pavel  

                  Tak ono je závodit a závodit. Závodit se dá i bez hrocení, ono fakt se nemá smysl „bít“ se s někým o 658. místo, který se nerví a nadává, že mu nejdou všichni OKAMŽITĚ z cesty… Musím se přiznat, že (a nejednou) jsem takového plašana usměrňoval, ať se hodí do klidu, že špička už je dávno v cíli a boj na lotky o 635. místo fakt nemá smysl, že v těchto „pozicích“ už se závodí spíše jen pro zábavu a zážitek a všichni chtějí dojet do cíle celí… A hlavně aby si člověk udělal pořádnou žízeň ;-). Teda aspoň tak to vidím já, tak je (spíše tedy byla) má „závodní“ filozofie… Jak se postupně (díky zdravotním problémům) „propadám“ polem níž a níž, tak samozřejmě ti lidi od určité „části“ pelotonu už na bajku „neumí“ jezdit, nemají ty návyky, tak s tím prostě musím počítat a musím dávat na ostatní pozor.

                  Ale plašani jsou i v „prvních lajnách“, letos na jaře sejmul takový hrotič kámoše v naprosto nesmyslném manévru – moc to napálil do zatáčky, byl „dlouhej“, nezvládl to a kamoše poslal mezi smrčky. Kamoš to odskákal „očesaným“ kolem a hlavně zlomenou kličkou…

                  0 0
              • spita  

                a co když to tzv. hrotič hrotí právě proto, aby si pro příští rok vyjel tu první lajnu?

                0 0
          • radek01  

            .

            0 0
          • radek01  

            Mám stejný názor.

            0 0
        • jesperx  

          Taky moc nerozumím tomuhle pseudoelitaření – řada lidí si chce prostě vyzkoušet atmosféru závodu,zjistit na co má,apod. Pokud se to někomu nelíbí, tak mu přece nic nebrání uspořádat si nějaké alternativní závody,kde o „plebs“ nezavadí (načež zjistí, že to asi nebude žádná organizační brnkačka,že…) A koneckonců myslím že v kalendáři určitě řadu „nemasových“ akcí nalezneš – tak v čem je problém?

          V týhle souvislosti si vždycky vzpomenu nad lamentováním některých radikálů nad tím, jak málo prostoru mají třeba MTB závody a cyklistika vůbec v médiích v porovnání například s tím zlým komerčním fotbalem,hoke­jem,apod. No a když už se tedy v posledních letech roztrhl pytel s podobnými masovými akcemi(NAC,KPŽ,a­j,)které cyklistiku přibližují více a více veřejnosti,tak člověk zase čítává nářky nad tím,kolik se zůčastní „turistů“,kterými se musí prodírat,apod..

          0 0
          • štája  

            taky nechápu na co si tady lidi stěžujou, každej si chce zazávodit někdo přijede stejně vyčerpanej na 1500 místě jako člověk na 100 místě. Na víc nemá a proč by se nemohl poměřit s ostatníma? každej se více méně motá pořád s lidma kteří jsou na stejný úrovni jako on sám a startovní vlny na KPŽ i NAC jsou podle dosažených výsledků tak nechápu ten nářek lidí tady.

            0 0
            • radek01  

              Když budu mluvit za sebe bylo to jen konstatování…

              0 0
            • spita  

              Startovní vlny na KPŽ jsou podle výsledků na předchozích závodech KPŽ. Pokud si namakanej hobík chce zajet třeba jen 1 závod uprostřed sezony, tak se právě bude muset prodírat těmy davy pomalejších cyklistů.

              0 0
              • mrozu  

                Pokud nedostane divokou kartu a musí se prodírat, asi není dost namakanej :)

                0 0
              • pelhrimov  

                Namakanej hobbík s jedním závodem ročně nejspíše na bednu nezajede a je úplně fuk jestli je 200. nebo 2000. Existuje mnoho závodů s 50 lidmi na startu, tak bych začal jezdit tam.

                0 0
                • spita  

                  Bystřejší cyklisté jistě pochopili, že jsem myslel cyklistu, který jeden jeden závod kpž ročně, ale jinak samozřejmě jezdí jiné závody

                  0 0
                  • pelhrimov  

                    Tak v tomto případě zajížděj na bednu na malých závodech a KPŽ jezdi jako nosič vody pro někoho, kdo jede na bednu v pomalejších kategoriích (ženy, veteráni), tak si ten závod užiješ snad asi nejvíce, uvidíš jakou budeš mít radost z posledních míst mezi kluky :)

                    0 0
                    • radek01  

                      To je pravda jel jsem takhle Malevil ze synovcem a docela jsem si to užil…žádnej stres.

                      0 0
                  • jonti  

                    Když je ten cyklista aspoň trochu chytrý tak si napíše o divokou kartu a zezadu startovat nebude.

                    0 0
      • pelhrimov  

        Každý závod je těžký i NAC. Závodník na druhém místě je prvním poraženým.

        0 0
    • štája  

      počasí vypadá líp než loni :) http://www.foreca.cz/…/Josefuv_Dul?…

      sucho jsem ani nečekal ale stačí když nebude pršet k tý zimě :) loni to byl extrém.

      0 0
    • choliv  

      Dnes jsem bohužel onemocněl, prodávám startovné za 400.

      LCholeva@gmail.com

      0 0
    • Schuminier  

      Pohled na závod z celkového 46. místa si můžete přečíst na mém blogu: http://schumiho.wordpress.com/…-13–10–2012/

      0 0
      • Beeda  

        hehe tos byl ty kdo spurtuje na pasce s holkou:-)))

        0 0
        • Schuminier  

          Jde spíš o to proč jsem spurtoval – poslední závod sezony, poslední cílová rovinka – tak jsem ze sebe chtěl vydat poslední zbytky sil a užít si to. To, že mezi námi byla ženská, o to mi vůbec nešlo. Já si samozřejmě uvědomil hned, jak jsem ji předjel, že to asi zapůsobí na ostatní dost blbě, tak jsem přestal šlapat, ale Pavlína s Jirkou Šťastným jeli celou tu rovinku tak volně, že jsem přesto projel cílem těsně před ní … tak to mám na cílový rovince ještě brzdit? :-D Ve výsledkách nicméně figuruju až za ní, takže je to fér!

          0 0
      • McBlacky  

        chce to ještě vypilovat etickou část. Vozit se za holkou to je hodně hrubý.

        0 0
        • MichaelSimek  

          Vozit se za holkou samo o sobe neni hruby, proste kdyz nemam na to ject spic, tak bud muzu ject za nekym, nebo si ho nechat uject. Problem je spis v tom spurtovat s nekym za kterym se celou dobu vezu, to eticky neni. Ja uz se vezl za zenskou vickrat, a jezdi se za nima krasne :) ale kdyz muzu tak stridam ci taham spic.

          0 0
          • Schuminier  

            Blackymu se to říká, když má výkonnost úplně někde jinde a jezdí daleko před první ženskou. Souhlasím s tebou, Michaeli, je to přesně tak, jak říkáš. To, že je někdo ženskou, ještě přece neznamená, že by si měla celý závod vozit prdýlku jenom v háku. Tohle zas třeba neuznávám já! Furt je to závodník a měl by se pokud možno nějakým způsobem podílet na efektivním fungování skupiny. Cyklistika je sport a ne soutěž v gentlemanství :-D Ovšem na druhou stranu uznávám, že co jsem předvedl v cílové rovince, nebylo dobrý a jak už jsem psal, hned jsem si to uvědomil, ve výsledkách jsem za ní, takže je vše OK!

            0 0
            • Beeda  

              nene ok, srabik jsi;-)

              0 0
            • Bjerndi  

              výsledek super, četl jsem to už dřív a gratulace. Ale ta obhajoba je takova laciná. Lepší je prostě říct, závodím s každým než se vymlouvat :)

              0 0
              • Smazaný účet  

                to je ta emancipace :-)

                0 0
              • Schuminier  

                Založte na to vlákno (vozit se za ženskou? ANO či NE) a můžeme to pořádně rozebrat :-D Jestli na to ještě někdy dojde, tak se klidně zase nechám potáhnout. Nějak mě to nedrásá a nevidím v tom nic špatného. Problém byl v tom, že jsem se na těch posl. 11 km objevil na špici jen 2krát a to chvilkově. Je to sakra málo, ale já už na to neměl. Jak píšu v článku, byl jsem rád, že jsem je vůbec uvisel. Příležitostí, kde mě mohli odpárat, rozhodně měli víc. Sám to nemám moc rád jen se vozit a být v balíku pasivní, ale kde jsem měl vzít tu energii, když prvních 23 km jsem sjížděl svou obrovskou skupinu, což mě stálo šíleně moc sil. Pohromadě jsme ve skupině jeli až na 52. km, čili já 29 km a z toho jsem 2,7 km odtáhl … na to, že nás tam bylo 25, je to víc než dost :-) A pokud jde o ten finiš, tak poslední závod sezony, poslední cílová rovinka a pak půl roku zase zimního hnusu a depresí … chtěl jsem si to kua trochu užít neeee? :-D Jinak děkuju za gratulace!

                0 0
                • Memphis22  

                  A navíc nevíš, proti komu reálně závodíš, tak do toho prostě šlápneš ženská neženská. Avotomtoje. :)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    jako že nepoznáš, že je to ženská? myslím, že většinou jo…ony mají takové specifické tvarování….něk­de…někdy :-)

                    0 0
                    • Memphis22  

                      Ne, ale čas se měří až po projetí startovní bránou, tzn. každýmu trochu jinak, a pokud startuješ z první vlny, tak tě může na čas porazit ještě dost lidí, co startovali až po tobě. ;)

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        vzato ad absurdum ten, kdo protne cílovou pásku jako první, nemusí být vítěz? to by mě zajímalo, jak by to řešili…

                        0 0
                        • Schuminier  

                          Myslím (a můžu se plést), že to Memphis neříká úplně přesně. Každé vlně se počítá čas zvlášť, to jo, ale závodníkům v rámci dané vlny se podle mého názoru počítá stejný čas a nikoliv tzv. reálný čas – po projetí startovní branou.

                          0 0
                          • Memphis22  

                            Počítá se brána, bejvá to tak i na jiných závodech. Resp třeba na Bezdězu pustěj první cca stovku se stejným časem a minutu za nima zbytek, kterýmu se měří čas až od projetí startem. Ono to aspoň trochu odstraňuje problém toho pomalýho rozjezdu, pokud si někde vzadu a tak to souhlasí s tím, co si psal na blogu, a sice, že holka dojela za tebou ale nakonec má ve výsledkách lepší čas…

                            0 0
                            • Schuminier  

                              Hluboce jsem se nad tím zamyslel :-D a došel jsem k závěru, že čas pro každou vlnu musel být měřen od startovního výstřelu, nikoliv od projetí branou. Šulcová navíc startovala hodně zepředu a vlastně až na ní výsledky podle fotek z cílové rovinky sedí. Že zrovna u mě a u Šulcové to nesedí a to zhruba o sekundu, není podle mě náhoda :-D Ano, mohlo nám to ty čipy v cíli načíst špatně, ale spíš si myslím, že nám hned po dojetí prohodili pořadí. Buď si všimli, že mám skutečně zájem jí na cílové rovince pustit zpátky před sebe (což se ale nestalo jen proto, že závěr totálně vypustila) a nebo se jim prostě nelíbilo to, co jsem udělal (v zatáčce před cílovou rovinkou jsem jí přespurtoval).

                              0 0
                              • McBlacky  

                                osobně neznám závod s hromadným startem, kde by se měřilo projetí koberce. Každá vlna má svůj fix čas a když stojíš na konci vlny je to tvoje blbost.

                                0 0
                              • Memphis22  

                                Na stránkách NAC to asi není, na stránkách toho Bezdězu jo (je to taky Author Maraton Tour) je tohle:

                                • Čas každého účastníka na trati 50 km je měřen elektronicky pomocíčipů. Čipy jsou zapůjčeny zdarma bez zálohy a musí být vráceny pořadateli ihned po projetí cílem.
                                • Pro výsledky je rozhodující skutečný čas jízdy od okamžiku projetístartovní čárou do projetí cílem. Pouze pro závodníky startujícíz první vlny je rozhodující pořadí v cíli, tj. čas od startovníhovýstřelu do projetí závodníka cílem.
                                • V dětských a mládežnických kategoriích (Z6, Z7–10, Z11–14, M6,M7–10, M11–14) je čas měřen rozhodčími ručně.
                                • Výsledky závodu jsou zveřejňovány v tištěné podobě v prostorucíle a po zpracování na internetu.

                                S tím, že na kařdym závodě je to trochu jinak, a nevim, jak přesně na NAC.

                                0 0
                                • McBlacky  

                                  Bezděz jsem sice jel ale z první to je fakt, takže nedokážu říct jestli to sedí nebo ne.

                                  KPZ, CMT i Galaxy je jak jsem psal. ČP XC i MX taky.

                                  0 0
                            • Lada,s  

                              Na 90% závodů mají při měření čipem startovní čas všichni stejný…

                              0 0
                        • Memphis22  

                          Že by se nějakej eliťák nechal dobrovolně šoupnout třeba do druhý vlny? Zajímavá taktika. :D Ale stát se to asi může…

                          0 0
                          • Schuminier  

                            Jinak teoreticky by k tomu dojít mohlo, ale to si nedovedu představit, o kolik by takový borec ze 2. vlny musel převyšovat vítěze z první. Celý závod by si musel odtáhnout špic a hlavně by byl místy bržděn pomalejšími závodníky. Počítám s tím, že by musel být výkonnostně tak o 5 minut na 2 hodinách lepší než vítěz první vlny.

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              zažil jsem podobnou situaci na běžeckém maratonu v Unhošti…Ruda Cogan zaspal, dorazil na start asi 5 minut po startu, tak to napálil a předbíhal jednoho za druhým…jenže tam to bylo bez diskuze, páč stejně doběhl první…

                              ale na běžeckých závodech obecně je RT jen orientační, pořadí v cíli určuje pořadí proběhnutí cílem

                              0 0
                        • karliner  

                          Myslím, že to je stejné jako při pražském maratonu. Pro celkový výsledek je důležitý čas od výstřelu první vlny a pak máš ještě kolonku „reálný“ čas..

                          0 0
                    • Schuminier  

                      U některých ženských se to opravdu poznává špatně, i když tohle rozhodně není případ Pavlíny Šulcový :-D Ale spíš měl Memphis na mysli to, že za mnou ještě startovaly další vlny závodníků, takže na dálku jsem s některými z nich klidně mohl bojovat o výsledný čas a umístění.

                      0 0
      • Memphis22  

        Z toho článku mám pocit, že jediný, co si zapomněl zmínit, je, co si do sebe nasypal před startem :D Jinak respekt, za tři roky asi takhle dobře jezdit (ještě) nebudu :D

        0 0
    • enjoy  

      Zdravím ve spolek,kdo si mě po tolika letech ještě pamatuje:-)

      Jelikož svět je opravdu malý,tak jsme se mohli vidět u stánku Thule,který byl na louce u cíle:-)

      ps:zdravím straré známé,Blacky a spol:-)

      0 0
      • RomanH  

        Neni mozna, dobri holubi se vraceji, Padlista se tu objevil nekdy v loni. Uz mas helmu ? :-D

        0 0
        • enjoy  

          ne?:-D

          Ale moje biková aktivita se smrskla na pár vyjížděk s přítelkyní po rovných a když se zadaří šotolinových cyklostezkách:-)

          Uvažuju že si na to příští rok koupím full:-D

          0 0
      • McBlacky  

        :)

        full si kup určitě a vidět se můžeme na vánočním večírku BF. Mrkni sem první týden v prosinci a bude určitě vlákno

        0 0
    • Bafoon  

      Teď běží záznam z letošního ročníku na Nově. Chtěl jsem se jen podívat na tlupu bajkerů – mno… nějak jsem ty heroistický kecy jak vozíčkářka jede „pro syna“, vyděšený řeči o tom že „ty woe sněží, normálně sněží“, nejtěžší závod v ČR atp – to se nedáááááá :-(

      0 0
      • bagr  

        Bych radsi asi tento „zavod“ vubec neresil.Asfalto-betonova debilita a tim padem spousta debilu a o tom debilni reportaz debilni TV Nova.

        0 0
        • Bafoon  

          s tím poslední absolutní souhlas – jsem tak nějak čekal nějakou bajkerskou reportáž a měl jsem pocit, že tam zachraňovali lidstvo

          0 0
          • Barberry.pha  

            To jsem stejny pocit a nejvice me dorazilo kdyz to zarazuji mezi nejtezsi zavody u nas :D to max tim ze se jede v rijnu a hrozi spatne-zimni pocasi, nebo tim ze tam jede tolik lidi co nemaji zkusenosti s jizdou v takovem davu, ze to pak smrdi pady :(

            0 0
      • Smazaný účet  

        je to nekde online?..ze bych se zasmal:)

        0 0
        • MirkoCarver  

          Je to na www.novatv.cz

          0 0
        • Bull77  

          http://volejtenovu.nova.cz/…-vykony.html

          Jestli ti nestačí tohle, tak jsi sebevrah.

          0 0
          • Biker jak Pes  

            Nevím, jestli tady už trochu nepůsobí trochu místní antiNOVA postavení, protože v tom videu jsem nenašel nic, co by bylo špatného.

            0 0
            • Smazaný účet  

              asi tak…zadny zaznam akce (asi zadna nebyla)…stupne vitezu nebo tak..akorat pokec na obcerstvovacce…

              0 0
            • Bull77  

              Promiň ale Emma Smetana a pan whiskey gurmán. Fakt reportáž ze závodu..

              0 0
            • jIrI___  

              Tak nějak. Zas jen nějaký moderní nicneříkající protinovácký výkřik do tmy.

              0 0
              • Bull77  

                Aha vy jako budete teď novu opěvovat v rámci nastolení rovnováhy?:-) Promiň, ale NOVA je pro mě mediální žumpa všech žump.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  To ne..reportaz je nahovno, ale nijak nevybocujici z nastavene urovne…proste se nic nedovis, hlavne ze tam bude nejaka ubrecena pi*ca nebo vymazana kravka…

                  0 0
                • bosmilan  

                  Tak proč ji sleduješ,když na ní pak nadáváš?

                  0 0
                  • karliner  

                    Myslím, že ji nesleduje, že to prostě ví.

                    0 0
                    • Bull77  

                      Tak jsou situace, kdy se tomu člověk nevyhne. Někdo si pustí zprávy kupříkladu. No a to mi pak stačí minuta abych se znechutil.

                      0 0
          • Smazaný účet  

            no..nic moc…ale 6× pohled na odrenou prdel nebyl nic moc…snad nejvic mne pobavilo jak ta pitka mirila startovackou na hlavu toho druheho…jneom by mne zajimalo, co musi clovek udelat, aby mu nekurvili prijmeni prechylovanim…nek­tere bezvyznamne pipky na to asi maji spesl privilegia…

            0 0
      • jakub  

        komentář na Nově: nejtěžší závod u nás…akční scény po pádu na rovině na asfaltu, teda pánové, že se trochu nestydíte aspoň malinko, moje žena se tomu tlemí ještě tedkom v práci… Nováci (tím myslím Novu) esli toto vlákno někdo čtete, jste fakt lepáci, děláte si ostudu sami ani o Vás nemusí nikdo žádné žvásty šířit…je to uplně srovnatelný s tou ochrankou prezidenta.. naprosto totéž a já se za ty kecy stydím za Vás…fakt hrůza a ubohost nejvyššího kalibru

        0 0
        • jakub  

          ještě mne napadlo, na příště si pujčím od někoho echt pořádnýho sjezďáka pod 200 vepředu i vzadu nejdu, dojedu v Chráničích na motocross a integrále, celou dobu, hlavně na občerstovačkách budu vyprávět, jakej to je masakr a že to peklo ještě příjde, budu vyčerpanej a udejchanej už na startu a budu slavnej, uvidím se na Nově

          0 0
          • jakub  

            no nic, beru čelovku a jdu trénovat… poprosím Kopku aby mi poradil, jak na to psí počasí vyzrát, dám si lehce Sudety a třetí etapu z Trilogy abych tu techniku aspoň lehounce namakal no a pokusím se teda domluvit s Marošim esli nechce ze závodů nějaké akční scénky do nového filmu… ehm tak já už dám pokoj jdu spát..

            0 0
            • jakub  

              chaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaa nejtěžší závod u nás… pletou se, nejtěžší v Evropě, záchranka šílí, horští záchranáři jsou zoufalí, nestačí, jen pro silné nátury…

              0 0
              • jakub  

                aaaaa mám bonus.. stý příspěvek a už na to fakt seru

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Ovsem! zajet to ve full DH setupu by bylo neco:DD…na te panelce bys nabral desny naskok, kstacilo kdyby dva kamosi vbrzdili oba pruhy a ty to rubal prostredkem:DD

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    tak na DH stroji může přejíždět ty popadaný turisty a chrániče se akci tohoto typu taky hodí…vlastně je to ideální konfigurace :-)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      hehe…tak jestli se pri nekterem z nasledujicich rozcniku buud vyskytovat pobliz a den predm se opiju, tka urcite pojedu:DD

                      0 0
                • karliner  

                  Myslím, že kombinace chlastu a přispívání na B-F nemusí být vždy úplně 100%. Dokonce si i myslím, že až si ty kraviny po sobě dneska přečteš, trochu tě bude bolet hlava :-)))

                  0 0
                  • bagr  

                    Spis je problem ze se nekdo nachlasta a nafetuje a vymysli tento zavod.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      to je úplně v pořádku, ale ti účastníci ti nepochopili…kdyby byli taky ožralí a zfetovaní, pak by ty komentáře na Nově i seděly :-)

                      0 0
      • marco  

        Pro mnohé je to jediný závodv roce tak je tím pádem i nejtěžší. Reportáž byla udělaná divně. Měli to udělat jako reportáž do TN nebo do víkendu na Nově a odpovídalo by to té stopáži. Co mě zajímají lidské příběhy o rodince děda syn, vnuk a musím uznat že ta holčina na vozíku si dala dost do těla. Každý si představoval že to bude udělané jako celkový průřez závodem takový zredukovaný záznam když to bylo na Nova sport.

        0 0
        • karliner  

          Já to neviděl tedy, ale možná se autoři toho pořadu snažili změnit klišé reportáží z MTB maratonů v podání ČT. Tam je to jako přes kopírák, postavěj kameru někam jakoby „do terénu“, hlavně ale, aby se tam dalo dojet autem, pak na občerstvovačce vyzpovídají nějakou holku a partu žoviálních blbů a v cíli nám vítěz oznámí, že to bylo těžké (nebo rychlé) a že je rád, že to vyhrál. Ale na druhou stranu, co taky jiného tam dávat…

          0 0
          • marco  

            To je pravda na ČT to je podle jednotného scénáře.

            0 0
          • Smazaný účet  

            ve fotbale je to ještě větší nuda…tam dokonce dopředu víš, kolik jich bude a jak dlouho jim to bude trvat…

            0 0
    • Bafoon  

      111 :-)

      0 0
    • Memphis22  

      Nebo kdyby se jich tam sešlo víc… :D

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.